eDreams
Orbitz.com
StayForLong
Travelocity
Η κριτική έγινε: 4 Νοεμβρίου 2020

Το ξενοδοχείο βρισκεται σε ένα πολύ ομορφο πευκοδάσος με πολύ όμορφες παραλίες. Η ηρεμία και ομορφιά του μέρους σε καμία περίπτωση δεν σε προδιαθέτει για την ταλαιπωρία που θα υποστείς. Απ την πρώτη στιγμή της άφιξης μας υπήρχε μια ασυνεννοησία μέχρι να μας δώσουν το σωστό δωμάτιο για το οποίο είχαμε κάνει κράτηση. Οι κοινόχρηστοι χώροι απεριποιητοι Κ βρώμικοι... Στο εστιατόριο του πρωινού ένας χαμος να περιμένεις στην ουρά στεκόμενος να σερβιριστείς για μισή ώρα. Το πρωινό όχι απλά ελλιπέστατο, αλλά φτωχό τελείως χωρίς να υπάρχει καθόλου ποικιλία. Ίσα ίσα λίγα πραγματάκια για να πουν ότι σερβίρουν πρωινό. Παραγγείλαμε το πρωί στο room service έναν καφέ και πληρώσαμε 5,5 ευρώ και για τον ίδιο καφέ ακριβώς το απόγευμα πληρώσαμε για room service 9 ευρώ!! Όταν ρωτησαμε γιατί συνέβη αυτό ποτέ δεν πήραμε μια σαφή απάντηση. Στην παραλια σχεδόν όλες οι ξαπλώστρες βρώμικες. Δεν απολυμαινονται και δεν καθαρίζονται ποτε. Τραπεζάκια ανάμεσα στις ξαπλώστρες δεν υπάρχουν. Πρέπει να ακουμπάς τα πάντα κάτω στο έδαφος. Με λίγα λόγια καμία αναλογία ποιότητας, παροχής υπηρεσιών και τιμής.

Ευχαριστούμε, Makispap1
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2020

Πάρα πολύ ευχάριστη διαμονή. Όλα ήταν πολύ καλά, το προσωπικό ευγενικό, οι χώροι καθαροί, όμορφοι και προσεγμένοι, η εξυπηρέτηση άψογη. Είμαστε πάρα πολύ ικανοποιημένοι και θα ξανάρθουμε οπωσδήποτε το ταχύτερο δυνατό!

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, pascifae
Ο/η ANNA ARGYROU, General Manager του Wyndham Loutraki Poseidon Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Σεπτεμβρίου 2020

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα ευγενικά σας λόγια και θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020

Το χειροτερο ξενοδοχειο που εχω επισκεφτει στην Ελλαδα την τελευταια εικοσαετια.
Προσοχη μεγαλη οι φωτογραφιες που εχουν στο διαδικτυο ολα τα sites ειναι ψευτικες καμουφλαρισμενες και ολα τα δωματια αφορουνε μια συγκεκριμενη πτερυγα τα λεγομενα «τετρακοσαρια» οπως τα αποκαλουνε το αγενεστατο και ερασιτεχνικο προσωπικο του ξενοδοχειου.
Να σας δωσω να καταλαβετε ειμαι ενας πατερας χωρισμενος και ηρθα ενα σαββατοκυριακο με τον δωδεκαχρονο γιο μου να περασουμε ωραια.
Μολις φτασασαμε μας υποδεχτηκε ενας αγελαστο προσωπικο και ενας κυριος ο οποιος θα μας εκανε την αφιξη, ο οποιος παρεπιπτοντως οδηγει buggy φτιαχνει γρανιτες και καφεδες στο μπαρ γενικα ειναι για ολες τις δουλειες.
Αφησα τον γιο μου να ανεβει στο buggy μαζι του και ακολουθησα με το αυτοκινητο μου.
Σχεδον με το ζορι μου τραβαγε την βαλιτσα μου την οποια και λογω καταστασης δεν ηθελα να με ακουμπησει και δεν την αφηνε!
Οταν φτασαμε εξω απο το κτιριο και παρκαρα ο γιος μου μου ειπε οτι τον ρωταγε ο υπαλληλος γιατι δεν ηρθε η μαμα του αν ειχε δουλεια και γιατι εμεινε στην Αθηνα!!!!!
Μιλαμε για τραγελαφικα πραγματα...εξω απο το κτιριο τα σκουπιδια χυμενα απο τα καλαθια το δωματιο τουλαχιστον της δεκαετιας του 70 και το αποκορυφωμα σημερα ξυπνησα νωρις το πρωι να πιω εναν καφε το μοναδικο μερος που ειχε ητανε στο πρωινο, οκ, και ζητησα να πιω τον αγαπημενο μου καφε τον οποιο χρεωνουν αλλα δεν ειχανε ρεστα για να τον πληρωσω και θελανε να τον χρεωσουν στο δωματιο.
Τους εξηγησα οτι εχω κανει check out γιατι φευγω απευθειας απο αυτην την φρικη και δεν περνανε ουτε καρτα!
Τοτε ενας κυριος μετα απο την επιμονη μου πηγε να ρωτησει την κ.Καλιοπη υποτιθεται υπευθυνη η οποια δυνατα ακουγομενη εξω σε εμενα ειπε..
«Να περιμενει να ανοιξει το pool bar στις 9», η ωρα ητανε 8 παρα τεταρτο και επρεπε να.περιμενω μια ωρα και ενα τεταρτο να πιω τον πρωινο μου καφε!
Αυτο ειναι το service του ξενοδοχειου και το επιπεδο του προσωπικου του.
Αγαπητοι φιλοι οντας ταξιδιωτικος πρακτορας τα τελευταια 32 χρονια σας διαβεβαιω οτι ειναι η χειροτερη επιλογη που μπορειτε να κανετε μενοντας σε αυτο το ξενοδοχειο.
Οι ενεργειες μου δεν θα σταματησουν εδω θα γραψω στα κεντρικα και εκει που ξερω εγω με ονοματα και φωτογραφικο υλικο για να σταματησει πλεον στην Ελλαδα αυτη η κατασταση με τα ξενοδοχεια και με τον ασχετο κοσμο που δουλευει τα καλοκαιρια που δεν εχει τελειωσει οχι τουριστικα αλλα ουτε το σχολειο!

Ευχαριστούμε, wasabas1971
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

ιδανικό μέρος για χαλάρωση.όλα ήταν υπέροχα από τη στιγμή που φτάσαμε.το περιβάλλον, η εξυπηρέτηση στην ρεσεψιόν, το δωμάτιο, το φαγητό. Το συγκρότημα είναι μέσα σε ένα ειδυλλιακό χώρο που συνδυάζει τα πάντα. Σίγουρα θα συνεχίσουμε να πηγαίνουμε όπως κάνουμε τα τελευταία χρόνια..Αποφορτίζεσαι από το άγχος εκεί. Αν ήταν ανοιχτό θα πηγαίναμε και το χειμώνα

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, katelou66
Ο/η ANNA ARGYROU, General Manager του Wyndham Loutraki Poseidon Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Αυγούστου 2020

Θα θελαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα ευγενικά σας λόγια και θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε ξανα στο ξενοδοχείο μας

Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πριν από μερικές μέρες παρεβρέθηκα σε αυτό το ξενοδοχείο με μια φιλη.Αρχικα όταν πήραμε τηλέφωνο να κλείσουμε για τις δυο διανυκτερεύσεις που θέλαμε μας είπαν μια Χ τιμή.
Πήγαμε στο ξενοδοχείο μείναμε το πρώτο βράδυ κανονικά και την δεύτερη ημέρα επτά το απόγευμα μας κάλεσαν από την υποδοχή για να μας ενημερώσουν ότι πρέπει να κάνετε το check out.Φυσικα και ξαφνιαστήκαμε διότι ξέραμε ότι έχουμε κλείσει για δυο διανυκτερεύσεις...κατά την άφιξη μας στο ξενοδοχείο συμπληρώσαμε ένα έντυπο για τον COVID που έλεγε και τις ημερομηνίες των διανυκτερεύσεων μας που συμπληρώσαμε 25/07 με 27/07...όταν τους το αναφέραμε μας είπαν ότι έχουν ένα δικό τους έντυπο με τις ημερομηνίες 25/07 - 26/07...Αυτό που κάναμε ήταν να πληρώσουμε και να φύγουμε αργά το βράδυ ψάχνοντας για νέο κατάλυμα.... Απαράδεκτη συννενόηση με το προσωπικό...κάτι ακόμη που θα ήθελα να αναφέρω είναι ότι το πρωινό για την τιμή του δωματιού ήταν πολύ μέτριο και η συμπεριφορά των εργαζομενων απαράδεκτη...το πρώτο βράδυ παραγγείλαμε από το room service κάτι να πιούμε και δεν μας ενημέρωσαν ότι για το room service υπάρχει έξτρα χρέωση...Ενώ την επόμενη ημέρα σε παραγγελία καφέ μας είπαν ότι τελικά υπάρχει χρέωση αλλα επειδή ήταν δίπλα στο pool bar το δωμάτιο μας δεν θα το χρεωθούμε(απαράδεκτο μάλλον δεν υπάρχει καλή συνεννόηση με το προσωπικό) βέβαια δεν φταίει το προσωπικό στο 100% αλλά οι ανώτεροι τους!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, anastasiarpt