Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2018

Πέρασα ενα εκπληκρικό τριήμερο στο ξενοδοχείο με την σύζυγο μου και την 12 χρονών κόρη μου.
Οι εγκαταστάσεις υπέροχες, το προσωπικό ευγενέστατο και προσπαθούν να βοηθήσουν ειδικότερα αν μιλάς με ευγένεια , καθώς οι "αγενείς " υπάρχουν παντού.
Αναφορικα με το φαγητό, υπάρχει μπουφες που εχει τα παντα.
Ο χωρος του εστιατοριου ειδικα εξω ειναι υπεροχος οπως και ο τεραστιος χωρος με τις πισινες το σπα και τα υπεροχα κιοσκια για οσους θελουν να χαλαρωσουν γυρω απο τις πισινες.
Το δωματιο μεγαλο με ολες τις ευκολιες και πολυτελες.
Ανυπομονω να ξαναρθω.

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Konstantinos K
Ο/η ClubHotelLoutraki, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Club Hotel Loutraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Αγαπητέ/ή....,
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Club Hotel Loutraki για τη διαμονή σας.Πάντοτε προσπαθούμε να σας προσφερουμε άψογες υπηρεσίες σε ένα ειδυλλιακό περιβάλλον και χαιρόμαστε που αποκομίσατε μια εμπειρία ξεκούρασης και αναζωογόνησης. Eλπίζουμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας!

Μπορείτε να μοιραστείτε μαζί μας τα σχόλια και τις φωτογραφίες σας :
facebook : CasinoLoutraki
Instagram : casino_loutraki Με εκτίμηση Η ομάδα του Club Hotel Loutraki

Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2018

Πολύ ωραίο μέρος για οικογένειες, περάσαμε καταπληκτικά το συστήνω ανεπιφύλακτα. Τα οικογενειακά δωμάτια υπέροχα. Καθαριότητα και ευγένεια από όλο το προσωπικό. Πολλές παροχές και καταπληκτική εσωτερική πισίνα με τζακουζι. Θα ξαναπάω σίγουρα.

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Seaside560072

Αγαπητέ/ή
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Club Hotel Loutraki για τη διαμονή σας.Πάντοτε προσπαθούμε να προσφέρουμε τις καλύτερες υπηρεσίες ώστε να απολαμβάνετε τις παροχές μας με ιδανικό τρόπο.Χαιρόμαστε που απολαύσατε τη διαμονή σας στους χώρους μας και θα χαρούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας.

Μπορείτε να μοιραστείτε μαζί μας τα σχόλια και τις φωτογραφίες σας :
facebook : CasinoLoutraki
Instagram : casino_loutraki

η ομάδα του Club Hotel Loutraki

Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είμαστε συχνοί επισκέπτες με τον άντρα μου,μας αρέσει πολύ και περισσότερο μας αρέσει που κάποια συγκεκριμένα άτομα από το προσωπικό σε σκλαβώνουν με τον τρόπο εξυπηρέτησης τους.σιγουρα θα ξαναπάμε!!!

Διαμονή: Αύγουστος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, tzenhk2018
Ο/η ClubHotelLoutraki, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Club Hotel Loutraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητή/έ
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Club Hotel Loutraki για τη διαμονή σας.Πάντοτε προσπαθούμε να σας προσφερουμε άψογες υπηρεσίες σε ένα ειδυλλιακό περιβάλλον και χαιρόμαστε που αποκομίσατε μια ευχάριστη εμπειρία.

Ελπίζουμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο το είχα επισκεφτεί Πριν 10 χρόνια γι’ αυτό μπορώ να συγκρίνω το τότε με το σήμερα.Τα δωμάτια τα μπροστινά που βλέπουν τη θάλασσα είχανε χώρισμα στη μέση και έτσι χωρίζε το δωμάτιο σε σαλονάκι και κρεβατοκάμαρα που ήταν τέλειο .Αυτό το έχουν καταργήσει και το έχουν κάνει ένα ενιαίο δωμάτιο.Το στρώμα και ειδικά τα μαξιλάρια δεν είναι ότι καλύτερο και φαίνεται η παλαιότητα.Η μοκέτες με πολλά καψίματα .Το μπάνιο καλο και καθαρό με υδρομασάζ .Το πρωινό καλο με ποικιλία αλλά αν θες παγωμένο Καφε φρεντο θα τον πληρώσεις έξτρα!!!
Τα εστιατόρια που είχε στο συγκρότημα έχουνε κλείσει και μπορείς να φας μόνο στο χώρο που γίνεται το πρωινό και στο σαλόνι.Άρα αναγκαστικά θα βγεις έξω.
Το service δεν είναι σίγουρα ενός πεντάστερου ξενοδοχείο αφού η σερβιτόροι και στο πρωινό και στην πισίνα και γενικότερα συζητάνε μεταξύ τους σε πηγαδάκια τα προσωπικά τους και ακούει ο κάθε πελάτης λες και μας ενδιαφέρει και πολλές φορές αδιαφορουν στο κάλεσμα τους.Μαλλον ειναι εποχικό προσωπικό που δεν ξέρει το τι του γίνεται .Ορισμένοι σερβιτόροι ξέχωριζουν αν και ελάχιστοι που είναι καλή στη δουλειά τους Αλλα αυτοι πρέπει να είναι οι μόνιμοι.
Παραγγείλαμε στην πισίνα δύο κοκακόλες και αυτό που μας φερανε δεν πίνοτανε .Πραγματικά δεν μπορούσα να καταλάβω τι ήταν αυτό που μας φέρανε και συνέχιζε να ισχυρίζεται η υπάλληλος ότι ειναι κοκακόλα.Μετά από φασαρία μας εξήγησε ότι δεν είναι εμφιαλωμένο αλλά είναι μηχανής κοκακόλα και ίσως γι’ αυτό μας μπερδεύει η γεύση.Φυσικά τα δώσαμε πίσω και πήγαμε διπλα στο μπιτς μπαρ και αγοράσαμε δύο Coca Cola .
Το spa έχει πολύ ωραίες εγκαταστάσεις αλλά ταυτόχρονα είναι και ένας μεγάλος παιδότοπος με τα πιτσιρίκια να πηδάνε ανάμεσα σου να μην καταλαβαίνουν τίποτα και φυσικά να μην μπορείς να απολαύσεις το μέρος.Δεν υπάρχει κανένας υπεύθυνος από το ξενοδοχείο να τους κάνει παρατήρηση ούτε καν ναυαγωσωστης στην εσωτερική πισινα για να βάλει μια τάξη .αλλά πάλι έτσι κι αλλιώς δεν καταλαβαίνω γιατί επιτρέπονται 5-8 χρονών παιδάκια μέσα στο υδρομασάζ στο χαμάμ κλπ
Το ασανσέρ που παλιά σε κατεβάζε στην εξωτερική πισίνα Είναι τώρα μία σκουριασμένη κατασκευή μέσα στη βρώμα από κουτσουλιές πουλιών που κάθε φορά που περναγαμε για να κατέβουμε στο σαλόνι έπρεπε να το δούμε και να μας χαλάσει την διάθεση. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν βάζουνε μια αμμοβολη σε αυτό το τζάμι για να μη φαίνεται έξω αυτό το χαλί .
Όταν ζητάς 200€ το βράδυ πρέπει να μπορεις να το υποστηρίξεις .Ριξατε την ποιότητα δεν κάνετε ανακαίνιση ρίξτε και τις τιμες !

Διαμονή: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, athensgreece43

Αγαπητέ/ή,
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Club Hotel Loutraki για τη διαμονή σας. Πάντοτε προσπαθούμε να προσφέρουμε τις καλύτερες υπηρεσίες ώστε να απολαμβάνετε τις παροχές μας με ιδανικό τρόπο. Λαμβάνουμε πάντοτε υπόψη τις παρατηρήσεις και τα σχόλια των πελατών μας, ως εκ τούτου, θα ενημερώσουμε τα αρμόδια τμήματα ώστε να γίνουν οι απαραίτητες διορθώσεις και επισημάνσεις.

Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2018

Καλή τοποθεσία στην άκρη της πόλης σχεδόν με ιδιωτική παραλία, όμορφη θέα απο τα δωμάτια που βλέπουν θάλασσα,ευχαριστοι κοινόχρηστοι χώροι με διακριτική μουσική, καλό πρωινό.Οι σιδηροδοκοί του εξωτερικού ανελκυστήρα που δεν λειτουργεί χρειάζονται βάψιμο και συντήρηση.Ο χώρος του εστιατορίου (;) στον 1ο όροφο με τις μαζεμένες καρέκλες που επίσης δεν λειτουργούσε υποβάθμιζε την εικόνα του ξενοδοχείου.Θα περίμενα μεγαλύτερη ευγένεια απο το προσωπικο της reception, οταν μάλιστα, διαπιστώθηκε ότι είχε αδικο,σχετικώς με την καθυστέρηση παράδοσης του δωματίου μου ( ώρα 14.30). Γενικώς το ξενοδοχείο δεν μου έδωσε την εντύπωση οτι νοιάζεται και φροντίζει τον φιλοξενούμενο, απαραίτητη προυπόθεση εκτός των άλλων για ενα καταλυμα που χαρακτηρίζεται πεντάστερο.

• Διαμονή: Αύγουστος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, nik0s2018