Χρηστος Σ

Κορυφαίο ξενοδοχείο στο καλύτερο μέρος

Κριτική για: Valeni Boutique Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 2 Ιαν 2024
Κλείσαμε την δεξίωση του γάμου μας και ήταν όλα καταπληκτικά, η εξυπηρέτηση της Κας Αγγελικής, του Σεφ Σπύρου και όλου του προσωπικού!!! Τα φαγητά που επιλέξαμε ήταν πεντανόστιμα και όλοι οι καλεσμένοι μας έμειναν ικανοποιημένοι!! Επίσης κλείσαμε και την διαμονή για εμάς κ τους δικούς μας, τα δωμάτια ήταν πεντακαθαρα, πλήρως εξοπλισμένα με τα απαραίτητα και με πολύ ωραιο στυλ, λειτουργούσαν όλα άψογα!! Τους ευχαριστούμε έναν έναν ξεχωριστά για την μοναδική εμπειρία στην πιο όμορφη μέρα της ζωής μας!!!
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
64 €
5.3 χλμ. από Valeni Boutique Hotel
Μπαρ/Lounge
Πορταριά: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2023

Πεντακάθαρο, μαγευτική θέα, καλή ηχομόνωση, πολύ ευγενικό προσωπικό, μοντέρνα διακόσμηση δωματίου. Στα bonus μπορείς να φτιάξεις καφέ η τσάι στο δωμάτιο και το mini bar έχει 2-3 αναψυκτικά και νερό μη χρεωσημα. Πολλές επιλογές στο πρωινό, ακόμα κ φρέσκος φυσικός χυμός. Στο σπα δε λειτουργούσε το υδρομασάζ κάτι που θα έκανε ακόμα ποιο όμορφη την εμπειρία. Το φαγητό του εστιατορίου πεντανόστιμο και σε φυσιολογικές τιμές για ένα τέτοιας ποιότητας ξενοδοχείο. Το δείπνο με αυτή τη θέα θα μας μείνει αξέχαστο!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
Ευχαριστούμε, elizasO7122WJ
Η κριτική έγινε: 18 Απριλίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ καλό ξενοδοχείο, με εξαιρετική θέα που προσφέρει άνετη διαμονή. Είναι ιδανικό μέρος για όσους επιθυμούν ηρεμία και χαλάρωση. Τα δωμάτια είναι ευρύχωρα, καθαρά, διαθέτουν βεράντα, κλιματισμό, είδη προσωπικής υγιεινής και γρήγορο wi-fi. Επιπλέον έχει πολύ ζεστούς χώρους σε περίπτωση που κάποιος θελήσει ένα ποτό ή καφέ. Στις παροχές περιλαμβάνεται και το spa με εσωτερική θερμαινόμενη πισίνα, μεγάλες τζαμαρίες με φανταστική θέα και κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης. Το πρωινό είναι αρκετά καλό, ενώ η αίθουσα όπου σερβίρεται διαθέτει και ένα όμορφο τζάκι. Είναι ιδανικό για οικογένειες. Επιπλέον η εξυπηρέτηση από το προσωπικό του ξενοδοχείου είναι άψογη. Το προτείνω ανεπιφύλακτα !!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2023
6  Ευχαριστούμε, Travel_ExperiencesS
Η κριτική έγινε: 4 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εμείς κλείσαμε το dleuxe honeymoon suite.
Το δωμάτιο διαθέτει τζάκι και τζακούζι. Αυτός ο συνδυασμός ταιριάζει υπέροχα με την ατμόσφαιρα και το κλίμα του βουνου.
Το ξενοδοχείο μας παρείχε ξύλα χωρίς χρέωση για όλη μας την διαμονή. Τα παιδιά στη ρεσεψιόν ήταν ένας και ένας. Χαμογελαστοί, εξυπηρετικοί, ευγενικοί, πάντα πρόθυμοι να βοηθήσουν ώστε η διαμονή να είναι πιο ευχάριστη!
Για καλή μας τύχη μας πρόσφεραν Late check out βάση διαθεσιμότητας. Τους ευχαριστούμε πάρα πολύ!!
Το valeni Boutique προσφέρει επίσης υπηρεσίες όπως μασάζ, σπα, σάουνα, πισίνα κτλπ. Εμείς απολαύσαμε ένα υπεροχο μασάζ. Τα παιδιά είναι πολύ καλοί επαγγελματίες και μας βοήθησαν με συμβουλές και σχολια.
Το πρωινό μπορεί να προσφερθεί και στο δωμάτιο με έξτρα χρέωση. Πολύ πλούσιο σε γενικές γραμμές.
Το ξενοδοχείο είναι εύκολα προσβάσιμο και, διαθέτει πάρκινγκ για όσους ενδιαφέρονται.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, H2229GIstephanief
Η κριτική έγινε: 13 Νοεμβρίου 2022

Εξαιρετικό μασάζ..30 λεπτά στην πλάτη..οικονομικες τιμές και άψογη εξυπηρέτηση.. παρέχεται και η δυνατότητα για ντους μετά το μασάζ..όπως επίσης παρέχουν και ότι χρειάζεται για το μπάνιο.. φιλικό προσωπικό

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, sofia k
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2022

Καθαρό , μεγάλο άνετο δωμάτιο . Τέλεια θέα . Η πισίνα μόνο ήταν λίγο μικρή. Σπα δεν κάναμε μας φάνηκαν ακριβά. Το πρωινό πλούσιο και πολύ νόστιμο. Το προσωπικό ευγενέστατο. Παρόλο που το θεωρώ χειμερινό προορισμό , τελικά είναι τέλεια και το καλοκαίρι.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, viv_rss