Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αν και το προσωπικό ήταν εξαιρετικό κρατηστε λογαριασμό αθλιότητας
1. Στρώμα κρεβατιού από την εποχή του 50
2. Πάπλωμα μαξιλάρια μια από τα ίδια
3. Καμία σχέση δωματίου με τις φωτογραφίες του ιστοτόπου.
4. Καλοριφέρ με θερμόστατη ανά 2 δωμάτια οπότε αν ζεσταθεί ο γείτονας παγώνεις
Εσύ.... 8 βαθμοί έξω....το ίδιο κ μέσα...
Τι άλλο?
4 άτομα στο πρωινό 3 κομμάτια γλυκό...
Με λίγα λόγια θέλει πολύ δουλειά ....

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, _F8926RE
Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω επισκεφτεί...ο κύριος στην ρεσεψιόν ευγενικός όσο δεν πάει θέλοντας να μας βοηθήσει στα πάντα ! φιλόξενοι στο φουλ και η τοποθεσία εξαιρετική..σας ευχαριστούμε πολυ για όλα !!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, kallio_mp
Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επίσκεψη ξενοδοχείου Σεπτεμβρίος 2020 για 4 νύχτες. Είχαμε διαβάσει και θετικες και αρνητικές κριτικές και δυστυχώς θα συμφωνήσω με τις αρνητικές, ίσως να φταίει το οτι δεν το κλείσαμε απτην booking που ευτυχώς η δυστυχώς ειναι πιο safe απο εκει, ειπα να πάρω τηλέφωνο να το κλείσω έτσι μήπως και παρω και καλύτερες τιμες που εννοείται οτι δεν πήρα ισα ισα πήγε να γινει και το αντίθετο, αρχικά μας ειπανε για δωμάτιο με θέα, θέα ενα δέντρο μπροστά μας και 2 επίπεδα πιο κάτω απτο κτήριο το οποίο φαίνεται στις φωτογραφίες, το ψυγείο στο δωματιο έκανε έναν ενοχλητικό θόρυβο που ειδικά την νύχτα ηταν οτι χειρότερο, το πάτωμα παλιό και το δωμάτιο μια τρύπα με δυο μικρά παράθυρα, έχοντας λοιπόν δυσαρεστήθει απτο δωμάτιο μας, ζητήσαμε αν γίνεται να μας αλλάξουν δωμάτιο και ζητήσαμε με μπαλκόνι ο κύριος στην ρεσεψιόν ευγενικοτατος προσφέρθηκε να μας αλλάξει αλλα με 10 ευρώ επιπλέον επιβάρυνση την νύχτα, μπαίνω λοιπόν στην booking και βλέπω οτι το ιδιο δωμάτιο το έχει στην ίδια αρχική τιμή διευκρίνιζοντας οτι κάποια απτα δωμάτια εχουν μπαλκόνι, εννοείται ότι δεν αλλάξαμε δωμάτιο μονο και μονο για το μπαλκόνι και την θέα λόγω το οτι θεώρησα κοροϊδία αλλα να λεει στην booking και αλλα απο κοντά. Σίγουρα δεν θα ξανα παμε στο ίδιο ξενοδοχείο, επίσης λόγω covid δεν μπήκανε να καθαρίσουν ουτε μια φόρα και ούτε ρώτησαν αν χρειαζόμαστε καθαρες πετσέτες κλπ. Το μονο σωστό σ αυτο το ξενοδοχείο ήταν το πρωινό και το ευγενικό προσωπικό τους αλλα δεν φτανει μονο αυτό, έχει κλάσης ανωτέρα δωμάτια σ αυτες τις τιμές εκει γύρω και δυστυχώς επιλέξαμε το λάθος. Ποτέ ξανά κράτηση δωματίου τηλέφωνικα, μονο booking!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, vakalisn
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Προς αποφυγή το συγκεκριμένο κατάλυμα γιατί θα κλαίτε τα λεφτά σας.Καμία σχέση οι φωτογραφίες με την πραγματικότητα,έλλειψη wifi, έλλειψη καθαριότητας εν μέσω πανδημίας γιατί έπρεπε να το ζητήσουμε από την αρχή να μας καθαρίσουν μέσα στις 4 μέρες που μείναμε.Οι παροχές που έλεγε θέα δεν υπήρχε, το δωμάτιο ήταν 3 επίπεδο κάτω από το ισόγειο με το καζανάκι να έχει πρόβλημα.

Ευχαριστούμε, eirini943
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2020

Πολύ όμορφα δωμάτια, γραφικό το μέρος πεντακάθαρο αξιοπρεπέστατο πρωινο...τι άλλο να ζητήσει κανείς...σχέση ποιότητας τιμής πολύ καλη.Υπεροχη θέα στο Βόλο..έχει δροσουλα και το καλοκαίρι πάρτε ζακετουλες!

Ευχαριστούμε, _X5507SC