ZenHotels.com
Περιλαμβάνεται πρωινό
Πολλαπλοί τρόποι πληρωμής
Manos L
Αθήνα, Ελλάδα
Όμορφη κι ευχάριστη διαμονή!!!
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 5 Σεπ 2021μέσω κινητής συσκευής
Ένα όμορφο ξενοδοχείο στο κέντρο της Πορταριάς. Μείναμε σε σουίτα στον 1ο όροφο. Το δωμάτιο ήταν ολοκαίνουργιο, πεντακάθαρο, πολύ άνετο, με ψυγείο, κλιματισμό, 2 smart tv και με τρομερή θέα. Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία μας έκαναν καλύτερη τιμή σε σχέση με το booking. Το πρωινό είναι ολόφρεσκο και καταπληκτικό. Το προσωπικό είναι ευγενικό και πρόθυμο. Υπάρχει πάρκινγκ δίπλα στο ξενοδοχείο.
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Επιβραβεύσεις με το One Key
Piscine
5.1 χλμ. από Ξενοδοχείο Ερωφίλη
Πορταριά: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2021

Μπαίνεις στο booking να κλείσεις για ένα Σαββατοκύριακο στην Πορταριά και βγαίνουν οι θεσπέσιες φωτογραφίες από το συγκεκριμένο κατάλυμα το οποίο χρεώνει 50 ευρώ την βραδιά αλλά λες χαλάλι απ' τις φωτό που βλέπεις. Έρχεσαι εδώ και σε πετάνε στον απέναντι ξενώνα που δεν έχει air-condition, δεν έχει τηλέφωνο, δεν έχει ΨΥΓΕΙΟ να βάλεις σαν άνθρωπος ένα νερό να πιεις και έχει προπολεμικά κρεβάτια, προπολεμικά σκεπάσματα και μια τηλεόραση άθλια που πιάνει ένα κανάλι. Μέσα σε όλα αυτά το τσεκ ιν πρέπει να το κάνεις στις τρεις το μεσημέρι, δηλαδή μέσα στον καύσωνα και το τσεκ άουτ στις έντεκα το πρωί, χωρίς καν να έχεις συμπληρώσει 24 ώρες διαμονής. Το μόνο τελικά που αξίζει είναι το πρωινό. ΤΊΠΟΤΑ ΆΛΛΟ. Μεγάλη προσοχή γιατί θα κλαίτε τα λεφτά σας. Πραγματικά χωρίς ψυγείο και χωρίς air-condition; Πόσο μεγάλη ξεφτίλα;

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, ikommata
Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2021

Μείναμε 4 μέρες μας είχαν προτείνει τα νέα ανακαινισμένα δωμάτια που είναι υπέροχα. Το πρωινό πανέμορφο σπιτικό θα το έλεγα, το απολαμβάναμε στην βεράντα με θέα τον υπέροχο Βόλο. Σαν τοποθεσία δίπλα πραγματικά 50 μ από την πλατεία της πανέμορφης Πορταριάς με τα ωραία πλατάνια. Αυτό που επίσης ξεπέρασε κάθε προσδοκία ήταν η εξυπηρέτηση των ανθρώπων που εργάζονται εκεί. Φιλικοί και δίπλα σου σε κάθε τι που τους ζητήσαμε! Μπράβο !

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα μπροστινά δωμάτια έχουν θέα προς τον Βόλο τα υπόλοιπα προς το όμορφο χωριό!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Christos K
Η κριτική έγινε: 4 Νοεμβρίου 2020

Κλεισαμε οικογενειακο δωματιο και επρεπε να κατεβουμε τρεις οροφους σκαλια!!!! Χωρις ανσασερ χωρις να μας πει κανενας εαν χρειαζομαστε βοηθεια με τις αποσκευες. Το δωματιο κρυο χωρις θερμανση και χωρις σημα wifi. Στρωματα που σου τρυπουσανε το σωμα. Πετσετες σαν αχυρο. Πρωινο μετριο που περιμενες κιολας και πολυ να στο σερβιρουν.
Σιγουρα δεν θα το προτεινω σε κανεναν ειδικα σε οικογενειες!!!!

Ευχαριστούμε, JOhnyou123
Η κριτική έγινε: 2 Νοεμβρίου 2020

Μιλώντας για τα δωμάτια δίπλα στο κυρίως ξενοδοχείο το Ερωφίλη, εκτός από το στρώμα & κρεββάτι που έτριζε συνέχεια υπήρχε ανα 2 δωμάτια θερμοστάτης όπου εαν έκλεινε το ένα δωμάτιο την θέρμανση δεν είχαμε ούτε ζέστη ούτε ζεστό νερό. Κατά τα άλλα ήταν καθαρά, μας άλλαζαν κάθε μέρα σεντόνια κλπ & μας καθάριζαν. Δεν άξιζε τα χρήματα που δώσαμε, χρειάζεται μια καλή ανακαίνηση.Το πρωινό πολύ καλό, στο κυρίως ξενοδοχείο που σερβιριζόταν, το προσωπικό ευγενέστατο & εξυπηρετικότατο.

Ευχαριστούμε, Poly Z
Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2020

Έχοντας μόλις επιστρέψει από την 4ημερη διαμονή μου στο συγκεκριμένο κατάλυμα έχω να πω ότι υπήρξα αφελής που δεν έδωσα τη δέουσα
σημασία στα αρνητικά σχόλια... Επιλέξαμε το οικογενειακό δωμάτιο που βρίσκεται αρκετά κατω από την είσοδο του κτιρίου.... Την 1η κιόλας μέρα ειδαμε τα εξής : η τηλεόραση στο παιδικο δεν λειτουργούσε... Το σεσουάρ λειτουργούσε για 5λεπτα κι έπειτα σταματουσε.. Το τηλ που θελήσαμε να καλέσουμε τη γραμματεία δεν λειτουργούσε και το χειροτερο... Έβρεχε πολυ την ημέρα εκείνη κ το παιδικό δωμάτιο έβαλε νερά!!!!!! Ανεβηκα να ενημερώσω κ αντιλήφθηκα ότι δεν ημουν η μόνη με το ανάλογο θέμα.. Η κοπέλα στην ρεσεψιόν, Έφη, πραγματικη κυρία στον τρόπο που αντιμετώπισε τα πράγματα... Μίλησα με τον ιδιοκτήτη τηλεφωνικά.... Ήταν εκνευρισμενος κ μιλουσε απότομα.... Πρότεινε αλλαγή δωματίου αλλά ήταν κάτι που όφειλε να το κάνει.... Την επόμενη μέρα διόρθωσαν τα προβλήματα κι επιστρέψαμε στο ίδιο δωματιο. .. Το ξενοδοχειο κτίστηκε με ισχυρη δαπάνη κι αυτό φαίνεται.... Του λείπει η επιμελής συντήρηση.... Συγχαρητήρια στην κ. Έφη στη ρεσεψιόν.... Αξία στην εργασία της!!! Τα αστέρια τα έβαλα γιατί ήταν κατάνοητική κ ευγενική!!!!

Ευχαριστούμε, marinakI2895EC