Stavros Villas(Καρτεράδος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Artemis Village(Καρτεράδος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Emmanouela Studios & Villas(Καρτεράδος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Hostelworld.com
  • Δωρεάν WiFi
Agapi Villas(Καρτεράδος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Villa Manos(Καρτεράδος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε κατά τη διαμονή σας
Anna Pension(Καρτεράδος)
Pension Livadaros(Καρτεράδος)
Villa Pavlina(Καρτεράδος)
  • Υπηρεσία δωματίου
Mirsini Pension(Καρτεράδος)
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2016

Θα ξεκινήσω με τα θετικά!!! Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό χαρούμενο και εξυπηρετικό!!!! Πρόθυμοι να σε βοηθήσουν και να σε εξυπηρετήσουν αμέσως!!!! Το ξενοδοχείο ήταν σε όμορφη μεριά χωρίς θόρυβο και πολύ κοντά στα φηρα!!!!και ένα από τα σημαντικότερα ήταν ότι ήταν πολύ μα πολύ καθαρό!!!! Τα αρνητικά τώρα είναι ότι σε σχέση με τιμή αυτά που σου προσφέρουν είναι πολύ λίγα!!! Χρεώνουν το φαγητό πολύ ακριβά όταν έχεις ημιδιατροφή σε σχέση μωρό να έπαιρνες ένα πιάτο εσύ από το εστιατόριο!!! Ημιδιατροφή θεωρούν ένα κυρίως πιάτο στο κάθε άτομο και τίποτα άλλο Και επιδόρπιο γιαούρτι ή φρούτα!!! !!!! Ούτε καν το νερό!!!! Τουλάχιστον από όσα φάγαμε ήταν καλά μαγειρεμένο!! Το πρωινό φτωχό μόνο τα απολύτως βασικά και τίποτα παραπάνω και φυσικά εκτός από γαλλικό καφέ τίποτα άλλο!!!!!!!!και τέλος ενώ μας είπαν ότι έχει wi fi φυσικά δεν είχε και ούτε καν καλά καλά στο lobby δεν έπιανε!!!!

Συμβουλή: Να διαλέγουν δωμάτιο με θεα
  • Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ant0nis85
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2015

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε ιδανική τοποθεσία με εύκολη πρόσβαση παντού. Καλές εγκαταστάσεις και πεντακάθαρο. Όλο το προσωπικό είναι καταπληκτικό, απίστευτα ευγενικοί, εξυπηρετικότατοι και διαθέσιμοι ανα πάσα στιγμή. Γενικά πολύ καλή επιλογή.

• Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Δημήτρης Σ
Η κριτική γράφτηκε 30 Μαΐου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Ομορφο μερος..αξιολογο ξενοδοχειο..με παρκινγκ..καθαρο με ευγενικους ιδιοκτητες..ησυχη τοποθεσια..καθαρη πισινα.καλη σχεση τιμης-αξιας..κατα την παρσμονη μας υπηρξε προβλημα ηλεκτροδοτησης στο νησι και οι ιδιοκτητες μας ενημερωναν συνεχως και καναν οτι επρεπε για την απροβληματιστη διαμονη μας.
Προτεινεται.

Διαμονή: Αύγουστος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Γεώργιος Κ
Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2014

Το ξενοδοχείο βρίσκεται πολυ κοντά στη πόλη, τα Φηρά, 10 λεπτά με τα πόδια,σε μια ησυχη περιοχή. Πολύ όμορφο και παραδοσιακό στυλ. Ο κύριος Νίκος πολύ εξυπηρετικός σε όλα, το ίδιο και η αδερφή του. Μας παρέλαβε απο το λιμάνι κατά την άφιξή μας και μας κατέβασε οταν φύγαμε με ένα μίνι πουλμανάκι. Μείναμε στο δωματιο 15, καθαρό και περιελάμβανε ολα τα απαραίτητα. Θα επιθυμουσαμε να γινει αναπλήρωση σε σαπουνακια και ήδη υγεινής πιο συχνα. Πανέμορφη θεα. Η ηχομόνωση ειχε ένα μικρό θεματάκι αλλά χωρις να δημιουργεί ιδιαίτερο πρόβλημα. Το πάρκινγκ ευρύχωρο. Το πρωινό πλούσιο και άφθονο, ειτε σε κλειστό χώρο, είτε διπλα στην πισίνα! Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Διαμονή: Ιούλιος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Μαράκι Μ
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2014

Το ξενοδοχείο είναι το πιο value for money που μπορούσα να βρω!Βρίσκεται σε μία ήσυχη περιοχή πολύ κοντά από τα Φηρά (5' λεπτά με το αμάξι)!Παραδοσιακό ξενοδοχείο,ο κύριος Νίκος με την αδελφή του ευγενέστατη και εξυπηρετικοί,πρόθυμοι να σε βοηθήσουν στο οτιδήποτε!Κάτσαμε στο δωμάτιο 15 ,ευρύχωρο,καθαρό με φοβερή θέα!Η Ηχομόνωση είχε λίγο θέμα....Το μόνο αρνητικό ήταν πως δεν είχε σαμπουάν κ τα σαπουνάκια μας είχε 2 και δεν αντικαταστάθηκαν αν κ είχαν τελέιώσει,όμως αυτα είναι λεπτομέριες!Άνετο πάρκινγκ κ καλό αλλά επαναλαμβανόμενο πρωϊνό.Ο κύριος Νίκος μας έφερε και μας πήγε στο λιμάνι δωρεάν!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

• Διαμονή: Ιούλιος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, dryokolaptis84