“Διακοπές”
Κριτική για: Sweet Stories

Sweet Stories
Περιγραφή: Το Sweet Stories είναι μια οικογενειακή επιχείρηση που δημιουργήθηκε μέσα απο την αγάπη μας για τη ζαχαροπλαστική και την δημιουργία μοναδικών συνταγών. Ο παππούς Αργυρόπουλος υπήρξε ο ιδρυτής της οικογενειακής επιχείρησης το 1965, ενώ το 2003 η επιχείρηση άρχισε να επεκτείνεται με νέα καταστήματα. Σήμερα εξελίσσουμε το κατάστημά μας στην Καλαμαριά πάντοτε με γνώμονα την ιστορία μας και τους λόγους που το τσουρέκι μας έγινε αγαπητό σε εσάς. Φτιαγμένο με αγάπη, το τσουρέκι του Γιώργου, αποκτά και επίσημα πλέον το δικό του όνομα. Το μεράκι, τα ποιοτικά υλικά και η εμπειρία ετών κάνει το τσουρέκι μας ξεχωριστό. Υψηλής ποιότητας προϊόντα αρτοποϊίας και ζαχαροπλαστικής, υπέροχο χειροποίητο τσουρέκι.
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2021

Φανταστικά πρωινά για να ξεκινήσεις όμορφα την μέρα σου .Υπέροχα cokteil και γλυκά για να χαλαρώσεις το βράδυ σου .Αν δεν έρθεις να το δοκιμάσεις δεν έχεις δεί τίποτα από το νησί της Θάσου!!

Ευχαριστούμε, 53melinap

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2021

Ένας όμορφος χώρος! Ένα υπέροχο μαγαζί με άψογη εξυπηρέτηση, ευγενικό προσωπικό κ υπέροχες γεύσεις. Αξίζει να το επισκεφθεί κανείς κ σίγουρα θα μείνει ικανοποιημένος!

Ευχαριστούμε, Maraki0812
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2021

Εξαιρετικό μέρος, φιλική εξυπηρέτηση, μεγάλη ποικιλία, γευστικά προϊόντα και το κυριότερο καθαρό μαγαζί!

Ευχαριστούμε, lazarosp699
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουνίου 2021

Ένα καταπληκτικό μέρος για λάτρεις των γευστικών απολαύσεων. Μία μεγάλη ποικιλία γεύσεων που κυμαίνονται από αλμυρά γευστικότατα πιάτα, όπως τοστ και αλμυρές κρέπες, έως και γλυκά. Θα σας πρότεινα τις υπέροχες βάφλες που έρχονται σε κομμάτια, μέσα σε πιάτα γεμάτα με πραλίνα, φουντούκια, τριμμένο μπισκότο και ότι άλλο επιθυμείτε. Εξίσου ωραίες είναι και οι κρέπες, που έρχονται με πολλές επιλογές.
Η εξυπηρέτηση είναι πολύ καλή. Το προσωπικό σας υποδέχεται με χαρά και ευγένεια. Φιλικότατοι!
Το μαγαζί είναι ευρύχωρο και όμορφα διακοσμημένο με φυτά, κεράκια, ωραία έπιπλα και θερμό φωτισμό, που διεγείρει συναισθήματα ξεγνοιασιάς και θαλπωρής.
Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα αν επιθυμείτε να βιώσετε ένα υπέροχο ταξίδι γευστικών απολαύσεων. Αν μπορούσα θα ερχόμουν εδώ κάθε μέρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, yiosiy
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουνίου 2021

Μεγάλη ποικιλία εξαιρετικών γλυκών σε συνδυασμό με άριστη εξυπηρέτηση! Ένα ευχάριστο μέρος για να περάσεις την ώρα σου με την παρέα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Georgepaschalis04

Sweet Stories: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σκάλα Ποταμιάς, Θάσος

Sweet Stories: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!