Η κριτική έγινε: 4 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ περιποιημένο ξενοδοχείο.. άριστη καθαριότητα και προσεγμένα δωμάτια με ωραία θέα.. ευγενικό προσωπικό πλήρως εξυπηρετικοί.. το πρωϊνό ικανοποιητικο. Όσο για τις τιμές νομίζω πως είναι πολύ καλές για τις παροχές που προσφέρει

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Giw95
Η κριτική έγινε: 30 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Δεν θα εγραφα κατι αρνητικο γιατι απο το προσωπικο μεχρι και τον ολο χωρο ειναι ολα μια χαρα, αλλα δεν γινεται να παραβλεψω καποιες λεπτομερειες που σιγουρα αν τις διαβασει η διευθυνση, μπορει να τις διορθωσει για να αξιζει το 5 στα 5.
1. Κρυφες σκονες/αραχνες στο δωματιο στις γωνιες.
2. Σχολαστικοτερη καθαριοτητα στη λεκανη wc.
3. Καλυτερα να πετιεται η χθεσινη πιτα παρα να την ξανασερβιρει στεγνη κ κρυα.
4. Την ωρα του πρωινου, λιγοτερη ηχορυπανση απο την κοπελα που ανοιγοκλεινει και βαζει-βγαζει πιατα στον μπουφε.

Κεντρικοτατο ξενοδοχειο.
Ευγενεστατο προσωπικο.
Ευρυχωρα δωματια.
Αφρατα σκεπασματα.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, mariapanos
Η κριτική έγινε: 12 Μαρτίου 2019

Ίσως είναι η συγκυρία του καιρού, ίσως η διάθεσή μας, αλλά πως συμβαίνει όταν βρισκόμαστε σ' αυτό το μικρό Παράδεισο, να γεμίζουμε, ν΄ανανεωνόμαστε, να γινόμαστε παιδιά. Μια εξήγηση είναι ότι είμαστε πάντα παιδιά, (μας βολεύει αυτό) αλλά γιατί δεν είμαστε έτσι και σπίτι μας. Θα έλεγα ότι η επαφή με την Ερωφίλη και την οικογένειά της, μας "κόβει χρόνια από το κοντέρ" της ηλικίας. Βαδίζοντας στα μονοπάτια της Πορταριάς, πηγαίνοντας πιο πέρα από την αντοχή και την γλυκιά κούραση της διαδρομής, ξεπερνάμε και τις δικές μας προσωπικές "ανηφοριές".

1  Ευχαριστούμε, Vayos C
Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πληρώνεις για να κοιμηθείς σαν άνθρωπος και σε βάζουν σε ένα δωμάτιο που βρωμάει τσιγαριλα σαν τεκες. Σε μια χώρα που από το 2010 με νόμο απαγορεύει το κάπνισμα σε όλους τους κλειστούς χώρους κάποιοι στον βωμό του κέρδους δεν δείχνουν κανένα σεβασμό ούτε στους νόμους ούτε στους πελάτες τους. Πρώτη και σίγουρα τελευταία επίσκεψη σε αυτό το ξενοδοχείο...

Ευχαριστούμε, makisf
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τετραμελής Οικογένεια. Το δωμάτιο ήταν δίχωρο, φωτεινό και ευρύχωρο. Πεντακάθαρο και με φιλόξενη διακόσμηση. Ηταν στο τελευταιο κομματι του συγκροτηματος οποτε ειχαμε να κατεβουμε με ασανσερ, να περασουμε διαδρομο, να κατέβουμε 2 ορόφους σκαλα. Δεν μας πειραξε ιδιαίτερα, αλλα δεν ήταν και για να πηγαιοέρχεσαι συνέχεια απο το σαλόνι του ξενοδοχειου. Ενώ έχει καλό σήμα wifi σε όλο το ξενοδοχείο, στο δωμάτιο μας, λόγω ορόφου δεν έπιανε σχεδόν καθόλου. Θέα δεν είχε ιδιαίτερη. Οι άνθρωποι του ξενοδοχειου ήταν πολύ ευγενικοί και φιλόξενοι. Το πρωινό ήταν ποοολύ καλό με επιλογές και σε αλμυρά και σε γλυκά. Πίτες, τοστ, ομελέτα, μπρουσκετες μικρές, ολά τα κλασικά με δημητριακα, γαλα, γιαουρτι, μαρμελαδες κ.α. και 2 ειδών γλυκά. Κάθε μέρα με μικρές παραλλαγές. Για 16 κλινες που διαθέτει ήταν λιγα τα τραπέζια του πρωινού και τύχαιναν στιγμές που εφταναν οριακά. Εν κατακλειδι, η εμπειρια μας απο το συγκεκριμενο κατάλυμα ήταν πολύ καλή. Θα ξαναερχόμουν στο συγκεκριμένο και σίγουρα θα το πρότεινα και σε άλλους.

Ευχαριστούμε, liokat