Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η καλύτερη εμπειρία στον τομέα της παράδοσης! Απίστευτος χώρος, υπέροχη φιλοξενία από την Κατερίνα και το Nick κι ας μη ξεχνάμε το πλούσιο και θρεπτικό πρωινό που προσφέρεται! Η καθαριότητα είναι δεδομένη!

Ευχαριστούμε, Ελευθερία Π
Ο/η Franqy F, Owner του Αρχοντικό Χατζηαργύρη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Αυγούστου 2018

Τι όμορφα λόγια! Ήταν χαρά μας που σας φιλοξενήσαμε στο Αρχοντικό μας. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε!

Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν περιμεναμε τοσο ζεστη και φιλικη φιλοξενια.Μειναμε πολυ ευχαριστημενοι απο τα πεντακαθαρα με υφος παληου αρχοντικου δωματια και απο το πληθωρικο γεματο σπιτικες γευσεις πρωινο.Ευχομαστε ολοι οι επισκέπτες να φευγουν το ίδιο ευχαριστημενοι οπως εμεις.

Ευχαριστούμε, Martinos P
Ο/η Franqy F, Owner του Αρχοντικό Χατζηαργύρη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Αυγούστου 2018

Κύριε Μαρτίνο, ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια! Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε σύντομα. Να περνάτε όμορφα!

Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η τριήμερη διαμονή μας στο όμορφο αρχοντικό της Κατερίνας και του Νικ ήταν από τις ομορφότερες μικρές διακοπές μας. Πανέμορφος χώρος, υπέροχη διαμονή, καταπληκτικό Πρωινό και προπάντων γλυκύτατοι οικοδεσπότες. Παιδιά σας ευχαριστούμε πολύ!!!!

Ευχαριστούμε, ilias k

Κύριε Ηλία ήταν χαρά μας που σας φιλοξενήσαμε στο Αρχοντικό μας και τιμή μας που μας επιλέξατε. Σας ευχαριστούμε θερμά! Εις το επανιδείν!

Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τους γνωρίσαμε κατά λάθος την Κατερίνα και Νικ. Υπέροχοι! Ο Χώρος Εξαιρετικός! Το υπέροχο
πρωινό! Είναι σπίτι σου. Σας ευχαριστούμε... Σίγουρα θα σας ξαναρθουμε στην πρώτη ευκαιρία ελπίζουμε να μας ανεχτειτε.

Ευχαριστούμε, Ilias K

Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο Αρχοντικό μας και ήταν τιμή μας που μας επιλέξατε. Σας ευχαριστούμε θερμά! Εις το επανιδείν!

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2018

Περάσαμε ένα όμορφο τριήμερο στο ξενώνα Χατζηαργύργη το Δεκέμβριο του 2017 και μόνο τις καλύτερες εντυπώσεις μας άφησαν και οι ιδιοκτήτες, η Κέιτ και ο Νικ, αλλά και ο χώρος και η φιλοξενία. Ο ξενώνας είναι πραγματικά παραδοσιακός, πολύ ζεστός και σε καλωσορίζε από τη πρώτη στιγμή. Το πρωινό φοβερό, μια επιλογή από σπιτικές μαρμελάδες, πίτες, αυγά, χυμούς ! Η Κετ και ο Νικ, υπέροχοι άνθρωποι μας καλωσόρισαν αν και φτάσαμε αργά μας περιμένανε, ήταν πάντα χαμογελαστοί, με διάθεση να μας δώσουν συμβουλές για φαγητό,μέρη κτλ και κυρίως εκτιμήσαμε πως είναι από τους ιδιοκτήτες ξενοδοχείου που γνωρίζουν τι ισχύει για τους Σκύλους Οδηγούς και έκαναν την διαμονή μας πολύ εύκολη. Σχεδιάζουμε να ξαναμείνουμε σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, _IoannMi_

Σας ευχαριστούμε Ιωάννα! Ευχόμαστε να είστε και οι τρεις σας καλά! Εις το επανιδείν!