FindHotel
Expedia.com140 $
Travelocity140 $
Agoda.com166 $
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2018

Εμεινα για οκτω μερες στο Naftilos Hotel. Πολυ ωραιο ξενοδοχειο σε ησυχο σημειο και με φανταστικη θεα στη θαλασσα. Τα δωματια πολυ καθαρα οπως και η πισινα, το πρωινο παρα πολυ καλο.Το προσωπικο παντα προθυμο να μας εξυπηρετησει. Πολυ κοντα με το αυτοκινητο στο υπεροχο χωριο του Πυθαγορειου. Το συνιστω ανεπιφυλακτα!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Θεα θαλασσα
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, gklomi7
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2016

Καθαρος χωρος,με υπεροχη θεα,υσηχο σημειο και πολυ προσιτο σε παραλιες και βολτες.
Πολυ ευγενικο προσωπικο με διαθεση για εξυπηρετηση και βοηθεια σε οτι χρειαστηκαμε.
Φοβερο φαγητο.
Να συνεχισετε ετσι!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, eleni g
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε με το σύζηγο μου για μια εβδομάδα στο Naftilos hotel.
Αρχικά πολύ όμορφος και καλόγουστα διαμορφωμένος χώρος, πολύ καθαρά δωμάτια με πολύ καλή επιλογή στρωμάτων και μαξιλαριών ( μιας και είμαι λίγο ιδιότροπη με το συγκεκριμένο θέμα) , εξαιρετική θέα και πάρα πολυ ευγενικό προσωπικό.
Επίσης , από το πιο νόστιμο φαγητό που έχω φάει σε εστιατόριο ξενοδοχείου.
Πολλά συγχαρητήρια στο προσωπικό και στη διοίκηση του ξενοδοχείου.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, ang3laa