Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018

Ενα εξαιρετικό ξενοδοχείο σε απόσταση αναπνοής από την Αθήνα.Σιγουρα αξίζει κάποιος να το επισκεφθεί!!Όμορφα ,καλαίσθητα δωμάτια με υπέροχη θέα!! Βέβαια κάποια στιγμή, θεωρώ ότι τα δωματια πρέπει να υποστούν κάποιες βελτιωσεις που θα απογειωναν το ολο concept για 5στερο...διότι πόσο να αντέξουν κάποια πράγματα στο παροδο των ετών και στο πέρασμα του κόσμου ..?Προσωπικό πολυ ευγενικό,εξυπηρετικο και πρόθυμο.Η όλη εντύπωση και εμπειρία ικανοποιητική.

• Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Nancy K
Ο/η ClubHotelLoutraki, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Club Hotel Loutraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ επισκέπτη,
ευχαριστούμε που επιλέξατε το Club Hotel Loutraki για τη διαμονή σας,καθώς και για τα καλά σας λόγια. Θα χαρούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας.

Ευχαριστούμε πολύ,
Η Ομάδα της Club Hotel Loutraki

Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

πήγαμε 3ημερο καθαρας Δευτέρας πολύς κόσμος..εξυπηρετικο προσωπικό ευγενικοί και πρόθυμοι. πρωινό αρκετά καλό..γεύμα καθαρής Δευτέρας πολύ καλό επίσης...Για 5 αστέρων Ίσως θέλει κάποιες αναβαθμίσεις στον εξωτερικό χωρο..αν και το δωμάτιο ήταν πολύ ομορφο. το καζίνο μεγάλο... με καλό μπουφέ..Στην πρώτη ευκαιρία θα ξαναπάμε

Ευχαριστούμε, Δημητρης Φ

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε πολύ,
Η Ομάδα της Club Hotel Loutraki

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εκλεισα δωματιο με θεα θαλασσα για το διημερο του Αγ.Βαλεντινου ολα οσα ελεγε η προσφορα τηρηθηκαν και με το παραπανω .Το προσωπικο το ξενοδοχειου ηταν ευγενεστατο και με αμεση ανταποκριση.Το γευμα στο εστιατοριο Aquarius ηταν υψηλου επιπεδου με το προσωπικο αριστο.Πισινα και spa πεντακαθαρα .Βεβαια οφειλω να ομολογησω οτι εχει χασει την αιγλη που ειχε καποτε σαν ξενοδοχειο αλλα εξακολουθει να ειναι καλο.

Ευχαριστούμε, mariatheodoridou

Αγαπητή,
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Club Hotel Loutraki για τη διαμονή σας. Πάντοτε προσπαθούμε να σας προσφέρουμε το καλύτερο επίπεδο υπηρεσιών και να μπορείτε να απολαμβάνετε όλες τις ανέσεις των εγκαταστάσεών μας. Θα χαρούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Πηγαμε με μια προσφορα 2 φορες οποτε πηραμε και την σουιτα με θεα την θαλασσα και τις 2.Το ξενοδοχειο η αληθεια εχει αρχισει να φενεται οτι ειναι καποιων χρονων αλλα μπορει να φταει οτι την 2η πηγαμε μεσα στο χειμωνα.Παρολα αυτα μου αρεσουν οι παροχες του οπως το jacuzzi, η θερμενομενη πισινα, το hamam ,h sauna και επισης μου αρεσε το φαγητο.Το καζινο διπλα για μια επισκεψη το βραδακι ειναι μια ωραια εξοδος!Το δωματιο μου αρεσε παρα πολυ και για αυτο και ξαναπηγα!Ειναι ωραια εκδρομουλα!

Συμβουλή: Δεν εχω δει τα αλλα δωματια αλλα προτεινω τη σουιτα με θεα την θαλασσα!
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Βαγγέλης Κ

Αγαπητέ,

Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο δωμάτιο με καταπληκτική θέα. Το μπάνιο μεγάλο με πολλά είδη περιποίησης. Η πισίνα υπέροχη. Το καζίνο εξαιρετικό. Να σημειώσω πως είναι η πρώτη φορά που το επισκέφτηκα. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.

Ευχαριστούμε, Έλλη Π

Αγαπητή,