10 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Hotels.com202 $
Priceline218 $
Trip.com287 $
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2017

Το απόλυτο ξενοδοχείο!!! Ένα resort που σου παρέχει τα πάντα τόσο στο δωμάτιο, όσο και στα facilities. H παραλία του οργανωμένη τέλεια και τα νερά του κρυστάλλινα!!! Μεγάλη πισίνα, παιδική πισίνα και υδρωμασαζ. Άψογη κουζίνα και όλο το προσωπικο!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Μπορείς να πας με ατα πόδια στον Πύργο του Λογοθέτη και στην μαρίνα του Πυθαγορείου!
2  Ευχαριστούμε, George L
Ο/η Doryssa, Guest Relations Manager του Doryssa seaside resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ πελάτη,

Ευχαριστούμε για την όμορφη σας κριτική. Ευχόμαστε να σας δούμε σύντομα!

Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2017

Το μέρος καταπληκτικό όπως επισης και η θάλασσα .
Ομως η χρήση του και σαν all inclusive το εχει κανει χαμηλότερο των προσδοκιών και σίγουρο όχι τόσο καλό όσο στο παρελθόν
Το πρωινό και εξ αιτίας του παραπάνω ειναι πολυ,αλλα του έλειπαν κάποια σημαντικά για ξενοδοχείο της κατηγορίας του,πχ σταφύλια (Σαμος γαρ) ,πεπόνι ,νερό απο την βρύση και πολλά αλλα
Το Σέρβις πολυ καλό ,τα δωμάτια στο χωριό προσεγμένα ,αλλα ο κλιματισμός ηταν θορυβώδης ..
Γενικά ,η αλλαγη πολιτικής για άλλου είδους πελάτες το εχει,νομίζω υποβαθμίσει .
Επειδή εχουμε μείνει πάρα πολλες φορές εκεί,η σημερινη του εικόνα ,μας στεναχώρησε

1  Ευχαριστούμε, Delfinosimos
Ο/η Doryssa, Guest Relations Manager του Doryssa seaside resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ πελάτη,

Ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε με εμάς αυτήν την κριτική.

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας.

Σας ευχόμαστε καλή συνέχεια του καλοκαιριού.

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο αυτό κάνει τα τελευταία χρόνια βήματα μπροστά και αγγίζει υπηρεσίες υψηλού επιπέδου. Βελτιώνοντας συνεχώς την αισθητική,υπηρεσίες και ανάγκες κάθε επιθυμίας δέχεσαι ευχάριστα τις παροχές αυτές κατατάσσοντας το ξενοδοχείο αυτό στην πρώτη θέση στη Σάμο. Δωμάτια σε διάφορες τιμές,πισίνες για όλες τις ηλικίες,πολυτελή οργανωμένη παραλία με καθαρά νερά,θαλάσσιες δραστηριότητες, χώρος εστίασης καθαρός και μπάρ να απολαύσεις το ποτό σου.

1  Ευχαριστούμε, KostastheSaint
Ο/η Doryssa, Guest Relations Manager του Doryssa seaside resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ πελάτη,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα σχόλια σας και που μοιραστήκατε την εμπειρία σας μαζί μας. Μας κάνει ιδιαίτερα χαρούμενους το γεγονός ότι αναγνωρίζεται τις προσπάθειες μας στο να γινόμαστε καλύτεροι.

Ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε στο ξενοδοχείο μας σύντομα. Σας ευχόμαστε ένα όμορφο καλοκαίρι

Ελένη Π

Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εδώ κ δύο μέρες γύρισα στό σπιτι ,κ ακόμα κλείνω τα ματια μου ,κ βλεπω μπροστά μου τό χωροουδακι, ,τήν πλατιουλα ,την εκκλησια και το καφενιο !!!!!Με ιδιαιτερο χαρακτηρα ,καθαρό ,φιλοξενο, προσεγμένο;σάν παραμύθι βγαλμένο !!!τέλια παραλία ,,,ξαπλώστρες αναπαυτικές ,,κ αρκετή ησυχία στη παραλία ,αν κ το ξενοδοχιο ηταν γεμάτο ;!!!!τέλια υποδοχή,,,μας προσφεραν μεταφορα απο κ προς αεροδρομιον !!!!!πλουσιο πρωινό ,,,,,,ωραιο σπά !!!!!θα ξαναπάω σιγουρα !!!!!παρολον που καβενας δεν μας ηξερε ηταν ολοι κ ολα τελεια !!!ευχαριστουμε γ ολα !!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, MarinaMaratho
Ο/η Doryssa, Guest Relations Manager του Doryssa seaside resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Αυγούστου 2017
Μετάφραση Google

Dear Marina,

Greetings from Doryssa Seaside Resort. Thank you so much fro your time and consideration to give us such a lovely feedback.

We are glad to see that you had the opportunity to relax while being with us. We hope we will see you back very soon.

Kind regards,
Eleni

Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το ξενοδοχειο για 3 ημερες. Τα δωματια ηταν πεντακαθαρα και μυριζαν ομορφα. Το πρωινο εξαιρετικο. Το πιο σημαντικο ομως ηταν η τοποθεσια του και οι εξωτερικοι χωροι. Νιωθαμε οτι ζουσαμε σε ενα ολοκληρο χωριο. Η θαλασσα ηταν διπλα ακριβως στο δωματιο και υπηρχαν πολλες ξαπλωστρες με δωρεαν πετσετες θαλασσης και πολυ γρηγορη εξυπηρετηση απο τους σερβιτορους. Ιδανικη επιλογη για μια συντομη αποδραση απο την Αθηνα...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, ThanasisK956
Ο/η Doryssa, Guest Relations Manager του Doryssa seaside resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιουνίου 2017

Αγαπητέ κ. Θανάση,

Ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη σας κριτική και τα θετικά σας λόγια.

Ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας.