“Πολύ καλό ”
Κριτική για: Δροσοσταλιά

Δροσοσταλιά
Περιγραφή: Η κουζίνα μας βασίζεται στις ποιο νόστιμες παραδοσιακές συνταγές της περιοχής μας τις οποίες συνδυάζουμε με τις νέες τάσεις της ελληνικής γαστρονομίας. Επιλέγουμε οι ίδιοι με μεράκι και λεπτομέρεια τις καλύτερες πρώτες ύλες λαχανικών και κρεάτων από αυστηρά επιλεγμένους συνεργάτες με γνώμονα την άριστη ποιότητα των προϊόντων που φθάνουν στο τραπέζι σας . Σε όλα τα πιάτα μας προσπαθούμε να δείξουμε την αγάπη μας για την ελληνική γαστρονομία με σεβασμό στην παράδοση της περιοχής μας. Τους καλοκαιρινούς μήνες η πλειοψηφία των φαγητών γίνεται από τον παραδοσιακό κήπο της Δροσοσταλιάς. Αξίζει να δοκιμάσετε τα φτιαγμένα με μεράκι μαγειρευτά φαγητά μας καθώς και τα ορεκτικά μας που βασίζονται κατά κύριο λόγο σε πεντανόστιμα λαχανικά.Βρισκόμαστε στην θέση Παλαιόχωρι της Λίμνης Σμοκόβου , τρία χιλιόμετρα από την Ανάβρα Καρδίτσας και τέσσερα μόλις χιλιόμετρα από την έξοδο της Νέας Κεντρικής Οδού Ελλάδος (Ε65) . Καλώς ήρθατε στην Λίμνη Σμοκόβου Καλώς ήρθατε στην Δροσοσταλιά..
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμα πιάτα ευγενικό πρόσωπικο καλό κρασί και ωραία θέα. Αξίζει να το επισκεφθείτε αν βρεθείτε στην περιοχή

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, LelouchdeGrecia

Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος με ζεστή ατμόσφαιρα! Καλό φαγητό με αρκετά ευγενικό προσωπικό!!!! Θα ξανά πάω σίγουρα. Η θέα του μαγαζιού μαγευτική

Ευχαριστούμε, 516vagiak
Η κριτική γράφτηκε 29 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη θέα, άψογη εξυπηρέτηση, προσιτές τιμές και νόστιμα φαγητά... τι άλλο να ζητήσει κανείς; Μείναμε απολύτως ικανοποιημένες! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

1  Ευχαριστούμε, Nikoleta_nter
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020

Ένας ωραίος και ευχάριστος χώρος με ωραία θέα στη λίμνη του Σμοκοβου. Το προσωπικό είναι πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό και το φαγητό είναι αρκετά καλό.

Ευχαριστούμε, Vassilis375
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2020

Γιάννη δε χορταίνω να τρωω στο μαγαζί σας τα εξαιρετικά πιάτα με τις εξαιρετικές γευσιγνωσίες που αναδεικνύεται κάθε φορά και το Τόσο Ευγενικό προσωπικό σας!!!!!!!!

Ευχαριστούμε, 501evitat

Δροσοσταλιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καρδίτσα, Περιοχή Καρδίτσας

Δροσοσταλιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα