149 €
Επιβραβεύσεις με το One Key
Trip.com
127 €
Η κριτική έγινε: 18 Απριλίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ καλό ξενοδοχείο, με εξαιρετική θέα που προσφέρει άνετη διαμονή. Είναι ιδανικό μέρος για όσους επιθυμούν ηρεμία και χαλάρωση. Τα δωμάτια είναι ευρύχωρα, καθαρά, διαθέτουν βεράντα, κλιματισμό, είδη προσωπικής υγιεινής και γρήγορο wi-fi. Επιπλέον έχει πολύ ζεστούς χώρους σε περίπτωση που κάποιος θελήσει ένα ποτό ή καφέ. Στις παροχές περιλαμβάνεται και το spa με εσωτερική θερμαινόμενη πισίνα, μεγάλες τζαμαρίες με φανταστική θέα και κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης. Το πρωινό είναι αρκετά καλό, ενώ η αίθουσα όπου σερβίρεται διαθέτει και ένα όμορφο τζάκι. Είναι ιδανικό για οικογένειες. Επιπλέον η εξυπηρέτηση από το προσωπικό του ξενοδοχείου είναι άψογη. Το προτείνω ανεπιφύλακτα !!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2023
6  Ευχαριστούμε, Travel_ExperiencesS
Η κριτική έγινε: 4 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εμείς κλείσαμε το dleuxe honeymoon suite.
Το δωμάτιο διαθέτει τζάκι και τζακούζι. Αυτός ο συνδυασμός ταιριάζει υπέροχα με την ατμόσφαιρα και το κλίμα του βουνου.
Το ξενοδοχείο μας παρείχε ξύλα χωρίς χρέωση για όλη μας την διαμονή. Τα παιδιά στη ρεσεψιόν ήταν ένας και ένας. Χαμογελαστοί, εξυπηρετικοί, ευγενικοί, πάντα πρόθυμοι να βοηθήσουν ώστε η διαμονή να είναι πιο ευχάριστη!
Για καλή μας τύχη μας πρόσφεραν Late check out βάση διαθεσιμότητας. Τους ευχαριστούμε πάρα πολύ!!
Το valeni Boutique προσφέρει επίσης υπηρεσίες όπως μασάζ, σπα, σάουνα, πισίνα κτλπ. Εμείς απολαύσαμε ένα υπεροχο μασάζ. Τα παιδιά είναι πολύ καλοί επαγγελματίες και μας βοήθησαν με συμβουλές και σχολια.
Το πρωινό μπορεί να προσφερθεί και στο δωμάτιο με έξτρα χρέωση. Πολύ πλούσιο σε γενικές γραμμές.
Το ξενοδοχείο είναι εύκολα προσβάσιμο και, διαθέτει πάρκινγκ για όσους ενδιαφέρονται.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, H2229GIstephanief
Η κριτική έγινε: 13 Νοεμβρίου 2022

Εξαιρετικό μασάζ..30 λεπτά στην πλάτη..οικονομικες τιμές και άψογη εξυπηρέτηση.. παρέχεται και η δυνατότητα για ντους μετά το μασάζ..όπως επίσης παρέχουν και ότι χρειάζεται για το μπάνιο.. φιλικό προσωπικό

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, sofia k
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2022

Καθαρό , μεγάλο άνετο δωμάτιο . Τέλεια θέα . Η πισίνα μόνο ήταν λίγο μικρή. Σπα δεν κάναμε μας φάνηκαν ακριβά. Το πρωινό πλούσιο και πολύ νόστιμο. Το προσωπικό ευγενέστατο. Παρόλο που το θεωρώ χειμερινό προορισμό , τελικά είναι τέλεια και το καλοκαίρι.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, viv_rss
Η κριτική έγινε: 26 Απριλίου 2022

Τι να πρωτοπώ για το Valeni, υπέροχη τοποθεσία με θεα βουνό, θάλασσα, Μακρυνίτσα και Βόλο. Άψογη φιλική εξυπηρέτηση από όλο το προσωπικό, απο τα πιο νόστιμα σπιτικά πρωινά. Η εσωτερική πισίνα κ η πισίνα τζακουζι ειναι must όπως επίσης κ ένα καλό μασάζ. Η διακόσμηση κ τα facilities του δωματίου ήταν εξαιρετικά προσεγμένα σε κάθε λεπτομέρεια προσφέροντας μια ζεστή κ ταυτόχρονα πολυτελή διαμονή. Ειδικά η executive suite με την ιδιωτική πισίνα κ βεράντα σε έκαναν να ξεχνάς ότι βρίσκεσαι σε ξενοδοχείο.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα κ ελπίζω να το ξαναεπισκεφθω σύντομα!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Ευχαριστούμε, Irini_Kosm
Ο/η Angeliki Antoniou, Γενικός Διευθυντής του Valeni Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Μαΐου 2022

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας και για την επιλογή του ξενοδοχείου μας…
Χαιρόμαστε που απολαύσατε τη διαμονή σας και τα facilities του ξενοδοχείου μας.