Kanakis Coffee - Bakery - Patisserie - Αρτοζαχαροπλαστεία Κανάκης
Περιγραφή: Στα Αρτοζαχαροπλαστεία Κανάκης μπορείτε να βρείτε μια μεγάλη ποικιλία αρτοσκευασμάτων και γλυκών που ξεχωρίζουν για την εκλεκτή τους ποιότητα και τη μοναδική γεύση τους! Με αγάπη για την δουλειά μας, σεβασμό στην παράδοση, με τα πιο φρέσκα και αγνά υλικά, δημιουργούμε καθημερινά για εσάς τις πιο λαχταριστές προτάσεις, τα πιο υπέροχα γλυκά και τα πιο φρέσκα ψωμιά!
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2021

Το κατάστημα Kanakis πουλάει μια πληθώρα αντικειμένων από είδη ζαχαροπλαστείου-φούρνου, καφέδες, τυρόπιτες μέχρι και προιόντα mini market. Είναι ιδανικό για ψώνια της τεευταίας στιγμής καθώς βρίσκεται σε κεντρικό δρόμο με πάρκινγκ

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
1  Ευχαριστούμε, johny_zervos_2006
Η κριτική γράφτηκε 20 Μαΐου 2020

Πρώτο πράγμα πριν πάω για δουλειά επισκέφθηκα το Kanakis Bakery για τον πρωινό μου καφέ. Με κέρδισε η ποικιλία σφολιατοειδών και δεν αντιστάθηκα.

Πήρα μία τυρόπιτα με μέλι και σουσάμι και έναν καφέ για να την συνοδεύσω.

Προτού προλάβω να φύγω πήρα και μία ... δεύτερη (για τον δρόμο ...) αλλά και μερικά ζεστά κρουασανάκια σοκολάτας που μου «έσπασαν την μύτη».

Το συστήνω χωρίς δεύτερη σκέψη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, ppd15

Kanakis Coffee - Bakery - Patisserie - Αρτοζαχαροπλαστεία Κανάκης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ίσθμια, Λουτράκι

Λουτράκι, Περιοχή Κορινθίας

Kanakis Coffee - Bakery - Patisserie - Αρτοζαχαροπλαστεία Κανάκης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!