Priceline
Hotels.com92 $
Booking.com91 $
getaroom.com96 $
Η κριτική έγινε: 8 Οκτωβρίου 2021

δεν ειναι η πρωτη φορα που παω,ηταν ολα υπεροχα οπως καθε φορα.Ενα ξενοδοχειο που εχεις την πολυτελεια να χαλαρωνεις.......και το βασικο ολα πεντακαθαρα,ευγενικο προσωπικο,με χαμογελο σου λενε καλημερα,προθυμει να σε εξυπηρετησουν,μπορει καποιος να πει οτι ειναι η δουλεια τους αυτη,εεε ενταξει τοτε κανουν σωστα τη δουλεια τους,.Αυτα λοιπον

Ευχαριστούμε, CHRISTINA_197212
Ο/η Club Hotel Loutraki, Owner του Club Hotel Loutraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητέ επισκέπτη,
Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε την ξενοδοχειακή μας μονάδα για τη διαμονής σας καθώς και για τα θετικά σας σχόλια αναφορικά με το προσωπικό μας το οποίο καταβάλλει κάθε δυνατή προσπάθεια για την παροχή προσωποποιημένης εξυπηρέτησης με ειλικρινές ενδιαφέρον στις ανάγκες των επισκεπτών μας. Η επιβράβευση των προσπαθειών μας αποτελεί το ισχυρότερο κίνητρο για τη συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών μας και είναι μεγάλη μας χαρά να επιστρέφουν ικανοποιημένοι οι επισκέπτες μας στη βάση τους, ελπίζοντας ότι θα μας επισκεφθούν και πάλι το συντομότερο δυνατό.

Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Θα σας περιγράψω την εμπειρία μου.
Το ξενοδοχείο αν είχε 3 η και 4 αστέρια θα έβαζα 5/5. Δυστυχώς χρήζει ανακαίνισης άμεσα.
Πρώτο άσχημο με το που πήγαμε στο ξενοδοχείο η ρεσεψιονίστ ουτε χαμογελαστή ούτε ευδιάθετη ούτε μας κοίταξε για αρχή, ως ένα 5στερο ξενοδοχείο θα έπρεπε η εξυπηρέτηση να είναι ανάλογη.
Μπαίνουμε στο δωμάτιο πραγματικά καθαρό και όμορφο. Κανένα παράπονο για το δωμάτιο.
Στο χολ όμως έξω η μοκέτα ήταν λεκασμενη και ξεθωριασμένη, καμία σχέση με ενός της κατηγορίας του.
Πήγαμε στη πισίνα, μένοντας σε ένα 5στερο ξενοδοχείο, η πισινα είχε ξαπλώστρες αξίες με ένα μαγαζί στη Λούτσα. Τραγικες φθηνές και χωρίς τάξη όλη η πισίνα. Προσωπικο να φωνάζει και να μιλάει στον ενικό στους πελάτες.
Πρωινό και βραδινό ωραία σαν γεύσεις απλα ως 5στερο θα έπρεπε να υπήρχαν και άλλες παροχές.
Το ξενοδοχείο γέρασε και το προσωπικό δεν βοηθάει.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Μείνετε και θα είναι ικανοποιητικα αλλά δεν είναι σε καμία περίπτωση από καμία μεριά 5 αστέρων
1  Ευχαριστούμε, michalis_grig
Ο/η Club Hotel Loutraki, Owner του Club Hotel Loutraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ επισκέπτη,
Αρχικά, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας καθώς και για τα θετικά σας σχόλια σχετικά με τα δωμάτια και τις προσφερόμενες υπηρεσίες μας στο κεντρικό εστιατόριο. Η καθαριότητα σε δωμάτια και κοινόχρηστους χώρους βρίσκεται στην κορυφή των προτεραιοτήτων μας ενώ καταβάλλουμε καθημερινά κάθε δυνατή προσπάθεια ώστε να υπάρχει ποικιλία και συνεχής εναλλαγή των προσφερόμενων ειδών στο μπουφέ ώστε να καλύπτονται, κατά το δυνατό, οι διαφορετικές προτιμήσεις των επισκεπτών, δίδοντας ιδιαίτερη έμφαση στην αγορά των πρώτων υλών με κύριο μέλημα την άριστη ποιότητά τους. Αναφορικά με τις επισημάνσεις σας για τον εξοπλισμό και την κατάσταση των κοινόχρηστων χώρων, θα θέλαμε να αναφέρουμε ότι από την επανέναρξη της λειτουργίας του ξενοδοχείου τον περασμένο Μάιο έχει καταρτιστεί πρόγραμμα ανακαίνισης της μονάδας, η υλοποίηση του οποίου έχει σταδιακά τεθεί σε εφαρμογή, ξεκινώντας από την αλλαγή στρωμάτων και κρεβατιών, ώστε να εξασφαλίσουμε την ιδανική εμπειρία ύπνου για τους επισκέπτες μας. Οι διαδικασίες θα συνεχιστούν το επόμενο χρονικό διάστημα με στόχο να αναβαθμιστούν όλες οι υποδομές μας σε δωμάτια και κοινόχρηστους χώρους. Η ανανέωση μιας ξενοδοχειακής μονάδας καθώς και οι προσφερόμενες υπηρεσίες αποτελούν κινητήριο μοχλό για την ανάπτυξή της και σκοπός μας είναι η ριζική αναβάθμισή της. Σχετικά με τις εντυπώσεις σας για το προσωπικό μας, λυπούμαστε για την απογοητευτική εικόνα που αποκομίσατε καθώς σκοπός μας παραμένει η φιλικότητα και η άριστη εξυπηρέτηση που φέρνει τους πιστούς μας επισκέπτες ξανά κοντά μας, θεωρώντας πως κάθε άλλη αντιμετώπιση αποτελεί μεμονωμένο περιστατικό και είμαστε σε διαρκή εγρήγορση για να το απομονώσουμε. Παρόλα αυτά και δεδομένου ότι η συμπεριφορά των υπαλλήλων μιας ξενοδοχειακής μονάδας συμβάλλει τα μέγιστα στη διαμόρφωση της εικόνας που συνολικά αποκομίζει ο επισκέπτης για την ποιότητα της φιλοξενίας, η παρατήρησή σας κρίνεται σημαντική και θα ληφθεί υπόψη από τα αρμόδια τμήματα ώστε να διεξάγονται συστηματικοί έλεγχοι για την τήρηση των προβλεπόμενων διαδικασιών και την επίβλεψη της αρμόζουσας συμπεριφοράς. Θα θέλαμε επίσης να τονίσουμε πως οι παρατηρήσεις σας είναι ευπρόσδεκτες και εξαιρετικά σημαντικές για τη βελτίωση των υπηρεσιών μας. Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε ξανά στις εγκαταστάσεις μας, παραμένοντας πρόθυμοι να διευκολύνουμε τη διαμονή σας με όποιο τρόπο μπορούμε.

Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2021

Επισκεφτήκαμε για άλλη μια φορά το ξενοδοχείο μετά από καιρό και μείναμε κατενθουσιασμένοι!!!
Ότι αίτημα κάναμε χάρη στην Υπέροχη και Ευγενέστατη Προϊσταμένη της υποδοχής την Κα Βασιλική πραγματοποιήθηκε και με το παραπάνω και την ευχαριστούμε από καρδιάς για αυτό!!!
Το δείπνο και το πρωινό λόγω καλού καιρού σερβίρονται στον εξωτερικό χώρο του Deep Blue και ήταν όλα υπέροχα!!
Ειδικά το προσωπικό στο πρωινό είναι πολύ ευγενικό και πρόθυμο με τον Κο Παναγιώτη να ξεχωρίζει πάντα αλλά και την εκλεκτές Κες: Βαρβάρα,Ελένη ,Χρυσοβαλάντη!!!
Και φυσικά το διαμάντι της δημιουργικής κουζίνας η Κα Ξένια!!!

Ευχαριστούμε, eleniamvro23
Ο/η Club Hotel Loutraki, Owner του Club Hotel Loutraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ επισκέπτη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα τόσο θετικά σχόλια και να δηλώσουμε την ικανοποίησή μας όχι μόνο για το γεγονός ότι απολαύσατε τη διαμονή σας και νιώσαμε ασφαλείς στις εγκαταστάσεις μας αλλά και για το ότι οι υπηρεσίες μας προσωποποιούνται στα πρόσωπα του προσωπικού μας, γεγονός που αντικατοπτρίζει τις προσπάθειές μας για αναβάθμιση των παρεχόμενων υπηρεσιών, ώστε οι επισκέπτες μας να νιώθουν άνετα και οικεία στους χώρους μας. Θα χαρούμε να σας έχουμε και πάλι σύντομα κοντά μας και σας προτείνουμε να απολαύσετε ένα δροσερό κοκταίηλ στο Admiral Bar με θέα το μαγευτικό ηλιοβασίλεμα στον Κορινθιακό κόλπο, όσο ακόμα ο καιρός παραμένει ζεστός.

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2021

Το εχω γραψει και σε παλαιοτερες κριτικες.Ενα ξενοδοχειο ,που σε κανει να χαλαρωσεις . Καθαρα δωματια ,και κοινοχρηστοι χωροι.Πρωινος ,και βραδυνος μπουφες.με μεγαλη ποικιλια,και εξαιρετικη ποιοτητα.Η ανανεωση στο καζινο ,ειναι εντυπωσιακη.Διαμονη ,μπανιο,φαγητο,διασκεδαση,ειναι πλεον,ενα υπεροχο πακετο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Οπως τονιζω παντα,η επιλογη δωματιου με θεα θαλασσα ,ειναι η καλυτερη.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, stylianosk647
Ο/η Club Hotel Loutraki, Owner του Club Hotel Loutraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ επισκέπτη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα θετικά σας σχόλια σχετικά με τις εγκαταστάσεις και τις υπηρεσίες μας. Η επιβράβευση σας αποτελεί για εμάς σημαντική αναγνώριση των προσπαθειών μας για συνεχή αναβάθμιση των παρεχόμενων υπηρεσιών, με τελικό στόχο την ικανοποίηση των πελατών μας. Ευχαριστούμε και σας περιμένουμε και πάλι σύντομα κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2021

Πήγαμε τον Ιούλιο και μείναμε σε δωμάτιο με θέα την θάλασσα. Ολα ήταν υπέροχα, πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Το πρωινό και βραδινό είχε μεγάλη ποικιλία φαγητών. Το δωμάτιο πεντακάθαρο και το κρεβάτι από τα καλύτερα που έχω κοιμηθεί. Το συστήνω ανεπιφύλακτα. Μην παραλείψετε να κάνετε μασάζ.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Aimilia_Nomikou2

Αγαπητέ επισκέπτη,
Ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια καθώς αποτελούν για εμάς κινητήριο μοχλό βελτίωσης των υπηρεσιών μας ώστε να ικανοποιούμε και τους πιο απαιτητικούς πελάτες μας. Η καθαριότητα σε δωμάτια και κοινόχρηστους χώρους βρίσκεται στην κορυφή των προτεραιοτήτων μας ενώ προσπαθούμε να καλύψουμε κάθε προτίμηση των πελατών στα επισιτιστικά μας τμήματα. Εντός του καλοκαιριού δε προβήκαμε σε αλλαγή κρεβατιών και στρωμάτων, γεγονός που αναβάθμισε τις υπηρεσίες ύπνου που προσφέρουμε. Ευχαριστούμε και πάλι και περιμένουμε να σας φιλοξενήσουμε εκ νέου σύντομα.