Η κριτική έγινε: 6 Ιουνίου 2022

Δεύτερη φορά στην Σάμο και πέρασα τέλεια. Το ξενοδοχείο ήταν πολύ καλό, μοντέρνο design, πολύ καθαρό, τα κλινοσκεπάσματα μύριζαν πάρα πολύ όμορφα και γενικώς το δωμάτιο και είχε ωραία θέα. Το πρωινό ήταν πλούσιο και νόστιμο

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, spirosv264
Η κριτική έγινε: 30 Μαΐου 2022

Πρώτη φορά στην Σάμο, μου πρότεινε φίλος μου που πήγε πέρυσι να πάω εκεί. Καθώς έπρεπε να ταξιδέψω για επαγγελματικούς λόγους αποφάσισα να κλείσω εκεί. Δεν το μετάνιωσα καθόλου, πολύ καλός μοντέρνος και ζεστός χώρος. Το προσωπικό εξυπηρετικότατο και το πρωινό άπαιχτο. Αν ποτέ ξαναβρεθώ στην Σάμο θα ξαναμείνω εκεί σίγουρα

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, ViviTsakou
Η κριτική έγινε: 30 Μαΐου 2022

Άψογο ξενοδοχείο, πολύ μοντέρνα διακόσμηση, φτιαγμένο με ποιοτικά υλικά (τα προσέχω γιατί είναι η δουλειά μου), πεντακάθαρο. Κατά της διαμονή μας εκεί όλα λειτούργησαν άψογα, το κλιματιστικό δούλευε πολύ καλά και είχαμε ασύρματο ιντερνετ συνεχώς (το χρειαζόμουν για την δουλειά μου). Ο χώρος της πισίνας τόσο ωραίος και καθαρός που δεν μας έκανε καρδιά να πάμε να εξερευνήσουμε τις παραλίες

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, GeorgeKatsor
Η κριτική έγινε: 30 Μαΐου 2022

Πολύ ωραίος ζεστός χώρος, καθαρός μοντέρνος και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και πάντα έτοιμο να σε εξυπηρετήσει. Υπηρεσίες υψηλού επιπέδου όπως αρμόζουν σε έναν τόσο ωραίο χώρο. Από τις καλύτερες διαμονές σε διακοπές ever αν και εκτός full season

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, LiaMitara
Η κριτική έγινε: 16 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε υπέροχα !!!!
Τα πάντα είναι τέλεια !
Το δωμάτιο ακριβώς όπως το περιμέναμε ,το φαγητό εξαιρετικό , η πισίνα τέλεια !
Η μάνατζερ του ξενοδοχείου πάντα δίπλα μας σε ότι και να ζητήσαμε !!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, agapim2013
Ο/η A_Nalmpanti, Διευθυντής του Doryssa Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητή agapim2013,

Ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη κριτική σας! Ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα πάλι κοντά μας.