“οταν δε βρισκεις αλλου”
Κριτική για: Τα Πέντε Αδέρφια

Τα Πέντε Αδέρφια
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

απαραδεκτο σερβις! τραγικα μετριο φαγητο και αποδειξη πανω στο τραπεζομαντηλο!!μαγαζι οτι να ναι!!απαισιο λευκο τυρι που το φερνουν για φετα και πολυ κακοτηγανισμενα σχεδον τα παντα!

Ευχαριστούμε, tonyvrod

Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Το εστιατόριο βρίσκεται στην παραλία του Λουτρακίου, με ωραία θέα στη θάλασσα. Η αίθουσα είναι ευρύχωρη, καθαρή, το φαγητό είναι νόστιμο και η ποικιλία φαγητών ικανοποιητική. Η εξυπηρέτηση είναι αρκετά γρήγορη.

Ευχαριστούμε, R K
Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2017

Πήγαμε μεσημέρι Κυριακής και το μαγαζί ήταν φίσκα. Καλό σημάδι αυτό, αλλά... Ενώ το σέρβις ήταν σχετικά γρήγορο, είχαμε την αίσθηση ότι το προσωπικό βιαζόταν να μας σερβίρει για να φύγουμε και να έρθουν οι επόμενοι. Τα φαγητά ήρθαν όλα μαζί, με αποτέλεσμα να είμαστε κάπως στριμωγμένοι στο τραπέζι, και δυστυχώς δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο (μάλιστα η ποικιλία θαλασσινών θα έλεγα πως ήταν απαράδεκτη - μόνο τηγανιτά, ακόμη και τα λαχανικά που τα συνόδευαν). Το χειρότερο όμως ήταν το ότι ένας σερβιτόρος, φανερά πιωμένος, μας έριξε το αναψυκτικό κατά γης και εμείς χρειάστηκε να ζητήσουμε να το αντικαταστήσουν! Κι μετά από όλα αυτά ούτε ένα κερασματάκι στο τέλος (έστω κι λόγω ημερών). Κανονικά δεν θα έμπαινα στον κόπο να γράψω μια τόσο μακροσκελής κριτική, αλλά είχαμε επισκέπτες από το εξωτερικό μαζί μας και ανέμενα να μείνουμε πιο ικανοποιημένοι από την εμπειρία.

Ευχαριστούμε, Fotis T
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2017

Μενού για όλες τις απαιτήσεις που συνοδεύεται πάντα με επιδόρπιο κέρασμα του καταστήματος! Οικογενειακή ατμόσφαιρα, γρήγορη εξυπηρέτηση!

Ευχαριστούμε, geraneia
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2017

Ένα οικογενειακό εστιατόριο με εξαιρετική κουζίνα και εξυπηρετικό προσωπικό και όλα αυτά σε κεντρικό σημείο της παραλίας.

Ευχαριστούμε, Georgiech

Τα Πέντε Αδέρφια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κόρινθος, Περιοχή Κορινθίας

Τα Πέντε Αδέρφια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;