Η κριτική έγινε: 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απλα τελειο ωραίοι πεντακαθαροι χωροι ευγενεστατο και ευχαριστο προσωπικο ,ζεστο φωτεινοι χωροι τελεια θεα και θαλασσα και βουνο πλουσιο πρωινο ησυχο περιβαλλον οτι καλυτερο για την περιοχη.(το μονο μειον για μενα ηταν το τζακουζι που το πληρωσαμε και υπολειτουργουσε).

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ioanna968
Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όλα στην εντέλεια. Καθαριότητα αψογη προσωπικό ευγενέστατο. Ο μπουφές πλούσιος και η υπεύθυνη έτοιμη να σε εξυπηρετήσει. Το σπα χαλαρωτικό άξιζε τα χρήματα. Όλος ο χώρος σε βάζει στο κλίμα του βουνού και η ατμόσφαιρα είναι ζεστή. Τέλος η ρεσεψιόν μας βοήθησε πολύ με πληροφορίες για όλο το πηλιο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, EleannaXa
Ο/η C_Koutsopoulos_GM, Γενικός Διευθυντής του Xenia Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Απριλίου 2018

Αγαπητή EleannaXa,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που αφιερώσατε σε αυτήν την κριτική μετά την επίσκεψη σας στο ξενοδοχείο Xenia Palace Portaria. Οι εξαιρετικές αναφορές σας για το τμήμα του spa τον πλούσιο μπουφέ καθώς και τα σχόλια σας για την ποιοτική εξυπηρέτηση των συνεργατών μας μας κάνει πραγματικά υπερήφανους και μας δίνει δύναμη για ακόμα καλύτερα αποτελέσματα.

Θα είναι πραγματικά χαρά μας να σας καλωσορίσουμε και πάλι κοντά μας στο σύντομο μέλλον.

Χρήστος Γ. Κουτσόπουλος

Γενικός Διευθυντής

Xenia Palace Portaria

Η κριτική έγινε: 5 Μαρτίου 2018

Εξαιρετική διάμονη στο xenia palace.
Καθαρό, φανταστικό πρωινό και εξυπηρετικότατο προσωπικό σε όλα τα τμήματα του.
Μοναδική θέα. Σας ευχαριστούμε για όλα και θα επιστρέψουμε οπωσδήποτε.
(Μια μόνο αναβάθμιση χρειάζεται το wi-fi. Δεν είχε καλό σήμα στο δωμάτιο).

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, GIANKEFA
Ο/η C_Koutsopoulos_GM, Γενικός Διευθυντής του Xenia Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Μαρτίου 2018

Αγαπητή GIANKEFA,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που αφιερώσατε για την καταγραφή των σχολίων σας. Αποτελεί για την όλη την ομάδα του Xenia Palace Portaria πραγματική χαρά να διάζουμε την πλήρη ικανοποιήση τόσο για το Ελληνικό Παραδοσιακό μας χειροποιήτο πρωινό βασισμένο σε πρώτες ύλες των καλύτερων τοπικών παραγωγών όσο για την ποιοτική εξυπηρέτηση των συνεργατών που λάβατε σε όλες τις υπηρεσίες. Θα είναι δε χαρά μας να σας καλωσορίσουμε σύντομα και πάλι στο ξενοδοχείο μας.

Με εκτίμηση
Χρήστος Γ. Κουτσόπουλος
Γενικός Διευθυντής
Xenia Palace Portaria Hotel

Η κριτική έγινε: 21 Φεβρουαρίου 2018

Η θέα που πρόσφερε ήταν μοναδική όμως λόγω του γεγονότος ότι το δωμάτιο συνδέονταν με το διπλανο με εσωτερική πόρτα ακους τα πάντα!!!!! Το πρωινό ήταν εξαιρετικό με μεγάλη ποικιλία! Η κοπέλα του σπα λιγο αγενής και μη συνεπής στο ραντεβού που είχαμε κλείσει με αποτέλεσμα να μας πει να βγούμε νωρίτερα και ας μην είχε ολοκληρωθεί η ώρα που έπρεπε να έχπυμε στη διάθεση μας!

Συμβουλή: Να διαλέξετε δωμάτιο χωρίς πορτα επικοινωνίας με άλλο δωματιο!
  • Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, eirini191
Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ζεστοί χώροι και χαρούμενο προσωπικό ! Το πρωινό είναι απίστευτο και πλούσιο ! Καθαρά δωμάτια και ζεστά ! Το μόνο πρόβλημα ήταν τα μαξιλάρια πολύ λεπτά ! Και σκληρά ! Κατα τα αλλά όλα πολύ όμορφα και άνετα !

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, 155gwgwm