Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε με το σύζηγο μου για μια εβδομάδα στο Naftilos hotel.
Αρχικά πολύ όμορφος και καλόγουστα διαμορφωμένος χώρος, πολύ καθαρά δωμάτια με πολύ καλή επιλογή στρωμάτων και μαξιλαριών ( μιας και είμαι λίγο ιδιότροπη με το συγκεκριμένο θέμα) , εξαιρετική θέα και πάρα πολυ ευγενικό προσωπικό.
Επίσης , από το πιο νόστιμο φαγητό που έχω φάει σε εστιατόριο ξενοδοχείου.
Πολλά συγχαρητήρια στο προσωπικό και στη διοίκηση του ξενοδοχείου.

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Angela T