“Φαγητό”
Κριτική για: Perla Kitchen Bar

Perla Kitchen Bar
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Όλα καλά μέχρι που εμφανίστηκε η κατσαρίδα κ έσπειρε τον τρόμο. Κ οι υπεύθυνοι του μαγαζιου δικαιολογηθηκαν τόσο φθηνά που δεν αξίζει για ένα τέτοιο μαγαζί. Είμαστε σε εξοχή μας λένε, εσει; δεν έχετε κατασαριδες στο σπίτι σας; όχι δεν έχω στο σπιτι μου κατσαρίδες. Επιεικώς απαράδεκτο.

Ευχαριστούμε, B5283UC_

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2020

Κλείσαμε μια διανυκτέρευση στο ξενοδοχείο μέσω της σελίδας τους.Μειναμε απόλυτα ευχαριστημένοι από τις εγκαταστάσεις τους χώρους και την καθαριότητα.Το προσωπικό πρόθυμο και ευγενικό.Πρωτη φορά φάγαμε πρωινό σερβιρισμενο στο τραπέζι μας και ήταν άψογο.Το μόνο μείον η πρόσβαση στην θάλασσα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, panos s
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καθισαμε Κυριακή απογευματάκι όπου γινόταν χαμός ... Εξυπηρετηθηκαμε αμεσα και η ποιότητα του σερβις και του καφε εξαιρετική! Συνιστάται ανεπιφύλακτα.!!! Πανω στην θαλασσα χαζευεις το ηλιοβασίλεμα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, _L9279MO
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2020

Ωραία τοποθεσία στα Πευκάκια Λουτρακίου, καλό σέρβις και ωραία πιάτα στο εστιατόριο του.πινεις καφέ ή τρως Μπραντς με την ωραιότερη θέα της περιοχής!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, mariakourasi t
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τελειος καφες σε φανταστικο περιβαλλον με ιδιωτικο παρκινγκ ευχαριστο περιβαλλον αψογη εξυπηρετηση!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, ApisteutiAggelanna

Perla Kitchen Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λουτράκι, Περιοχή Κορινθίας

Perla Kitchen Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!