“ΤΟ ΠΙΟ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΔΕΙΠΝΟ”
Κριτική για: Απόψη - ΚΛΕΙΣΤΟ

Απόψη
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2017

Γιορτασαμε την επετειο μας με την συζυγο μου και την οικογενεια μας . ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΥΠΟΔΟΧΗ , ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ , ΚΟΥΖΙΝΑ , ΓΕΥΣΕΙΣ , ΧΑΜΟΓΕΛΟ , ΤΙΜΕΣ .

Οτι πιο ΟΜΟΡΦΟ εχουμε ζησει το φετινο καλοκαιρι στις βραδυνες μας εξοδους.

Πιστευω οτι πρεπει να το γνωρισουν ολοι για το * πακετο * που προσφερει .

Το ΑΛΗΘΙΝΟ και οχι ΠΛΑΣΤΙΚΟ χαμογελο των ιδιοκτητων του μαζι με τον ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΣΕΦ του εγγυηση για την ικανοποιηση καθε επισκεπτη .

THE PLACE TO BE IN PITHAGORION SAMOS . DON'T MISS IT .

3  Ευχαριστούμε, ΙΩΑΝΝΗΣ Χ
Ο/η Jean Georges d, Owner του Απόψη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Αυγούστου 2017
Μετάφραση Google

We are here to satisfy all kind of desire. Meat , fish, vegetarian but first of all....FRESH FOOD !
Thank you for your visit.

Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ψάχναμε μια ταβέρνα μη τουριστική για το βραδινό μας και επιλεξαμε την Άποψη . Εξαιρετικά φαγητά, άψογο σέρβις, ζεστή ατμόσφαιρα! Δοκιμάσαμε συκωτάκι με καραμελωμένα κρεμμύδια και ικαριωτικο κατσικάκι που ήταν και τα 2 εξαιρετικά! Θα ξαναπηγαιναμε. Και οι τιμές ήταν λογικές αν σκεφτεί κανείς πόσο τουριστική περιοχή είναι το Πυθαγόρειο...

Ευχαριστούμε, jpap4

Φέρνουμε τις γεύσεις στα πιάτα. Και το χαμόγελο στο πρόσωπο μας !

Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2017

Ο/η Jean Georges d, Owner του Απόψη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Οκτωβρίου 2017

Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2017

Ο/η Jean Georges d, Owner του Απόψη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Οκτωβρίου 2017
Μετάφραση Google

Απόψη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης