64 €
64 €
Περιλαμβάνεται πρωινό
Πολλαπλοί τρόποι πληρωμής
Η κριτική έγινε: 25 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περασάμε 2 όμορφα βράδυα στο ξενοδοχείο του κυρίου Γιώργου.
Το δωμάτιο μας ήταν πάντα ζεστό και καθαρό. Το πρωινό ήταν πλούσιο ικανό να ευχαριστήσει τα περισσότερα γούστα.
Το κύριος Γιώργος, ο ιδιοκτήτης, ήταν πολύ φιλικός, εξυπηρετικός και πολύ πρόθυμος να μας βοηθήσει σε ότι και αν χρειαστήκαμε.
Ευχαριστούμε για την διαμονή

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, elizabetta p
Η κριτική έγινε: 8 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο μέρος, καθαρό το δωμάτιο που είχαμε, τζάκι και χορός για οικογένειες, φιλόξενος ο ξενοδόχος. Πολύ πλούσιο το πρωινό. Το ξενοδοχείο είναι στην πλατεία, όλα γύρο σου, μέσα στην φύση. Ευχαριστούμε πολύ.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, TOP HAIR T
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μπένοντας στο ξενοδοχείο βλέπεις ενα ωραίο σαλόνι με τζάκι και καναπέδες. Το δωμάτιό μας ηταν γενικά βρώμικο ,επειδή 1) στα σεντόνια ενός κρεβατιού που είχαμε υπήρχαν στάμπες - σαν κόλλα- σε διάφορα σειμεία, 2) στο μπάνιο στο καζανάκι απάνω υπήρχε σκόνη και 3) στο μπάνιο , το χερούλι της σαπουνοθήκης δεν ήταν καλά καθαρισμένο και είχε σαπούνι κολιμένο απο άλλες φορές.Κάτι άλλο που μας ενώχλισε ,ήταν η αγενής συμπεριφορά μιάς υπαλλήλου που ήταν υπέυθηνη για το πρωϊνό και την καθαριότητα.Το πρωϊνό ήταν σχετικά φτωχό αλλά ήταν το λιγότερο.Οι πιατέλες έμεναν με τα διάφορα , ήταν "στριμογμένο" και αν οι πάγκοι λερώνωνταν ή οι πιατέλες, έμεναν ετσί μέχρι το τέλος του πρωϊνού.Στα θετικά ,η προθυμία του ιδιοκτήτη να φτιάξει ομελέτα σε οποίον ήθελε. Πάντως ωραίο η τοποθεσία του ξενοδοχείου και ο ιδιοκτήτης πρόθυμος να βοηθήσει. Γενικά το πάρκινγκ στην Πορταριά "δισκολάκι"...

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, ΣΤΕΛΛΑ Κ
Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δυο μολις βηματα απο την κεντρικη πλατεια της Πορταριας, ο ξενωνας Πελιας ειναι ανετος, καθαρος, με χορταστικο πρωινο κι ενα χωρο υποδοχης που ολοι θα θελαμε να γινει σπιτι μας! Το τζακι παντα αναμμενο και ο οικοδεσποτης φιλοξενος κι εξυπηρετικος στον υπερτατο βαθμο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, Ελευθέριος Κ
Η κριτική έγινε: 14 Μαΐου 2017

Κλεισιμο ξενοδοχειου παραμονη διανυκτερευσης περιπου στις 23¨00 μεσω online μηχανης αναζητησης . Το πρωι επικοινωνησε ο ξενοδοχος μαζι μου και με ενημερωσε οτι δεν ειχε δωματια γιατι μολις τα ειχε κλεισει κλπ και οτι θα μεινουμε σε διπλανο ξενοδοχειο. Αφου φτασαμε μας ειπε που θα παμε και οντως ηταν πολυ κοντα στα 50 μετρα ενημερωνοντας μας οτι την αλλη μερα το πρωινο θα το παρουμε στο ξενοδοχειο πραγμα που δεν μας πειραξε γιατι ειναι πολυ ομορφοσ ο χωρος. Την ερχομενη μερα περιπου στις 0930 πηραμε το πρωινο μας που ειχε αρκετα πραγματαα ομελετα λουκανικα μαρμελαδες κρουασαν μηλοπιτες κλπ μονο που ηταν κρυα γιατι οπως μας ενημερωσε αργοτερα ειχε καποιο γκρουπ που πηρε πρωινο στις 0700 το πρωι .

Συμβουλή για το δωμάτιο: επιβεβαιωστε για να ειστε σιγοθροι
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, DIMITRISVAXEVANIS