Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2015

Το ξενοδοχειο βρισκεται σε εξαιρετικο σημειο με ευκολη προσβαση σε ολο το νησι.Αυτο που μας εκανε εντυπωση ηταν η καθαριοτητα καθως και η ευγενεια και η εξυπηρετηση του προσωπικου.Ακομη και η πισινα ηταν πεντακαθαρη.Το πρωινο ηταν ικανοποιητικο
και το χαρακτηριστικο ηταν οτι τους καφεδες του πρωινου μας τους κερνουσαν καθημερινα.Πολυ καλη επιλογη για το νησι.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωματια με θεα θαλασσα
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
1  Ευχαριστούμε, katerina d
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2013

Ήταν μια υπέροχη εμπειρία η διαμονή μου στο ξενοδοχείο Λιμανάκι. Άνετο, καθαροό, εξαιρετική κουζίνα, στα δωμάτια υπήρχαν έτοιμα όλα όσα χρειαζομουν, ευγενέστατη εξυπηρέτηση από το προσωπικό, αληθινό ενδιαφέρον. Ένοιωσα πολύ όμορφα. Προθυμία να με συμβουλέψουν αποτελεσματικά σε ό,τι χρειάστηκα για να γνωρίσω τις πολλές ομορφιές της Κεφαλονιάς. Εξαιρετικά φροντισμένος κήπος με πισίνα. Η θέση του ξενοδοχείου παρέχει ευκολία να μετακινηθεί κανείς σε βασικά σημεία της Κεφαλονιάς. Δεν θ' άλλαζα με τίποτα αυτή την επιλογή μου.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
2  Ευχαριστούμε, Panayotis F
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2012

Διαβάζοντας τα σχόλια σκεφτήκαμε ότι θα είχαμε μια καλή διαμονή. Πράγματι, η τοποθεσία ήταν ιδανική για να έχουμε εύκολη πρόσβαση σε όλο το νησί. Μας εντυπωσίασε η φιλοξενία και η εξαιρετικά θερμή υποδοχή της Γεωργίας μας έκανε να αισθανθούμε πολύ άνετα. Η βοήθειά της και οι πληροφορίες που μας έδωσε καθ’ όλη τη διάρκεια της διαμονής μας ,στάθηκαν πολύτιμες, κερδίζοντάς μας απ’ την πρώτη στιγμή. Η καθαριότητα από τα κορίτσια στα δωμάτια ήταν αρκετά ικανοποιητική. Οφείλω να σημειώσω, ωστόσο, ότι η παρουσία του ιδιοκτήτη και της οικογένειας του ήταν κάπως έντονη και καθόλου διακριτική. Η τελική μου εκτίμηση είναι ότι περάσαμε υπέροχα στην Κεφαλονιά και ότι, σε κάθε περίπτωση, θα συνιστούσα ανεπιφύλακτα το ξενοδοχείο ‘Λιμανάκι’.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2012
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Pan H
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2011

η Κεφαλλονια ειναι ενα μερος με αρκετες εκπληξεις και αντιθεσεις!!!! αξιξει να σημειωθει μετα απο μια μικρη εξορμηση στην Κεφαλλονια η εξαιρετικη φιλοξενια, η εξυπηρετηση αλλα και η ξεναγηση απο..... "την reception" απο το προσωπικο αλλα και την διευθυνση. εννοειται πως δεν ξεχναμε το γευστικοτατο φαγητο του κου Χαρη. σας το προτεινουμε ανεπιφυλακτα!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2011
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους