Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 29/07/21
ZenHotels.com
Travelocity
FindHotel286 $
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ομορφο γενικα το τοπιο,οι χωροι τα δωματια. Ζεστο περιβαλον,φιλοξενο και ανετοι χωροι. Το πρωινο πολυ καλο,με μεγαλη ποικιλια. Η θεα τελεια και για ολες τις εποχες. Η τιμη ειναι αναλογη της αξιας.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, 695vasilisa
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2017

Ευγενικό προσωπικό. Εξαιρετικό πρωινό, και δείπνο ρεβεγιόν πρωτοχρονιάς, με εξαίρεση τον καφέ φίλτρου που σέρβιραν στο τέλος, ο οποίος δεν πινόταν. Ευγενικό προσωπικό στη διάθεσή σου για να σε εξυπηρετήσει. Για γονείς ιδανικό, καθώς διαθέτει χώρο απασχόλησης για τα παιδιά, κοντά στο σαλόνι του ξενοδοχείου, αλλά και όσο μακριά χρειαζόταν... Η standard κοπέλα της απασχόλησης δεν ασχολείτο ιδιαίτερα με τα παιδιά, αλλά σημαντικό ήταν ότι υπήρχε ξεχωριστός χώρος εκτόνωσης των παιδιών (για να φωνάξουν, τρέχουν, χοροπηδήξουν) χωρίς να νιώθεις ότι ενοχλούν τους μη-γονείς. Τα δικά μας παιδιά είχαν ήδη παρέα με παρέα φίλων άρα πέρασαν υπέροχα, κι εμείς το ίδιο. Το πρωί της παραμονής είχε event για τα παιδιά με εξωτερικό animateur που ήταν super. Θα ξαναεπισκεπτόμουν το ξενοδοχείο σίγουρα!

Ευχαριστούμε, N4622PDannap
Η κριτική έγινε: 1 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ενα καλό παλιό ξενοδοχείο το οποίο έχει ανακαινιστεί αλλα χωραει βελτιώσεις . Όπως ολα τα Ξενια ειναι πολυ καλη θέση με ωραία θέα . Οι κοινόχρηστοι χώροι ειναι πραγματικα όμορφοι και περιποιημένοι , με γούστο . Τα δωμάτια χρειάζονται περισσότερα αν και ευρύχωρα δεν δικαιολογούν τα 110 ευρώ την βραδιά . Η μοκέτα φθαρμένη και πολυχρησιμοποιημένο ειναι το πρώτο που πρέπει να αλλάξουν και γενιά το μπανιο θέλει προσοχή . Ίσως έκανε και λίγη ψυχρα το βραδυ χωρίς να υπάρχει δυνατότητα ρύθμισης απο το θερμοστάτη . Το πρωινό πλούσιο σε ποικιλία αλλα πολυ μέτριο σε ποιότητα . ΚΑΤ αλλα το προσωπικό εξαιρετικά ευγενικό και πρόθυμο και ολη την διάρκεια της παραμονής μας . Εμείς πήγαμε για πρωτοχρονιά και το τελικό πρόστιμο ειναι θετικό . Μεγάλος παιδότοπος για τα παιδιά με παρουσία ανθρώπου για να τα προσέχει και γενικά πολυ ελεγχόμενο περιβάλλον . Το πρωτοχρονιάτικο ρεβεγιόν ήταν καλό αξιοπρεπέστατο και κυρίως με πολυ κέφι . Αν και τα δωμάτια ήταν τόσο καλα όσο τα υπόλοιπα θα ήταν σούπερ . Σίγουρα αξίζει να το επισκεφτείς γνωρίζοντας τα υπέρ και τα κατα .

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, L8483UJ_
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ένα "Ξενία" που όπως όλα τα "Ξενία" βρίσκεται σε προνομιακή θέση, ανακαινισμένο και εκ πρώτης όψεως περιποιημένο. Μπράβο στο προσωπικό που ήταν εξαιρετικά πρόθυμο κι εξυπηρετικό. Η θέα από τη βεράντα απλά υπέροχη! Το δωμάτιο μάλλον κακοσυντηρημένο με έπιπλα που έμοιαζαν ή ήταν παλιά.Το πρωινό ήταν ικανοποιητικό χωρίς να έχει κάτι το σπουδαίο.Γενικά από το ξενοδοχείο φάνηκε να λείπει κάτι ώστε να είναι ένα καλό 4* ξενοδοχείο.

Ευχαριστούμε, patriarchisp
Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2016

Πήγαμε οικογενειακώς χριστούγεννα 2016 σε γενικές γραμμές είναι ενα όμορφο ξενοδοχείο σε πολύ καλό σημείο με ωραία θέα και άνετο παρκινγκ .η εξυπηρέτηση του προσωπικού πολύ καλή.. οι κοινόχρηστοι χώροι αρκετά μεγάλοι με παιδότοπο και κοπέλα για φύλαξη σημαντικό για οικογένειες με μικρά παιδιά.Το πρωινό πολύ καλό με αρκετές επιλογές.. επίσης το εστιατόριο-cafe la veranda που βρίσκεται σε 50μ είναι μια καλή επιλογή με καταπληκτική θέα πιάτο όλη την πόλη του βόλου.. το μόνο αρνητικό είναι τα δωμάτια που χρίζουν ανακαίνιση δεν ανταποκρίνονται σε 4 αστέρων ξενοδοχείο

Ευχαριστούμε, rizou2014