Maistros Village
ξενοδοχείο Ίκαρος(Καρτεράδος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Stavros Villas(Καρτεράδος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Villa Manos(Καρτεράδος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Emmanouela Studios & Villas(Καρτεράδος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΛΟΝΤΟΣ(Καρτεράδος)
Albatros Hotel(Καρτεράδος)
  • Δωρεάν στάθμευση
Agapi Villas(Καρτεράδος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Pension George(Καρτεράδος)
TripAdvisor
Anna Pension(Καρτεράδος)
TripAdvisor
Artemis Village(Καρτεράδος)
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2015

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε ιδανική τοποθεσία με εύκολη πρόσβαση παντού. Καλές εγκαταστάσεις και πεντακάθαρο. Όλο το προσωπικό είναι καταπληκτικό, απίστευτα ευγενικοί, εξυπηρετικότατοι και διαθέσιμοι ανα πάσα στιγμή. Γενικά πολύ καλή επιλογή.

• Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Δημήτρης Σ
Η κριτική γράφτηκε 30 Μαΐου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Ομορφο μερος..αξιολογο ξενοδοχειο..με παρκινγκ..καθαρο με ευγενικους ιδιοκτητες..ησυχη τοποθεσια..καθαρη πισινα.καλη σχεση τιμης-αξιας..κατα την παρσμονη μας υπηρξε προβλημα ηλεκτροδοτησης στο νησι και οι ιδιοκτητες μας ενημερωναν συνεχως και καναν οτι επρεπε για την απροβληματιστη διαμονη μας.
Προτεινεται.

Διαμονή: Αύγουστος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Γεώργιος Κ
Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2014

Το ξενοδοχείο βρίσκεται πολυ κοντά στη πόλη, τα Φηρά, 10 λεπτά με τα πόδια,σε μια ησυχη περιοχή. Πολύ όμορφο και παραδοσιακό στυλ. Ο κύριος Νίκος πολύ εξυπηρετικός σε όλα, το ίδιο και η αδερφή του. Μας παρέλαβε απο το λιμάνι κατά την άφιξή μας και μας κατέβασε οταν φύγαμε με ένα μίνι πουλμανάκι. Μείναμε στο δωματιο 15, καθαρό και περιελάμβανε ολα τα απαραίτητα. Θα επιθυμουσαμε να γινει αναπλήρωση σε σαπουνακια και ήδη υγεινής πιο συχνα. Πανέμορφη θεα. Η ηχομόνωση ειχε ένα μικρό θεματάκι αλλά χωρις να δημιουργεί ιδιαίτερο πρόβλημα. Το πάρκινγκ ευρύχωρο. Το πρωινό πλούσιο και άφθονο, ειτε σε κλειστό χώρο, είτε διπλα στην πισίνα! Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Διαμονή: Ιούλιος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Μαράκι Μ
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2014

Το ξενοδοχείο είναι το πιο value for money που μπορούσα να βρω!Βρίσκεται σε μία ήσυχη περιοχή πολύ κοντά από τα Φηρά (5' λεπτά με το αμάξι)!Παραδοσιακό ξενοδοχείο,ο κύριος Νίκος με την αδελφή του ευγενέστατη και εξυπηρετικοί,πρόθυμοι να σε βοηθήσουν στο οτιδήποτε!Κάτσαμε στο δωμάτιο 15 ,ευρύχωρο,καθαρό με φοβερή θέα!Η Ηχομόνωση είχε λίγο θέμα....Το μόνο αρνητικό ήταν πως δεν είχε σαμπουάν κ τα σαπουνάκια μας είχε 2 και δεν αντικαταστάθηκαν αν κ είχαν τελέιώσει,όμως αυτα είναι λεπτομέριες!Άνετο πάρκινγκ κ καλό αλλά επαναλαμβανόμενο πρωϊνό.Ο κύριος Νίκος μας έφερε και μας πήγε στο λιμάνι δωρεάν!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

• Διαμονή: Ιούλιος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, dryokolaptis84
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2013

Απο τα ποιο ομορφα και ησηχα ξενοδοχεια....!!!!το δωματιο ηταν πολυ καθαρο, και τα σεντονια και της πετσετες μας τα αλλαζαν καθε μερα....!!!!το πρωινο ηταν αρκετα καλο.Και το ποιο ομορφο μερος ητανε η πισινα μας χαλαρωσε οσο δεν φανταζεστε σας ευχαριστουμε πολυ για την φιλοξενια...!!!!!

• Διαμονή: Αύγουστος 2013, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Giwta K