“Εξαιρετικό τσιπουράδικο στο Πήλιο”
Κριτική για: Me Mostra

Me Mostra
Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα

Μοναδικό τσιπουράδικο-μεζεδοπολείο στη Πορταριά! Μεγάλη ποικιλία από γευστικότατους μεζέδες, ωραίο τσίπουρο (δοκίμασα με γλυκάνισο), ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα. Προσιτό για όλα τα πορτοφόλια! τώρα βέβαια αν άλλαξε κάτι δε το γνωρίζω μιας και βρίσκομαι μακρυά και έχω καιρό να το επισκεφθώ! αξίζει να πάτε εάν βρεθείτε Πορταριά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, tas g

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο μαγαζί. Για αρχή ήταν όλοι εξυπηρετικοί μαζί μας και πολύ ευγενικοί! Το φαγητό ήταν νόστιμο και οι μερίδες με το παραπάνω. Φουλ νορμάλ τιμές το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, makiskar
Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα μέσω κινητής συσκευής

Ότι χειρότερο επισκευτηκαμε στη πορταρια! Κακή εξυπηρετηση και κακό φαγητό. Η παραδοσιακή τυρόπιτα άγευστη..οι πατάτες τηγανητές μύριζαν ψαρίλα και τα καλαμαράκια ήταν λάστιχο.πανσετακια πολύ μαριναρισμένα ,παραπάνω από όσο χρειάζεται,τα οποία από τη κάτω πλευρά ήταν καμμένα! Κανονικά τέτοια πιάτα δεν σερβίρονται σε πελατες! Τρέχανε ζουμιά κάτω από τα πιάτα όταν τα κουβαλαγε ο σερβιτόρος με αποτέλεσμα να έχει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ μύγες σε τραγικό σημείο! Παραγγείλαμε 2 κόκα κολα που δεν ήρθαν ποτέ κ στο τέλος ζητήσαμε λογαριασμό,μας είπαν 45€ χωρίς να μας φέρουν την απόδειξη ,ζητήσαμε την απόδειξη καθώς δεν είχαμε πάρει τόσα πράγματα κ μας έκανε εντύπωση. μας έφεραν απόδειξη αλλου τραπεζιού! Όσο διαβάζαμε την απόδειξη κ βλέπαμε ότι δεν έχουμε πάρει εμείς τα συγκεκριμένα πράγματα ήρθε η σερβιτόρα να μας πει ότι έγινε λάθος κ μας έφερε τη κανονική αποδειξη. νηστικοί φύγαμε και εντελώς απογοητευμένοι και νευριασμένοι!

Ευχαριστούμε, kounelaki_22

Καλο σερβις. Καλες τιμες. Ικανοποιητικη ποκιλια στο κταλογο. Αξιοπρεπες και τιμιο. Αξιζει μια επισκεψη.

Ευχαριστούμε, Macs M
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλοί μεζέδες θυμίζοντας μας σπιτικά φαγητά εξαιρετικό τσίπουρο που αξίζει να το δοκιμάσετε πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση και πολύ ευγενικά τα άτομα και λογικές τιμές. Το μόνο αρνητικό η τοποθεσια καθώς ήταν ακριβώς δίπλα από ένα πάρκινγκ με καθόλου θέα

Ευχαριστούμε, kyriakirenko

Me Mostra: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας
Πορταριά, Βόλος

Me Mostra: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!