“ΚΕΡΚΥΡΑΙΟΙ”
Κριτική για: Δροσοσταλιά

Δροσοσταλιά
Περιγραφή: Η κουζίνα μας βασίζεται στις ποιο νόστιμες παραδοσιακές συνταγές της περιοχής μας τις οποίες συνδυάζουμε με τις νέες τάσεις της ελληνικής γαστρονομίας. Επιλέγουμε οι ίδιοι με μεράκι και λεπτομέρεια τις καλύτερες πρώτες ύλες λαχανικών και κρεάτων από αυστηρά επιλεγμένους συνεργάτες με γνώμονα την άριστη ποιότητα των προϊόντων που φθάνουν στο τραπέζι σας . Σε όλα τα πιάτα μας προσπαθούμε να δείξουμε την αγάπη μας για την ελληνική γαστρονομία με σεβασμό στην παράδοση της περιοχής μας. Τους καλοκαιρινούς μήνες η πλειοψηφία των φαγητών γίνεται από τον παραδοσιακό κήπο της Δροσοσταλιάς. Αξίζει να δοκιμάσετε τα φτιαγμένα με μεράκι μαγειρευτά φαγητά μας καθώς και τα ορεκτικά μας που βασίζονται κατά κύριο λόγο σε πεντανόστιμα λαχανικά.Βρισκόμαστε στην θέση Παλαιόχωρι της Λίμνης Σμοκόβου , τρία χιλιόμετρα από την Ανάβρα Καρδίτσας και τέσσερα μόλις χιλιόμετρα από την έξοδο της Νέας Κεντρικής Οδού Ελλάδος (Ε65) . Καλώς ήρθατε στην Λίμνη Σμοκόβου Καλώς ήρθατε στην Δροσοσταλιά..
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017

Κάθε χρόνο παραμονές πρωτοχρονιάς επισκεπτόμαστε τα Λουτρά Σμοκόβου και ύστερα απο το τρομερό λουτρό πηγαίνουμε για φαγητό στο εκπληκτικό εστιατόριο "ΔΡΟΣΟΣΤΑΛΙΑ". Τι να πρωτο πει κανείς για το ζεστό περιβάλλον, για το εξαιρετικό φαγητό ή για τους ευγενέστατους ιδιοκτήτες? Επίσης η τιμές είναι πολύ αντάξιες των μεριδών για να μη πω ότι είναι πολύ οικονομικό.. Όλα είναι υπέροχα συνεχίστε έτσι!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, emav27

Η κριτική γράφτηκε 7 Δεκεμβρίου 2016

εξαιρετικό περιβαλλον, θεα , εσωτερική διακοσμηση. Το μοσχαρακι σε πηλινο εξαιρετικά μαλακό και γευστικό. τα ψητα κρεατικά πολύ καλά με εξαιρεση το λουκανικό που είχε πολύ λίπος για μενα.. Πολύ καλή εξυπηρετηση, όπως και το κερασμενο γλυκό

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, kalokasidisk
Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Έχοντας περάσει μια υπέροχη μέρα στα λουτρά Σμοκοβου αναζητησαμε μέρος για μεσημεριανό.
Τέλεια επιλογή.
Υπέροχη θέα.
Και το εσωτερικό και το εξωτερικό του μαγαζιού είναι χάρμα οφθαλμών.
Ευγενικό και γρήγορο σέρβις.
Υπέροχα πιάτα.
Δεν θα περίμενα γκουρμέ κουζίνα σε τέτοιο μέρος.
Ωραίο κότσο χοιρινό.
Με το σνίτσελ ,Όπως και κάθε άλλο πιάτο έχεις επιλογή ανάμεσα σε αρκετές σάλτσες οι οποίες είναι γευστικοτατες.
Τιμές λογικοτατες.
Αναζητώ αφορμή να το επισκέπτομαι διαρκώς.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, Papadopoulos S
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Βρίσκεται σε ένα ήρεμο μέρος με πολύ καλή θέα στην τεχνική λίμνη Σμοκόβου. Ενδείκνειται για ιδιαίτερες στιγμές, με πολύ καλό φαγητό, γλυκό, καφέ και καλή εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, oddykogisnnis
Η κριτική γράφτηκε 15 Μαρτίου 2016

Ωραιες γευσεις φιλικο περιβαλον αψογη εξυπηρετηση !Στη μεση ενος μαγικου τοπιου απολαμβανεις παραδοσιακες νοστιμιες !

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2016
1  Ευχαριστούμε, Θεοδωρος Μ

Δροσοσταλιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καρδίτσα, Περιοχή Καρδίτσας

Δροσοσταλιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!