Άψογη εξυπηρέτηση και τιμή. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2019
AlexandraGialama
Στοκχόλμη, Σουηδία

Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2019

Ενοικιάσαμε με το αγόρι μου μια μηχανή Kawasaki Versys 650 για 8μερες. Μας την έφεραν εκεί που διαμέναμε. Εξυπηρέτηση άψογη. Τιμή πολύ καλή. Ο ιδιοκτήτης προσφέρθηκε χωρίς κάποια χρέωση να μας πάει με το αυτοκίνητο του στα ΚΤΕΛ την ημέρα αναχώρησης μας από το Αργοστόλι. 5* δίνω και το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, AlexandraGialama
Η κριτική έγινε: 3 Φεβρουαρίου 2020