“Χαλαρά και νόστιμα ”
Κριτική για: Me Mostra

Me Mostra
Η κριτική γράφτηκε πριν από 6 ημέρες μέσω κινητής συσκευής

Στην κεντρική πλατεία της Πορταριάς υπάρχει ένας μικρός γευστικός θησαυρός. Όμορφο μαγαζί στο πλακόστρωτο δρομάκι. Όλα τα πιάτα γευστικά και σε καλές τιμές.
Δυστυχώς σε ώρες αιχμής ο μοναδικός σερβιτόρος δυσκολεύεται να εξυπηρετήσει όλους τους πελάτες.
Είχαμε επισκεφθεί το μεζεδοπωλείο και στο παρελθόν και θα το τιμήσουμε σίγουρα στο μέλλον.
Υ.Γ Η στριφτή τυρόπιτα όλα τα λεφτά

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, twoheadeagle

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα

Μοναδικό τσιπουράδικο-μεζεδοπολείο στη Πορταριά! Μεγάλη ποικιλία από γευστικότατους μεζέδες, ωραίο τσίπουρο (δοκίμασα με γλυκάνισο), ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα. Προσιτό για όλα τα πορτοφόλια! τώρα βέβαια αν άλλαξε κάτι δε το γνωρίζω μιας και βρίσκομαι μακρυά και έχω καιρό να το επισκεφθώ! αξίζει να πάτε εάν βρεθείτε Πορταριά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, tas g
Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο μαγαζί. Για αρχή ήταν όλοι εξυπηρετικοί μαζί μας και πολύ ευγενικοί! Το φαγητό ήταν νόστιμο και οι μερίδες με το παραπάνω. Φουλ νορμάλ τιμές το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, makiskar
Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα μέσω κινητής συσκευής

Ότι χειρότερο επισκευτηκαμε στη πορταρια! Κακή εξυπηρετηση και κακό φαγητό. Η παραδοσιακή τυρόπιτα άγευστη..οι πατάτες τηγανητές μύριζαν ψαρίλα και τα καλαμαράκια ήταν λάστιχο.πανσετακια πολύ μαριναρισμένα ,παραπάνω από όσο χρειάζεται,τα οποία από τη κάτω πλευρά ήταν καμμένα! Κανονικά τέτοια πιάτα δεν σερβίρονται σε πελατες! Τρέχανε ζουμιά κάτω από τα πιάτα όταν τα κουβαλαγε ο σερβιτόρος με αποτέλεσμα να έχει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ μύγες σε τραγικό σημείο! Παραγγείλαμε 2 κόκα κολα που δεν ήρθαν ποτέ κ στο τέλος ζητήσαμε λογαριασμό,μας είπαν 45€ χωρίς να μας φέρουν την απόδειξη ,ζητήσαμε την απόδειξη καθώς δεν είχαμε πάρει τόσα πράγματα κ μας έκανε εντύπωση. μας έφεραν απόδειξη αλλου τραπεζιού! Όσο διαβάζαμε την απόδειξη κ βλέπαμε ότι δεν έχουμε πάρει εμείς τα συγκεκριμένα πράγματα ήρθε η σερβιτόρα να μας πει ότι έγινε λάθος κ μας έφερε τη κανονική αποδειξη. νηστικοί φύγαμε και εντελώς απογοητευμένοι και νευριασμένοι!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, kounelaki_22

Καλο σερβις. Καλες τιμες. Ικανοποιητικη ποκιλια στο κταλογο. Αξιοπρεπες και τιμιο. Αξιζει μια επισκεψη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Macs M

Me Mostra: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας
Πορταριά, Βόλος

Me Mostra: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!