“Σαν γνήσιο ιταλικό παγωτό”
Κριτική για: Gelateria Dolci Passioni

Gelateria Dolci Passioni
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο παγωτό που έχουμε φάει. Τέλειες όλες οι γεύσεις που πήραμε κυρίως το φυστίκι και η μαύρη σοκολάτα
Θα επιστρέψουμε στο Λουτράκι γι'αυτό

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, taxidiarapsixi2018

Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2020

εξαιρετικο παγωτο, πολυ καλες τιμες και αρκετες γευσεις.. το μονο που θα θεωρουσα αρνητικο, ειναι η τοποθεσια του... κατα τα αλλα... το καλυτερο παγωτο στο Λουτρακι..

Ευχαριστούμε, mafia2700
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ νόστιμο παγωτό και οικονομικό θα έλεγα. Δεν δοκίμασα από κάπου αλλού στην περιοχή για να έχω εικόνα ποιότητας τιμής αλλά το συγκεκριμένο μου άρεσε πολύ!! Συστήνεται!

Ευχαριστούμε, Δημητρης Τ
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα με την παρέα μου Τρίτη βράδυ( 1:00 με 1:30) 7 Ιουλίου.Καθόμαστε και τρώμε το παγωτό στο τραπεζάκι και παρατηρούμε τον ιδιοκτήτη να δοκιμάζει γεύσεις από την βιτρίνα με το ίδιο κουταλάκι. Απαράδεκτος!!!!!!!
Και εν μέσω covid 19!!!!

Ευχαριστούμε, athanasiosm492
Ο/η ioannisk522, Ιδιοκτήτης του Gelateria Dolci Passioni, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιουλίου 2020

Καλησπέρα σας και ευχαριστούμε για την κριτική σας. Σεβόμενοι την ανησυχία σας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι έχουμε πάρει όλα τα απαραίτητα μέτρα για την προστασία των πελατών εν μέσω της πανδημίας. Για την δοκιμή των gelato, η ομάδα μας χρησιμοποιεί και τις δυο πλευρές του κουταλιού ενώ για τους πελάτες χρησιμοποιούμε πάντα ξεχωριστά κουταλάκια για την δοκιμή των γεύσεων. Λυπούμαστε αν σας φάνηκε ότι έγινε διαφορετική χρήση όμως σε καμία περίπτωση
δεν διακινδυνεύουμε την υγεία των πελατών μας. Θα χαρούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας.

Good evening and thank you for your review. Respecting your concern, we would like to inform you that we have taken all the necessary measures to protect our customers in the midst of the pandemic. For the gelato tasting our team uses both sides of the spoon while for the customers we always use separate spoons for flavor tasting. We are sorry if you found that it was used differently but in no case do we endanger the health of our customers. We will be happy to have you with us again.

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουνίου 2020

Το πιο ωραίο παγωτό που έχουμε φάει!!ποσότητα και ποιότητα!!!ευγενικό προσωπικό και νορμάλ τιμές!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Vivikana1990

Gelateria Dolci Passioni: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ίσθμια, Λουτράκι
Λουτράκι, Περιοχή Κορινθίας

Gelateria Dolci Passioni: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!