Emmanouela Studios & Villas(Καρτεράδος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν WiFi
Stavros Villas(Καρτεράδος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Agapi Villas(Καρτεράδος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Villa Manos(Καρτεράδος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε κατά τη διαμονή σας
  • Δωρεάν στάθμευση
Artemis Village(Καρτεράδος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Anna Pension(Καρτεράδος)
Pension Livadaros(Καρτεράδος)
Villa Pavlina(Καρτεράδος)
  • Υπηρεσία δωματίου
Mirsini Pension(Καρτεράδος)
Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2014

Το ξενοδοχείο βρίσκεται πολυ κοντά στη πόλη, τα Φηρά, 10 λεπτά με τα πόδια,σε μια ησυχη περιοχή. Πολύ όμορφο και παραδοσιακό στυλ. Ο κύριος Νίκος πολύ εξυπηρετικός σε όλα, το ίδιο και η αδερφή του. Μας παρέλαβε απο το λιμάνι κατά την άφιξή μας και μας κατέβασε οταν φύγαμε με ένα μίνι πουλμανάκι. Μείναμε στο δωματιο 15, καθαρό και περιελάμβανε ολα τα απαραίτητα. Θα επιθυμουσαμε να γινει αναπλήρωση σε σαπουνακια και ήδη υγεινής πιο συχνα. Πανέμορφη θεα. Η ηχομόνωση ειχε ένα μικρό θεματάκι αλλά χωρις να δημιουργεί ιδιαίτερο πρόβλημα. Το πάρκινγκ ευρύχωρο. Το πρωινό πλούσιο και άφθονο, ειτε σε κλειστό χώρο, είτε διπλα στην πισίνα! Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Διαμονή: Ιούλιος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Μαράκι Μ
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2014

Το ξενοδοχείο είναι το πιο value for money που μπορούσα να βρω!Βρίσκεται σε μία ήσυχη περιοχή πολύ κοντά από τα Φηρά (5' λεπτά με το αμάξι)!Παραδοσιακό ξενοδοχείο,ο κύριος Νίκος με την αδελφή του ευγενέστατη και εξυπηρετικοί,πρόθυμοι να σε βοηθήσουν στο οτιδήποτε!Κάτσαμε στο δωμάτιο 15 ,ευρύχωρο,καθαρό με φοβερή θέα!Η Ηχομόνωση είχε λίγο θέμα....Το μόνο αρνητικό ήταν πως δεν είχε σαμπουάν κ τα σαπουνάκια μας είχε 2 και δεν αντικαταστάθηκαν αν κ είχαν τελέιώσει,όμως αυτα είναι λεπτομέριες!Άνετο πάρκινγκ κ καλό αλλά επαναλαμβανόμενο πρωϊνό.Ο κύριος Νίκος μας έφερε και μας πήγε στο λιμάνι δωρεάν!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

• Διαμονή: Ιούλιος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, dryokolaptis84
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2013

Απο τα ποιο ομορφα και ησηχα ξενοδοχεια....!!!!το δωματιο ηταν πολυ καθαρο, και τα σεντονια και της πετσετες μας τα αλλαζαν καθε μερα....!!!!το πρωινο ηταν αρκετα καλο.Και το ποιο ομορφο μερος ητανε η πισινα μας χαλαρωσε οσο δεν φανταζεστε σας ευχαριστουμε πολυ για την φιλοξενια...!!!!!

• Διαμονή: Αύγουστος 2013, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Giwta K
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2013

Πολύ κοντά στο κέντρο των Φηρών σε ήρεμη τοποθεσία.
Περιποιημένο και καθαρό ξενοδοχείο με άνετα και ευρύχωρα δωμάτια.
Πισίνα τέλεια και πολύ καλό πρωινό.
Ο ιδιοκτήτης του ξενοδοχείου πάρα πολύ εξυπηρετικός και πρόθυμος.
Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από τη φιλοξενία και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα για ήρεμες και οικονομικές διακοπές.

ΒΑΣΙΛΗΣ Ρ.

• Διαμονή: Αύγουστος 2012, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, BASREL
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2012

Το ξενοδοχειο είναι πολυ καλο. Μείναμε πολύ ευχαριστημενοι από αυτό. Βρισκεται στο χωριο Καρτεραδος, το οποίο απέχει ένα χιλιομετρο απο φηρα. Τα δωματια είναι ευρυχωρα και περιποιημενα. Η καθαριοτητα ηταν εξαιρετικη. Ο ιδιοκτητης του ξενοδοχειου ηταν πολυ φιλικος και εξυπηρετικος. Το πρωινο ηταν απλό, χωρις πολλες επιλογες. Τρωγαμε καθε μερα τα ιδια πραγματα. Αυτο ηταν που λιγο μας δυσαρεστησε. Ομορφο και ησυχο ξενοδοχειο πολυ κοντα στα φηρα.

• Διαμονή: Ιούλιος 2012, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, basw k