Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline114 $
eDreams114 $
FindHotel114 $
Agoda.com114 $
ZenHotels.com
Destinia.com
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2021

Θέλαμε να φάμε γλυκό και επισκεφτήκαμε το καφέ του ξενοδοχείου. Μπαγιάτικα γλυκά. Οι κρεμες του πολύ κακές. Το εκμέκ αίσχος με ένα λασπωμένο κανταΐφι ! Πληρώςε εικοσι ευρώ για τέσσερα γλυκά ! Δε θα το επιλέξουμε ξανά σε καμία περίπτωση!

1  Ευχαριστούμε, Sofia P
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρα και πολύ όμορφα δωμάτια οπως κ όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου ,ευγενικό προσωπικό αρκετά καλό πρωινό ,υπέροχη θέα τόσο απο κάποια δωμάτια όσο κ απο το καφέ του ξενοδοχείου με πολύ καλες υπηρεσίες spa.Το εστιατόριο εξαιρετικό.Ένα ξενοδοχείο που προσφέρει τα πάντα χώρις να λείπει τίποτα.

Ευχαριστούμε, petrosmest
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2021

/Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τη υποδοχή του ξενοδοχείου στις 6/9/21 και ώρα περίπου 19:00 το απόγευμα, μας πληροφόρησαν ότι μπορούμε να δειπνήσουμε στο εστιατόριο του ξενοδοχείου. Πήγαμε μια τετραμελής οικογένεια και αφού μας καθοδήγησαν ευγενικά για το που να κάτσουμε.... μας πρότειναν και τραπέζι, μας έδωσαν το menu και λίγα δευτερόλεπτα πριν παραγγείλουμε τα πιάτα μας, μας είπαν ότι δεν μπορούν να μας εξυπηρετήσουν επειδή είχαν γάμο να εξυπηρετήσουν. Και φύγαμε!!!!! Θεωρώ ότι η έλλειψη επικοινωνίας μεταξύ των αρμοδίων σε ένα ξενοδοχείο τέτοιου επιπέδου είναι το λιγότερο "απαράδεκτη και αδικαιολόγητη".

1  Ευχαριστούμε, rangertt
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο και μείναμε για 2 βράδυα την επόμενη του 15αυγουστου.
Μια πολύ καλή επιλογή οπως αποδείχτηκε, αφού το ξενοδοχείο είναι πολύ φροντισμένο και οι τιμές λόγω περιόδου πολύ οικονομικές!

Ένα ξενοδοχειο πραγματικά εναρμονισμένο με τον περιβάλλοντα χώρο και γενικά τη διάθεση της λίμνης! Αν και αρκετων ετων ξενοδοχείο, είναι φροντισμένο και διατηρεί στο ακέραιο την αίγλη του !
Όλοι οι χώροι του είναι πεντακάθαροι!
Τα δωμάτια είναι μεγάλα καθαρα με ανετα μεγαλα κρεβατια και τεραστιο μπανιο με ολες τις ανεσεις. Η θεα των δωματιων πραγματικα τα σπαει, αφου το ξενοδοχειο ειναι αμφιθεατρικα χτισμενο και βλεπει τη λιμνη!

Το πρωινο ητανε πληρες χωρις να εχει τρελλες επιλογες. Θα μπορουσε για 5στερο ξενοδοχειο να ειναι λιγο πιο πλουσιο, αλλα και παλι λεω οτι καλυπτε τα βασικα και ειχε σχετικη ποικιλια. Το μονο ασχημο ητανε οι μελισσες στον εξωτερικο χωρο που καθοσουν.

Ο χωρος της πισινας ικανοποιητικος (ετσι κιαλλιως θεωρουμε οτι ειναι περισσοτερο χειμερινος προορισμος), και η εξωτερικη πισινα παντα καθαρη. Για την εσωτερικη δεν θα μπορουσα να πω το ιδιο, που νομιζω θελει βελτιωση στο θεμα της καθαριοτητας.

Καποιο βραδυ φαγαμε στο ξενοδοχειο και ηπιαμε ποτο στη βεραντα. Το φαγητο ητανε καλο και σε λογικες τιμες.

Η εξυπηρετηση γενικα ητανε ανταξια της φημης του και ολοι φοβερα ευγενικοί ετοιμοι να εξυπηρετήσουν !

Τα μονα μειον που μπορω να αναφερω ειναι το ιντερνετ που δεν τρεχει ουτε στα δωματια ουτε στους κοινοχρηστους χωρους και ειναι τελικα ανυπαρκτο, και η τηλεοραση που δεν μπορεις να παρακολουθησεις στα δωματια γιατι κολαει συνεχως. Επισης θα πρεπει καποιος να φροντιζει στην πισινα να τηρουνται οι κανονες για να υπαρχει μεγαλυτερη ηρεμια και ησυχια! Επισης καλο θα ειναι να ελεγχεται ποιος χρησιμοποιει την πισινα και να μην γινεται χρηση της απο μη κατοικους του ξενοδοχειου, οπως γινοτανε καθε μερα !

Το συστηνω ανεπιφυλακτα και σιγουρα θα προσπαθήςω να ξαναεπισκεφτω και να μεινω και σε καποια χειμερινη εξορμηση !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, StellaK308
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ωραιο ξενοδοχείο αλλά πρέπει να φτιάξουν καποια πράγματα οπως ειναι το θεμα του ίντερνετ γτ ειχε χάλια σημα,δεύτερο μέσα στο δωματιο η μπανιέρα ηταν με γρατσουνιές και ηταν άσχημο,τρίτον οι σερβιτόροι μιλούσανε στον ενικό ενω δεν μας ήξερε κανενας,τέταρτο το σημα στην τηλεόραση χάλια κολλούσε συνέχεια!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, George K