Travelocity
Orbitz.com
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2019

Ήμαστε τώρα εδώ! Κλείσαμε δωμάτιο στο δεύτερο όροφο Και μας έδωσαν κατω.. Η δικαιολογία παρανόηση... από περιβάλλον εξωτερικά είναι ευχάριστο και καλό.. Τα δωμάτια είναι μέτρια προς χάλια... δεν θα το συνιστούσα! Υπάρχουν και και καλύτερα σίγουρα!!! Κλείσαμε για 4 ενήλικες και 1 ένα παιδί και μας έβαλαν ένα ρατζο της κάκιας ωρας!! Ουδέν άλλο σχόλιον!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, George T
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το διαμέρισμα και η μεζονέτα ήταν πεντακάθαρα και πάρα πολύ άνετα και μεγάλα. Ο εξωτερικός χώρος και η πισίνα ήταν αψεγάδιαστα και πάρα πολύ περιποιημένα και καθαρά. Η θάλασσα δίπλα ( με τα πόδια στο λεπτό). Το νερό στο μπάνιο ζεστό και με πίεση. Τα κοκτέιλς υπέροχα.
Οι ιδιοκτήτες πάντα εκεί να μας εξυπηρετούν σε ότι χρειαζόμαστε.
Ola kala.
Νίκος#Βαγγελίτσα#Κωνσταντίνος#Γιωργάκης.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
3  Ευχαριστούμε, Nikosleon
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2015

Όμορφο συγκρότημα και περιποιημένο. Αλλιώς μας τά παν κ αλλιώς τα βρήκαμε. Μας άφησαν να κοιμήσουμε στοιβαγμένα τα 3 παιδιά-εφήβους.. στον καναπέ (105ε/βραδ) κ μου έδωσαν πατάκι μπάνιου για πετσέτα επειδή είμαι κοκκινομάλα... Μας έδειχναν για παράδειγμα τους Ρουμάνους , Σέρβους που έμεναν στις μεζονέτες 6+ άτομα κ χωρούσαν κ κοιμόντουσαν... ενώ εμείς όχι..

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
7  Ευχαριστούμε, stella11_12
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Περασαμε 5 υπεροχες μερες στη θασο αλλα πολυ λιγες για να χορτασεις τη villa angelo.
Καλαισθητος,ανετος και πεντακαθαρος χωρος.Η αυλη με την πισινα και τον κηπο ιδανικο μερος για μπανιο,καφε και χαλαρωση.
Ευγε!Αγγελα-Χρηστο και φυσικα στον κ. Αγγελο ενα μεγαλο ευχαριστουμε και ευχομαστε να ξαναρθουμε συντομα!
Γιωργος,Σοφια,Ελσα,Γεωργινα
Σερρες

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2015
2  Ευχαριστούμε, Sophia N
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2014

Πρόκειται για ένα πολύ καλά οργανωμένο κατάλυμα!!!Το μεγάλο θετικό του είναι η εγγύτητα στο καλύτερο, κατά τη γνώμη μου, σημείο της Χρυσής Αμμουδιάς!!!Πεντακάθαρη θάλασσα,σιμιγδαλένια άμμος, καλαίσθητο beach bar βρίσκονται στα πόδια σας!!!Επιπλέον,η πισίνα του καταλύματος είναι καθαρή και ιδιαιτέρως αγαπητή από τα μικρά παιδιά!!!Τα δωμάτια- μεζονέτες είναι ευρύχωρα,καθαρά με πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα!!!Η καθαριότητα είναι καθημερινή.Περάσαμε επτά πολύ όμορφες μέρες με το δίχρονο παιδάκι μας και συστήνουμε το χώρο ανεπιφύλακτα!!!Μοναδικά αρνητικά που θεωρούμε χρέος μας να αναφέρουμε υπήρξαν τα εξής δύο: Το δωρεάν wifi "έπιανε" μόνο στο μπαλκόνι και τη μέρα πριν την επικείμενη αναχώρηση μας δεν καθαρίστηκε το δωμάτιο.Θεωρούμε δε,τα αρνητικά αμελητέα μπροστά στην υπέροχη διαμονή που μας προσέφερε η Villa Angelo!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
4  Ευχαριστούμε, _G4745HS