Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ευχαριστη η διαμονη μας στο κεντρικο αυτο ξενοδοχειο.. Βρισκεται σε πολυ ωραια τοποθεσια, και πολυ καθαρο...το δωματιο μας εβλεπε σε μια πλατεια και παρα ταυτα ηταν ησυχο!! Το προσωπικο εξυπηρετικο κ προθυμο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, MatinaT27
Η κριτική έγινε: 11 Μαρτίου 2018

Απαράδεκτο ξενοδοχείο στο Λουτράκι. Ανεπαρκές σε όλα του. Υποτυπώδες το δωμάτιο, χωρίς τις απαραίτητες υποδομές όπως και το ίδιο το ξενοδοχείο. Ενώ λειτουργεί και την χειμερινή περίοδο υστερεί σε ανέσεις θέρμανσης (παλιά τεχνολογία θέρμανσης και θορυβώδης), διάχυτο φως στο δωμάτιο από την ώρα που ανατέλλει ο ήλιος λόγω μη ύπαρξης παραθυρόφυλλων που να κλείνουν, παρά μόνο κουρτίνες, λιγοστός και αυτός χαλασμένος φωτισμός στο μπάνιο, χωρίς παράθυρο η μηχανισμό εξαερισμού του χώρου. Ανύπαρκτη ηχομόνωση χώρων. Το πρωινό που σερβίρεται δεν αξίζει καν ώστε να αναφερθεί. Δεν λυπάμαι τα χρήματα που έδωσα για τη διαμονή μου στο ξενοδοχείο, λυπάμαι που επιτρέπουν σε τέτοια ξενοδοχεία να λειτουργούν..

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δεν έμεινα σε κάποιο καλό δωμάτιο, δεν έμεινα ικανοποιημένη από τη συνολική διαμονή μου και έτσι δεν συστήνω το ξενοδοχείο.-
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, vasilikipp2016
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο πολυ παλιό όπως επίσης κ τα έπιπλα του, το πρωινό ανεπαρκή με κακής ποιότητας φαγητο, η πόρτα του μπανιου δεν έκλεινε και χωρίς παράθυρο! Η πόρτα του δωματίου δεν έκλεινε σωστά με αποτέλεσμα όταν κάποιος απο δίπλα έκλεινε την δική του η δική μας να χτυπάει και να τριζει. Επίσης εμείς μείνανε ενα βράδυ πληρώνοντας 55€ τα οποία δεν άξιζαν για αυτές τις παροχές! Η ρεσεψιονίστ ηταν ευγενική! Δεν θα ξαναπηγαινα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Γωγω Μ
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2017

Το δωμάτιο πολύ παλιό και στενάχωρο. Η πόρτα του μπάνιου δεν έκλεινε ούτε απο μέσα ούτε απέξω, το μπαλκόνι ήταν άθλιο με θέα στην απέναντι πολυκατοικία (που αν άπλωνες το χέρι σου την έπιανες κιόλας). Μέσα στο μπάνιο είχε ένα μπουκάλι κρεμοσάπουνο μεσαίου μεγέθους ως αφρόλουτρο (μέσα στη ντουζιέρα). Έτσι και σηκωνόσουν τη νύχτα για τουαλέτα και τραβούσες καζανάκι έκανε τόσο θόρυβο που θα ξυπνούσε όλο το Λουτράκι. Όσο για το πρωινό...ξεκινούσε να σερβίρεται στις 8.30 (!!) και ήταν όλα μπαγιάτικα εκτός από το ψωμί που ήταν ολόφρεσκο. Το μεγαλύτερο φάουλ όμως του συγκεκριμένου καταλύματος ήταν οτι χρέωσε τη διαμονή στην πιστωτική μου κάρτα πριν καν εμφανιστώ, ενώ δεν είχε συμφωνηθεί κάτι τέτοιο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Evi K
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2016

Το ανακαλύψαμε πριν 3 ή 4 χρόνια και από τότε είναι το μόνιμο σημείο διαμονής μας όταν επισκεπτόμαστε το Λουτράκι. Μικρό απλό χωρίς κάτι το ιδιαίτερο, σίγουρα παίρνει κάποιες βελτιώσεις ως προς το κομμάτι διακόσμησης. Παρ'όλα αυτά το ξενοδοχείο βρίσκεται στο κέντρο του Λουτρακίου, μια ανάσα από τα καφέ και τα εστιατόρια της πόλης. Πας οπουδήποτε στην πόλη με τα πόδια και παρ'ότι είναι σε κεντρικό σημείο ποτέ δεν παρατήρησα φασαρία από τους γύρω δρόμους. Αρκετά καλό πρωινό και επίσης από τα ποιο οικονομικά του Λουτρακίου. Δύσκολα θα αλλάξω ξενοδοχείο όταν επισκέπτομαι το Λουτράκι.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, sotiris_ang