ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΤΕ 11 $
Travelocity
Orbitz.com
Priceline54 $
Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ίσως το καλύτερο value for money σε μια δύσκολη οικονομικά περίοδο.
Πολύ καθαρά δωμάτια. Καθημερινά καθαριότητα.
Ωραία θέα θάλασσα. Ήσυχη περιοχή πολύ κοντά στα Φηρά. Άνετο πάρκινγκ ακριβώς απ' έξω.
Η διαχειρίστρια κα Μαρία πολύ ευγενική κι εξυπηρετική, το προσωπικό το ίδιο.
Μεγάλο ατού η χαμηλές τιμές.
Συνεχίστε έτσι κρατώντας υψηλό επίπεδο σε προσιτές τιμές!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
1  Ευχαριστούμε, 618giannisg
Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2016

Μείναμε για ένα βράδυ λόγο απεργίας .
Ηταν πολυ καθαρά όλα μόσχο μύριζαν καθαριότητα,πράγμα ασυνήθιστο σε ένα κατάλυμα με τόσο κόσμο κάθε χρόνο .
Τα δωματια έχουν καινούργια επίπλωση.
Μας έκαναν τη μεταφορά δωρεάν προς το αεροδρόμιο .
Να πάτε να γνωρίσετε την κυρία Μαρία που την αγαπήσαμε παρά πολυ .

1  Ευχαριστούμε, eleni852016
Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2016

Έκανα κράτηση πριν 1 μήνα αφότου και πήγα στο νησί, έψαχνα καθημερινά να βρω το κατάλληλο κατάλυμα για να μείνω με την κοπέλα μου, ήθελα κάτι φθηνό και αρκετά κοντά στα Φηρά... Έκανα την καλύτερη επιλογή που διάλεξα το συγκεκριμένο δωμάτιο! Φιλοξενία απίστευτη, η οικογένεια και όσοι εργάζονται είναι όλοι τους χαμογελαστοί και σε βοηθάνε σε όλα!
Πολύ κοντά σε όλα στο νησί, θα έλεγα όμως και θα το συνιστούσα να νοικιάσετε μηχανάκι η γουρούνα για την πιο γρήγορη σας μετακίνηση! (Όχι αυτοκίνητο) - (θα πετύχετε σε κίνηση και θα εκνευριστείτε) - (Κίνηση θα πετύχετε στον δρόμο προς την Οία και απογευματινές ώρες), σχετικά όλες τις άλλες ώρες και με το αυτοκίνητο εύκολα μετακινήστε...
Ρωτήστε την Ευαγγελία από που να νοικιάσετε!
Οι διαδρομές στο νησί όλες είναι κοντά!
θα το προτιμήσω ξανά και ξανά το emmanuella studio!
Κάλες Διακοπές σε όλους και καλό χειμώνα!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ήσυχο μέρος!
4  Ευχαριστούμε, jorhespan
Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2016

Χαρήκαμε που μείναμε εδω!
Δεν είχαμε κανει κάποια κράτηση.
Πήραμε τηλέφωνο μια μέρα πριν φτάσουμε και μιλήσαμε με την Ευαγγελία .
Μας είπε πως έχει μια μέρα διάθεσημοτητα στο Εμμανουελα Στούντιο και άλλες δυο μερες στο άλλο τους ξενοδοχειο.
Έτσι και έγινε !
Μας έκανε καλύτερη τιμή απο ότι είχαμε ψάξει στο Ίντερνετ.
Όλα ηταν τέλεια !
Καθαρά δωματια και πολυ εξηπηρετικοι !
Δεν θέλαμε κάτι άλλο.
Μας κάλυψαν απόλυτα !

Ευχαριστούμε, fabmairy7
Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ευγενική και φιλόξενη υποδοχή! Τα δωμάτια καθαρά και καθημερινή αλλαγή στις πετσέτες . Σχετικά κοντά η στάση του λεωφορείου. Το αρνητικό είναι ότι το μπάνιο δεν είχε εξαερισμό ούτε παράθυρο. Επίσης δεν είχε πρωινό..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ Π