eDreams
Agoda.com
Priceline
StayForLong
Η κριτική έγινε: 22 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εμείς μείναμε σε ένα δωμάτιο που στο ξενοδοχείο το αποκαλούν "σουίτα". Φυσικά το δωμάτιο δεν έχει καμία απολύτως σχεση με σουίτα και αυτό άλλωστε φαίνεται ξεκάθαρα και απο την τιμή. Τα έπιπλα μέτρια, το κρεβάτι καλό, το μπάνιο ικανοποιητικό. Το πρωινό κλασικό ελληνικού τύπου. Το προσωπικό πολύ ευγενικό. Η τοποθεσία του ξενοδοχείου πραγματικά ιδανική.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, maxoura
Η κριτική έγινε: 19 Σεπτεμβρίου 2018

Είμαι πολύ απογοητευμενη από το ξενοδοχείο. όταν έκανα την κράτηση δεν έλεγε πουθενά ότι το δωμάτιο θα είναι υπόγειο, διαφορετικά δε θα το έκλεινα! Καλό είναι να μην προσπαθειτε να παραπλανείτε τους πελάτες με όμορφες φωτογραφίες από μπαλκόνια με θέα τη θάλασσα. Ας λέει κάπου ξεκάθαρα ότι είναι υπόγειο. Για το προσωπικό δεν έχω να πω τίποτα αρνητικό όλες οι κυρίες ήταν ευγενέστατες και χαμογελαστές και τις ευχαριστώ πολύ για αυτό.

Συμβουλή για το δωμάτιο: ask if it is at the basement
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
2  Ευχαριστούμε, Aggeliki Diavol... S
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα ομορφο ξενοδοχειο σε πολυ καλο σημειο. Εχει πισινα , ξαπλώστρες καθως και πετσετες για την παραλια . Ειναι καθαρο με ομορφο πρωινο (σου φτιάχνουν ο,τι καφε θελησεις) . Το προσωπικο ειναι ευγενικο και προθυμο να λυσει καθε απορια !

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
2  Ευχαριστούμε, sot-ili
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2018

Ένα πανέμορφο ξενοδοχείο πάνω στην παραλία του Λουτρακίου. Μας το σύστησε ένας οικογενειακός φίλος ! Και κατεβαίνουμε σίγουρα 2-3 φορές τους καλοκαιρινούς μήνες για διήμερο σκ και τα τελευταία 3 χρόνια επιλέγουμε να μείνουμε εκεί. Είναι καινούριο. Με όμορφα δωμάτια ιδανικό για οικογένειες και ζευγάρι και απίστευτους εξωτερικούς χώρους με μπόλικο πράσινο (φυτά-φοίνικες). Τα δωμάτια πάντα λάμπουν! Οι κυρίες από την καθαριότητα κάνουν εξαιρετική δουλειά και πάντα χαμογελαστές. Η πισίνα είναι πεντακάθαρη με πολύ άνετες ξαπλώστρες! Έχει πολύ ησυχία παρ'οτι βρίσκεται πάνω στο δρόμο. Η τοποθεσία είναι ιδανική καθώς βρίσκεται δίπλα σε όλα(ταβέρνες-bar). Πολύ καλό πρωινό! Και πολύ ευγενικό προσωπικό.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, DajanaS84
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2018

Πολυ ομορφος χωρος και ομορφα δωματια με καλη ηχομονωση. Μειναμε σε σουιτα, ή οποια ήταν δυο χωρων. Η μανιερα ήταν αρκετα μικρη. Η πισινα υπεροχη και το πρωινο αρκετα καλο. Ησυχη τοποθεσια! Το προσωπικο πολυ φιλικο κι εξυπηρετικο σε ολα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, Nadia G