Emmanouela Studios & Villas(Καρτεράδος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 18% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 18% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 129 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Villa Manos(Καρτεράδος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε κατά τη διαμονή σας
Pension George(Καρτεράδος)
Villa Pavlina(Καρτεράδος)
  • Υπηρεσία δωματίου
Mirsini Pension(Καρτεράδος)
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2014

Το ξενοδοχείο είναι το πιο value for money που μπορούσα να βρω!Βρίσκεται σε μία ήσυχη περιοχή πολύ κοντά από τα Φηρά (5' λεπτά με το αμάξι)!Παραδοσιακό ξενοδοχείο,ο κύριος Νίκος με την αδελφή του ευγενέστατη και εξυπηρετικοί,πρόθυμοι να σε βοηθήσουν στο οτιδήποτε!Κάτσαμε στο δωμάτιο 15 ,ευρύχωρο,καθαρό με φοβερή θέα!Η Ηχομόνωση είχε λίγο θέμα....Το μόνο αρνητικό ήταν πως δεν είχε σαμπουάν κ τα σαπουνάκια μας είχε 2 και δεν αντικαταστάθηκαν αν κ είχαν τελέιώσει,όμως αυτα είναι λεπτομέριες!Άνετο πάρκινγκ κ καλό αλλά επαναλαμβανόμενο πρωϊνό.Ο κύριος Νίκος μας έφερε και μας πήγε στο λιμάνι δωρεάν!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

• Διαμονή: Ιούλιος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, dryokolaptis84
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2013

Απο τα ποιο ομορφα και ησηχα ξενοδοχεια....!!!!το δωματιο ηταν πολυ καθαρο, και τα σεντονια και της πετσετες μας τα αλλαζαν καθε μερα....!!!!το πρωινο ηταν αρκετα καλο.Και το ποιο ομορφο μερος ητανε η πισινα μας χαλαρωσε οσο δεν φανταζεστε σας ευχαριστουμε πολυ για την φιλοξενια...!!!!!

• Διαμονή: Αύγουστος 2013, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Giwta K
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2013

Πολύ κοντά στο κέντρο των Φηρών σε ήρεμη τοποθεσία.
Περιποιημένο και καθαρό ξενοδοχείο με άνετα και ευρύχωρα δωμάτια.
Πισίνα τέλεια και πολύ καλό πρωινό.
Ο ιδιοκτήτης του ξενοδοχείου πάρα πολύ εξυπηρετικός και πρόθυμος.
Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από τη φιλοξενία και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα για ήρεμες και οικονομικές διακοπές.

ΒΑΣΙΛΗΣ Ρ.

• Διαμονή: Αύγουστος 2012, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, BASREL
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2012

Το ξενοδοχειο είναι πολυ καλο. Μείναμε πολύ ευχαριστημενοι από αυτό. Βρισκεται στο χωριο Καρτεραδος, το οποίο απέχει ένα χιλιομετρο απο φηρα. Τα δωματια είναι ευρυχωρα και περιποιημενα. Η καθαριοτητα ηταν εξαιρετικη. Ο ιδιοκτητης του ξενοδοχειου ηταν πολυ φιλικος και εξυπηρετικος. Το πρωινο ηταν απλό, χωρις πολλες επιλογες. Τρωγαμε καθε μερα τα ιδια πραγματα. Αυτο ηταν που λιγο μας δυσαρεστησε. Ομορφο και ησυχο ξενοδοχειο πολυ κοντα στα φηρα.

• Διαμονή: Ιούλιος 2012, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, basw k
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2012

Ένα τέλειο 5νθήμερο σε ένα τέλειο ξενοδοχείο. Απίστευτά όμορφη η σαντορίνη. Ο καρτεράδος είναι ένα ήσυχο μέρος για διακοπές, καθαρό ξενοδοχείο και φιλόξενοι άνθρωποι.Η μόνη κούραση ήταν το καθημερινό περπάτημα που είχαμε για να πάμε απο τον Καρτεράδο στα Φηρά, αλλά δεν μας έκανε κακό, γυρίσαμε κανα 2κιλά λιγότερο. Ευάερο, ευήλιο και με όλα τα κομφορ.
Δεν χρειαστήκαμε να ανάψουμε καθόλου aircondition. Το συστήνο ανεπιφύλακτα.
Ευχαριστούμε πολυ για την διαμονή.

• Διαμονή: Ιούνιος 2012, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, jenia l