“Πρωινο”

Mel's
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Πολυ καλη εξυπηρετηση ωστοσο οι μεριδες ηταν απαραδεκτες ως προς την ποσοτητα κ συγκριτικα με τις τιμες τους!δεν το συνιστω!

Ευχαριστούμε, lizazou89

Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε την Λάσση για τουρισμό. Το Mel's αποδείχτηκε κλασσική αξία! Μας άρεσε πολύ το πρωινό (ομελέτα) δοκιμάσαμε και Burger με ωραίες πατάτες φούρνου, και ωραίο κρασάκι!
Οι τάρτες του (με μήλο) ήταν άπαιχτες και τα παγωτά του επίσης (Ben and Gery's) οι τιμές του αξίζουν γι'αυτο που προσφέρουν!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, katmars2019
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενικοί άνθρωποι, εξαιρετικό πρωινό, λογικές τιμές.τρίπτυχο επιτυχίας. Ό,τι κι αν φάγαμε εξαιρετικό ( δε δοκιμάσαμε γλυκά). Συστήνεται ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, JohnC12646
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μαγαζί στην αρχή του Λάση που δεν σου γεμίζει το μάτι ,σχετικά μικρό ...όπως αποδείχθηκε όμως μόνο το μάτι δεν σου γεμιζει ...Άψογο προσωπικό ,φιλικότατο ενημερώνει για τα πάντα και είναι γενικά φιλικό και με τους τετράποδους φίλους μας .Τρώγαμε πρωινό σχεδόν κάθε μέρα φοβερά smoothies καλος καφές πολύ καλά pancakes!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, paulkar2124
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2019

Σαν όαση σε έρημο ηταν για μας αυτο το μαγαζι...το φαγητο στο νησι γενικα ηταν πολυ κακο και μονο το mels αξίζε! Στην αρχη τρωγαμε καθε μερα πρωινο αλλα επειτα αφου αγανακτησαμε τρώγαμε κ το μεσημεριανο μας... πολυ γευστικα pancakes και το προσωπικο ιδιαίτερα ευγενικό και εξυπηρετικο ακομα και για να μας ξεναγήσει και να μας πει hot spots!Αρκετα καλη επιλογή για πρωινό κ brunch και οχι μονο τιμές αρκετά καλές γι αυτο που προσφέρει. Κ τελος καθαρό και περιποιημένο !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, George_Mitis

Mel's: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ληξούρι, Κεφαλονιά

Λάσση, Κεφαλονιά
Λάσση, Κεφαλονιά

Mel's: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!