Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα δωμάτια εξαιρετικά, καθαρα με γούστο και προσεγμένα, το προσωπικό άψογο!Η τιμή διαμονής λογική αλλά μόνο αυτή!Το εστιατόριο πανάκριβο για το φαγητό που προσφέρει όπως και ότι άλλο καταναλώνεις εντός του ξενοδοχείου.Το πρωινό με φρέσκα υλικά, απλά πράγματα αλλά την ομελέτα και τα αβγά μάτια τα πληρώσαμε επιπλέον παρόλο που ενημερώθηκα τη δεύτερη μέρα για αυτό.
Προσωπικά θα το ξανά επιλέξω το συγκεκριμένο ξενοδοχείο αλλά μόνο για διαμονή!Θεωρω ότι αν σταματήσουν να πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες θα είναι είναι και οι ίδιοι πιο κερδισμενοι!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Despina V
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018

Υπέροχο τριημερο!!!!!!Σας ευχαριστουμε!!!!!
Τα σπιτακια μεσα στα έλατα!!!Τα δωμάτια καθαρα με παραδοσιακή καλογουστη διακόσμηση!!! Η ΘΕΑ ΜΟΝΑΔΙΚΗ!!! ΤΟ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΜΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΔΕΣΜΑΤΑ!!!ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΟ!!! ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ!!!Πρέπει οπωσπηποτε να το επισκεφθει κανεις!!!!!!!!!!!!!!Τα παιδια μου δεν ηθελαν να φυγουν!! Σας ευχαριστουμε!!!!Θα ξαναπάμε σιγουρα!!!!

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, 123.294
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Άριστη αισθητική , μοναδική τοποθεσία, υπέροχο ποιοτικό φαγητό, μέσα στη φύση, καταπληκτικοί κι εξυπηρετικοί οι άνθρωποι του ! Έχουμε ξαναεπισκεφτει το ξενοδοχείο και είναι πανέμορφο όλες τις εποχές του χρόνου . Φανταστικός ύπνος στα κρεββατια του, τρομερά καθαρό και φροντισμένο και στην παραμικρή λεπτομέρεια.

Συμβουλή: Κάθε δωμάτιο είναι μοναδικό και πανέμορφο
Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, irenek17032011
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Ένα υπέροχο τετραήμερο στην φύση. Ξεκινήσαμε με αρκετή χιονόπτωση να πάμε σε ένα μαγευτικό μέρος που είχαμε διαβάσει και δει μόνο απο φωτογραφίες.
Πάρα τη μικρή ταλαιπωρία λόγω καιρού η επιλογή μας μας ικανοποίησε πλήρως. Το Montanema είναι ένα υπέροχο μικρο χωριό χτισμένο αμφιθεατρικά στην άκρη μιας πλαγιάς με υπέροχη θέα, με μικρά πέτρινα σπιτάκια διακοσμημένα με μεράκι και γούστο.
Οικογένεια με 5 άτομα μείναμε το ¨Λιτό" ενα σπιτάκι με 2 υπνοδωμάτια, 2 τζάκια, και ευρύχωρο σαλόνι & κουζινακι. Όλα ήταν όμορφα, καθαρά και περιποιημενα.
Οι κοινόχρηστοι του χώροι, (Bar & εστιατόριο) ήταν άψογοι, και τα φαγητά που δοκιμάσαμε ήταν όλα γευστικά και σε μεγάλες μερίδες.
Το προσωπικο , όλοι τους ήταν πολύ ευγενικοί, και όταν τους καλέσαμε ότι είχαμε κολλήσει στα χιόνια, ήρθαν να μας βοηθήσουν με τις αλυσίδες στο αυτοκίνητο μας.
Πήγαμε απο τύχη...Θα ξανάπαμε συντομία απο επιλογή.

Συγχαρητήρια για την πολύ καλή προσπάθεια που είναι άξια διαφήμισης.

Ευχαριστούμε Άρτεμις, , Βαγγέλη και όλους για την φιλοξενία

Αρης , Ελένη, Διονύσης, Βικτωρία, Ιωάννα

Συμβουλή: Ολα τα δωματια εχουν εξαιρετικη θεα
  • Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, Aris A
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο άνθρωπος που το σκέφτηκε και το έκανε 10 με τόνο! Στην περίπτωση αυτή ταιριάζει αυτό που λένε ότι το προσωπικό μπορεί να απογειώσει ένα κατάλυμα ή να το χαντακώσει ! Εξηγώ πήγαμε καθημερινή μέρα παρέα 8 άτομο 4 παιδιά+4 ενήλικες! Όλα καλά μπαίνουμε στα σπιτάκια, πάμε για φαγητό 14,5 βαθμούς στην αίθουσα, πως να φας και να τρέμεις από το κρύο,λες και πληρώνουν τα ξύλα από το δάσος για το τζάκι! Τα φαγητά μέτρια , άψητα και σίγουρα δεν υπήρχε σεφ( μάλλον πάει μόνο Σαββατοκύριακο ) τις άλλες μέρες οποίος βρεθεί μαγειρεύει! Κατάλογος δεν έφτασε ποτέ στα χέρια μας ούτε στο μπαρ ούτε στο εστιατόριο ! Εσπρέσο με τιμή κολονακιου και τσάι με βότανα που μαζεύουν οι ίδιοι με τιμή Λονδίνου! Για γέλια πραγματικά

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018
2  Ευχαριστούμε, Ioannis r