Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Travelocity
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε αρκετά ευχαριστημένοι με την διαμονη μας στο συγκεκριμένο διαμέρισμα! Ηταν πολύ ωραίος ο χώρος στον οποίο είναι χτυσμενα αυτά τα σπιτάκια! Είχαν ωραίο κήπο με θέα την θάλασσα! Η ιδιοκτήτρια είναι πολύ κοινωνική... Μας πληροφορισε για αρκετά πράγματα που αφορούν το νησί. Τα δωμάτια ήταν ανακαινισμενα και πολύ δροσερά. Ήταν κοντά στα εστιατόρια της περιοχής και πας με τα πόδια σε αυτά! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Το μόνο αρνητικό ήταν ότι στα δωμάτια το ίντερνετ δεν είχε καλό σήμα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, 417natalis
Η κριτική έγινε: 4 Ιουνίου 2018

Πολύ όμορφα δωμάτια σε θέση με υπέροχη θέα προς τη θάλασσα. Όμορφη και καθαρή πισίνα σε ωραίο φυσικό περιβάλλον. Το μπάρ της πισίνας είναι εξαιρετικό. Προσφέρει υπέροχα cocktails, smoothies και φρέσκους χυμούς. Επίσης μπορείτε να διασκεδάσετε παίζοντας επιτραπέζια παιχνίδια, ping-pong και βελάκια Οι ιδιοκτήτες και το προσωπικό είναι πολύ φιλικοί και προσπαθούν να βοηθήσουν σε οτιδήποτε χρειαστεί. Αξίζει να το επισκεφτείτε ακόμα κι αν δεν μένετε στα διαμερίσματα Μεταξάτος.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Labros N
Η κριτική έγινε: 28 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε οικογενειακός στη Πισίνα -Μπαρ που έχουν τα διαμέρισματα και περάσαμε φανταστικά,όμορφο περιβάλλον,μέσα στο πράσινο και φανταστική θέα.... ιδανικό για να δεις το ηλιοβασίλεμα....τα παιδιά που το έχουν και εργάζονται εκεί είναι πολύ φιλικά και κάνουν τα πάντα για να σε κάνουν να περάσεις όμορφα και εννοείται ότι με την πρώτη ευκαιρία θα ξαναπάω να πιω ένα φανταστικό κοκτέιλ με θέα το ηλιοβασίλεμα

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, DIMMANIKA20142014
Η κριτική έγινε: 5 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Παραμελημένο,παλιές εγκαταστάσεις,χωρίς μόνωση,ακριβό για την ποιότητά του.Την πρωτη νύχτα δεν κοιμήθηκα καθόλου εξαιτίας των θορύβων του πάνω διαμερίσματος.Άφαντοι οι ιδιοκτήτες.Υποτυπώδες snack bar με Αγγλόφωνους υπαλλήλους.Όμορφη τοποθεσία κι ωραία θέα!ΔΕ θα το ξαναπροτιμήσω αν βρεθώ Κεφαλλονιά.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, Matt-Iraklion
Η κριτική έγινε: 21 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Τυπικά καθαρό, με την εννοια ότι και τις δύο μέρες που μείναμε μας άλλαξαν σεντόνια (όχι όμως και πετσέτες αν και χρειαζόταν). Κατά τα άλλα, μούχλα στους τοίχους του μπάνιου, πουρί στη λεκάνη, σκόνη στα έπιπλα και τρυπημένα σεντόνια. Απαράδεκτο το γεγονός ότι ζητήθηκε προπληρωμή χωρίς ΚΑΝ να έχουμε δει το δωμάτιο. Η πισίνα επικίνδυνη (δεν υπάρχει προστατευτικό αντιολισθητικό δάπεδο γύρω) και βρώμικη. Στα θετικά η ωραία θέα και η κοντινή απόσταση από το Αργοστόλι. Δεν αξίζει τα 50€/βραδιά σε καμία των περιπτώσεων.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, georgia lamprin... c