Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline137 $
eDreams137 $
Agoda.com137 $
FindHotel
Etrip
Η κριτική έγινε: 3 Μαΐου 2022

Το ξενοδοχείο αδικείται από τις φωτογραφίες! Πάρα πολύ ωραίο ξενοδοχείο πολύ ωραίας αισθητικής, φοβεροί κοινόχρηστοι χώροι. Πολύ όμορφος ο χώρος του καφέ και εστιατορίου, θέα σχεδόν από παντού, φοβερή εξυπηρέτηση και επαγγελματισμός και νοστιμότατα τα φαγητά. Νερό στο τραπέζι σε κανάτα, δεν επιβαρύνεται κάποιος με εμφιαλωμένο οπωσδήποτε. Το δωμάτιό μας με όλες τις παροχές, με τριγωνική μπανιέρα jacuzzi, θέα στη λίμνη και αρκετά μεγάλο. το μόνο που θα μπορούσα να πω είναι ότι όταν πήγαμε για check out ανακάλυψαν τα παιδιά μας τον χώρο δραστηριοτήτων που από ότι κατάλαβα απασχολούνται παιδιά όλων των ηλικιών (ίσως θα μπορούσαμε να είχαμε ενημερωθεί κατά την άφιξή μας στο ξενοδοχείο). Κατά τα λοιπά, όλα εξαιρετικά ευχαριστούμε πολύ!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, Zina_Georg
Η κριτική έγινε: 4 Απριλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ και ευγενικό προσωπικό στελέχη του Καζαρμα hotel .
Πρωινό Δείπνο καφέδες ποτά κλπ όλα πολύ καλά !
Μια επισήμανση σχετικά με το Ίντερνετ , θεωρώ ότι χρειάζεται ενίσχυση , δεν τραβάει … αυτό μόνο !
Θα ξαναπάω σίγουρα και με την οικογένεια μου.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Jimispat32
Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για πρωινό στις 11:30 το πρωί και μας είπαν ότι δεν έχουν καθόλου παρά μόνο τοστ!
Μετά από 2-3 λεπτά ενώ στο μπαρ ετοίμαζαν δεκάδες πρωινά πχ ομελέτες και κλαμπ σάντουιτς ρωτήσαμε την κοπέλα και μας είπε ότι αυτά είναι για τους πρώτους που παρήγγειλαν!!
Και ρωτάω εγώ γιατί έτσι;; Τελείωσαν τα υλικά;; Πέρασε ο χρόνος;;;
Και η απάντηση ήταν αυτή την ενημέρωση έχω!
Κρίμα για ένα καλό ξενοδοχείο τέτοια πράγματα πραγματικά κρίμα!
Και το τοστ που πήραμε ασήμαντο!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, Panos T
Η κριτική έγινε: 5 Μαρτίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Καλημερα σας, εγω θα σας πω οτι πεσαμε σε χιονι και ομιχλη αλλα το ξενοδοχειο ειναι ΥΠΕΡΟΧΟ!!! Αλλα μας υπεδεχθη ο της υποδοχης ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΟΥΛΑΣ Που εκανε την διαμονη μας πιο ομορφη. ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΣΠΑ ΚΑΙ ΜΑΣΣΑΖ. Θα επανελθω για αυτο. Μην ξεχασω την κουζινα.ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΦΑΓΗΤΟ.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, 935athinac
Η κριτική έγινε: 28 Φεβρουαρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική τοποθεσία αν και πιστεύαμε πως το ξενοδοχείο βρισκόταν πιο κοντά στη λίμνη βέβαια από το δωμάτιο είχαμε θέα. Ωραίο, ζεστός, φιλόξενος χώρος που σε κρατάει μέσα. Αξίζει να δοκιμάσετε την κουζίνα του και το υπέροχο κρασί της περιοχής που θα το βρείτε και στο μαγαζάκι στο ξενοδοχείο «Χίλια Κλήματα».

Συμβουλή για το δωμάτιο: Αν πάτε χειμώνα σίγουρα να κοιτάξετε τον καιρό για χιόνια και να προμηθευτείτε αντιολισθητικές αλυσίδες.
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
Ευχαριστούμε, konstantina27_g