Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
StayForLong
Η κριτική έγινε: 28 Μαρτίου 2016

Ο Ξενώνας, βρίσκεται πολύ κοντά στο κέντρο του χωριού και της Λίμνης. Οι ιδιοκτήτες ευγενέστατοι, φιλόξενοι και πρόθυμοι να μας κατευθύνουν στις εξορμήσεις μας.Το δωμάτιο μας με θέα στη Λίμνη, με τζάκι και με στρώμα ποιοτικό έιχε όλα τα απαραίτητα για άνετη διαμονή. Το πρωινό ικανοποιούσε και απαιτητικούς πελάτες, κάθε μέρα και διαφορετικό με τοπικά προιόντα. Όταν ξανάρθουμε στη Λίμνη και πάλι την "Ακρολιμιά" θα προτιμήσουμε !!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: όλα τα δωμάτια είναι ήσυχα, αλλά αυτά με τζάκι και θέα στη Λίμνη αξίζουν της προτίμησης μας
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2016
Ευχαριστούμε, Fagropoulo
Η κριτική έγινε: 15 Δεκεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Το δωματιο ηταν ακριβως οπως στις φωτογραφιες. Το τζακι γεματο ξυλα καθε βραδυ ετοιμο προς χρηση. Το πρωινο ικανοποιητικο. Το μπαλκονακι συμπαθητικο αλλα ειχε αρκετο κρυο κ δε μπορεσαμε να το χαρουμε.
Αυτο που μας κερδισε ομως ηταν η απιστευτη φιλοξενεια των ιδικτητων. Τοσο η κ. Αννα οσο κ ο κ. Λαμπρος ηταν τοσο φιλικοι κ φιλοξενοι οσο δεν εχουμε ξανασυναντησει. Προθυμοι να μας κατατοπισουν στην περιοχη, να μας υποδειξουν τα καλυτερα μαγαζια της περιοχης αν κ εχουν δικο τους εστιατοριο το "903" το οποιο παρεμπιπτοντως εχει απιστευτο φαγητο κ τιμες!!!
Φευγοντας σας συνιστω να αγορασετε κ μελι απο ελατο παραγωγης του κ. Λαμπρου. Ο ιδιος δεν θα το αναφερει καν... ειναι διακριτικος ανθρωπος...
Σιγουρα αν επισκεφτουμε ξανα την περιοχη ξερουμε που θα παμε να μεινουμε!!!
Μακαρι κ αλλοι ιδιοκτητες να προσεχαν τοσο πολυ τον κοσμο που τους επισκεπτεται..

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, katigian
Η κριτική έγινε: 18 Ιουνίου 2015

Η περιοχή είναι είναι πολύ ωραία. Ο ξενώνας είναι πολύ κοντά στην Λίμνη Πλαστήρα. Είναι καθαρός, με κήπο και αν έχει καλό καιρό μπορείς να καθίσεις για πρωινό στην βεράντα. Το πρωινό ήταν ικανοποιητικό. Το δωμάτιο είχε τζάκι αλλά δεν το ανάψαμε. Είχε δυνατό αέρα και μας είπαν να μην το ανάψουμε γιατί θα είχε πρόβλημα με τον καπνό. Παρ' όλα πληρώσαμε δωματιο με τζάκι. Ο ξενώνας είναι οικογενοιακός, το προσωπικό όμως δεν είναι ευγενικό, σαν να να εργάζονται αναγκαστικά.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2014
Ευχαριστούμε, Marianna P
Η κριτική έγινε: 13 Μαΐου 2015

ο ξενώνας άκρος καθαρός και βολικός.το δωμάτιο μου ήταν ακριβώς όπως το ειχα δει στις φωτογραφίες, πενταθαρο και άνετο. ολα όμορφα και ήρεμα. οι ιδιοκτήτες φιλικότατοι και διακριτικοί και το πρωινό τους απλά σουπερ!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: value for money!!!
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2015
Ευχαριστούμε, thomasvol
Η κριτική έγινε: 28 Ιανουαρίου 2015

Όμορφος και ήσυχος ξενώνας με είσοδο σε σαλόνι με τζάκι συνέχεια αναμμένο. Τα δωμάτια καθαρά και με παραδοσιακό χαρακτήρα, εξοπλισμένα με τα απαραίτητα. Οι ιδιοκτήτες φιλόξενοι σε υποδέχονται πάντα με χαμόγελο και πρόθυμοι να σε κατατοπίσουν για να εξερευνήσεις τις ομορφιές της περιοχής. Το πρωινό πολύ καλό και με παραδοσιακές γεύσεις. Κατάλληλο για κοντινές εξορμήσεις στα γύρω από την Λίμνη αξιοθέατα. Για νόστιμες και παραδοσιακές γεύσεις επισκεφτείτε οπωσδήποτε το "903" στη Πεζούλα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ζητήστε δωμάτιο με τζάκι είναι πιο ρομαντικό
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2015
1  Ευχαριστούμε, Mardanis P