Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
FindHotel49 $
eDreams49 $
Agoda.com49 $
Tripadvisor49 $
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2011

Στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο είχαμε κλείσει μέσω internet να μείνουμε 6 νύχτες αλλά δεν μείναμε περισσότερο από 2 και αυτό γιατί είχαμε δώσει προκαταβολή,
Φθάσαμε στι 20/08 και ενώ είχαμε συμφωνήσει το δωμάτιο να βλέπει θάλασσα μας έδωσε δωμάτιο δίπλα στον δρόμο, με φασαρία, ζητήσαμε να αλλάξουμε και μόνο που δεν μας έδειρε. Όταν της τηλεφωνήσαμε στο κινητό για να συζητήσουμε τι θα μπορούσαμε να κάνουμε μας έκλεισε το τηλέφωνο λέγοντας μας ότι κοιμάται!!
Το δωμάτιο είχε αράχνες στην ντουλάπα και μύγες πετούσαν παντού. Επίσης χειριστήριο για το aircondition δεν είχε το δωμάτιο και χρειάστηκε να της το ζητήσουμε μας ζήτησε extra 5 ευρώ την ημέρα!!!
Σε όλο το ξενοδοχείο είχε ταμπέλες με οδηγίες - όπως: ήθελε τις ξαπλώστρες στην πισίνα να τις μαζεύουμε όταν φεύγουμε από την πισίνα, την οποία δεν χρησιμοποιήσαμε και ποτέ γιατί πολύ απλά ήταν βρώμικη. Η συγκεκριμένη κυρία που το έχει η κα Ευαγγελία είναι αγενέστατη - αυταρχική και καθόλου συννενοήσιμη.
ΜΗΝ ΠΑΤΕ

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2011