Η κριτική έγινε: 25 Φεβρουαρίου 2017

Ευγενικό προσωπικό, απλά δωμάτια, μικρό πρωινό...
Το καλό του ξενοδοχείου είναι το οτι βρίσκετε μπροστά στην παραλία και διπλα στον καζίνο (για αυτούς που θέλουν να το επισκεφθούν).
Α, ξέχασα ότι προπληρώσαμε το δωμάτιο...

Συμβουλή: Μπροστά στην παραλία
  • Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, E2667HJchrisv
Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2016

Επισκέπτομαι το συγκεκριμένο ξενοδοχείο κάθε καλοκαίρι τα 3-4 τελευταία χρόνια. Βρίσκεται έξω από την πόλη, είναι ήσυχο και επάνω ακριβώς στην παραλία. Που σημαίνει ότι έχεις άμεση πρόσβαση στη θάλασσα, χωρίς χρονοβόρες και κοπιαστικές μετακινήσεις. Όποιος ζητάει 5άστερο ξενοδοχείο, φυσικά και θα απογοητευθεί. Είναι απλό, ΚΑΘΑΡΟ, με αξιοπρεπή δωμάτια, οι πετσέτες αλλάζονται κάθε μέρα, τα σεντόνια κάθε δεύτερη, κι οι κοινόχρηστοι χώροι μεγάλοι και πεντακάθαροι, και οικονομικό. Για πρωινό έχει από όλα, το τυρί μόνο λείπει (διαθέτει μόνο τα τρίγωνα τυράκια). Ληγμένα προ΄ι΄όντα δεν βρήκα πουθενά! Το προσωπικό προθυμότατο, ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό. Από αυτό της υποδοχής μέχρι αυτό της καθαριότητας.
Θα ξαναπάω, φυσικά!

• Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
3  Ευχαριστούμε, Dina E
Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2016

Μου ζήτησαν να προπληρώσω ολόκληρη διαμονή με διαβεβαίωσαν ότι δέχονται το μικρό μου σκύλο αλλά απο την πρώτη μέρα φα΄νηκε ότι ενοχλούνταν απο αυτόν στο δωμάτιο. Σε δίωρη απουσία μου την επομένη με δικαιολογία τάχα πως ενοχλούσε ο σκύλος μου μπηκαν αυθαίρετα στο δωμάτιο, τον κυνήγησαν, τον φόβισαν και τον έβαλα στα..κάτεργα του υπογείου, φοβισμένο και τρεμάμενο τον παρέλαβα. Ειχαν το θράσος να μου κα΄νουν αναγκαστική έξωση για την επόμενη 3η ημέρα αξιώνοντας να κρατήσουν τη διαμονή ΔΥο ημερών.... Ελεεινό ξενοδοχείο, συμπεριφορα΄του ιδιοκτήτη όσο για τις παροχές κατώτατου επιπέδου....

Συμβουλή: δεν αξίζει να μείνετε ούτε για ενα βράδυ εκτός εαν έχετε ..χασει στο καζίνο!!!
  • Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι σόλο
7  Ευχαριστούμε, beardguy2001
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2016

μου ζήτησαν να προπληρώσω όλη τη διαμονή μου εκει.. χώροι της δεκαετίας του '60, τηλεόραση παλιά, ιντερνετ αργό, πρωινό πολύ φτωχό. εξυπηρέτηση μηδέν..
δεν αξίζει να μείνει κανείς εστω και σαβατοκύριακο..

• Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, Demos C
Η κριτική έγινε: 17 Απριλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αθλιο βρωμικο επικινδυνο αγενεστατο προσωπικο ληγμενα τροφιμα στο πρωινο πρεπει να κλεισει αμεσα απο τις αρχες!!!!!! Ντροπη και αισχος να λειτουργει ακομα το μονο που θελουν ειναι να τους προπληρωνεις το δωματιο γιατι μολις καποιος μπει μεσα ξερουν οτι θα φυγουν αμεσως δεν ξαναπαταω με τιποτα εκει

Διαμονή: Μάιος 2015, ταξίδι με οικογένεια
4  Ευχαριστούμε, jkav4