“Sushi 🍣”
Κριτική για: Unan Sushi Bar

Unan Sushi Bar
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερό φαγητό το μόνο στην κατηγορία του που έχει εξαιρετικές γεύσεις και σε ταξιδεύει σε όλη την Ασία ! Φανταστική τοποθεσία δίπλα στη λίμνη του ξενοδοχείου και είναι φανταστικό για οικογένειες ζευγάρια για φίλους ! Μια εμπειρία από μόνο του !

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
8  Ευχαριστούμε, panagiotiskinnas
Ο/η Doryssa, Marketing του Unan Sushi Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ Παναγιώτη,
Χαιρόμαστε πολύ που ευχαριστηθήκατε τόσο το φαγητό όσο και το περιβάλλον και ευχόμαστε να σας έχουμε ξανά κοντά μας σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 20 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχες γεύσεις , χώρος ατμόσφαιρα . Υψηλή γαστρονομία φρέσκα υλικα άριστη ποιοτητα . Συγχαρητήρια στον Σεφ

2  Ευχαριστούμε, Vassileia200
Ο/η Doryssa, Μάρκετινγκ του Unan Sushi Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητή Vassileia200,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας σχόλια!

Ελπίζουμε να μας επισκεφτείτε ξανά για να απολαύσετε και τα υπόλοιπα πιάτα του Chef μας.

Να έχετε μια όμορφη μέρα και ένα καλό Φθινόπωρο.

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε όπως και πέρυσι, το Unan για σούσι ανήμερα το 15αυγουστο. Δυο άτομα ,Spider x2, Caterpillar, Amberjack, Ebiten,(40rolls) Edamame και μια φιάλη λευκό Ασύρτικο Σάμου Βακάκης. Σύνολο 102€. Το θυμόσασταν καλύτερο από την επίσκεψη μας πέρυσι και εξηγώ ... τα edamame ήταν τόσο αλμυρά που ήθελαν... τσίπουρο! Σε όλα τα rolls το ρύζι ήταν παραβρασμένο και το roll διαλυοταν , το κρασι που πήραμε αντί να το βάλουν βάλουν σε σαμπανιέρα με πάγο δίπλα στο τραπέζι μας, μας σέρβιραν κάθε φορά εκ νέου από μακριά αλλά με μεγάλη καθυστέρηση με αποτέλεσμα τα ποτήρια μας να μένουν άδεια πολλή ώρα , αφού ζητήσαμε να μας φέρουν το κρασι στο τραπέζι το έφεραν χωρίς παγοκυστη ή μικρή επιτραπέζια σαμπανιέρα με αποτέλεσμα να πίνουμε μετά από λίγα λεπτά ζεστό κρασι. Ο κατάλογος με τα κοκτέιλ από πέρυσι καταργήθηκε λόγω μείωσης προσωπικού φέτος. Στα θετικά τα φρέσκα υλικά και το πολύ ευγενικό σέρβις. 102€ είναι αρκετά χρήματα για να παραβλέψουμε αυτές τις ατέλειες σε ένα, κατά τα φαινόμενα, ποιοτικό μαγαζί στις εγκαταστάσεις του γνωστού ξενοδοχείου Doryssa στο Πυθαγορειο. Ελπίζουμε το μονοπώλιο σε αυτή την κατηγορία ανεξαρτητα από την πανδημία φετος, να μην αποτελέσει τροχοπέδη στην αναβάθμιση της ποιότητας για τις επόμενες χρονιές.

1  Ευχαριστούμε, Marinero1984
Ο/η Doryssa, Μάρκετινγκ του Unan Sushi Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Αυγούστου 2020

Αγαπητή Marinero1984,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε και την κριτική σας.

Θα θέλαμε να σας διαβεβαιώσουμε οτι η ομάδα του Unan Asian Fusion παρά τις δυσκολίες της φετινής θερινής σεζόν έχει διατηρήσει σταθερά την ποιότητα της όσον αφορά και τις πρώτες ύλες αλλά και τον τρόπο παρασκεύης των πιάτων.

Ελπίζουμε να μας ξαναεπισκεφτήτε σύντομα για να απολαύσετε και τα υπόλοιπα πιάτα του Chef μας και με την σειρά μας να ξεπεράσουμε τις προσδοκίες σας.

Να έχετε μια όμορφη μέρα και ένα καλό υπόλοιπο της καλοκαιρινής σεζόν!

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φρέσκο σουσι και υπέροχοι γευστικοί συνδυασμοί ! Το εστιατόριο βρίσκεται λιγο πιο εξω απο το κεντρο του πυθαγόρειου και εχει ιδιαίτερη γκάμα απο κρασιά και κοκτειλς ! Αξίζει η επίσκεψη !

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, basilkk_
Ο/η Doryssa, Guest Experience Manager του Unan Sushi Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Αυγούστου 2019

basilkk_ Καλησπέρα,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας σχόλια!

Ελπίζουμε να μας ξαναεπισκεφτήτε σύντομα για να απολαύσετε και τα υπόλοιπα πιάτα του Chef μας.

Να έχετε μια όμορφη μέρα και ένα καλό υπόλοιπο της καλοκαιρινής σεζόν!

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκευθηκαμε το unan τεταρτη βραδυ! Πολυ ομορφος και περιποιημενος χωρος! Ενιωθες οτι εχεις να κανεις με επαγγελματιες! Οσο για το σουσι!! Υπεροχο!!! Απιθανες γευσεις που ξεπερνανε τα διασημα μαγαζια σε αθηνα και θεσσαλονικη! Οσο για τις τιμες λιγο τσιμπημενες(32 ρολλακια, μια σαλατα, 4 ποτηρια κρασι=100€).. Ειναι και το μονοπωλειο βλεπετε! Αλλα αξιζει!! Οσοι αγαπατε το σουσι πρεπει να πατε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, fofomousou
Ο/η Doryssa, Guest Experience Manager του Unan Sushi Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Ιουλίου 2019

Fofomousou Καλησπέρα!!

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα θετικά σας σχόλια αλλά και για την αξιολόγηση σας.

Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε σύντομα και να έχετε ένα όμορφο καλοκαίρι!

Unan Sushi Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πυθαγόρειο, Σάμος

Unan Sushi Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.