Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Οι εγκαταστάσεις ήταν πραγματικά πολύ καλές. Το προσωπικό ήταν εξαιρετικό: πολύ καλό, πολύ εξυπηρετικό και πολύ φιλικό και με τα παιδιά .
Το φαγητό πολύ καλό και οι μπουφέδες πλούσιοι και με καλή ποιότητα.
Οι πισίνες καλές με θαλασσινό νερό. Οι νεροτσουλήθρες μέτριες αλλά τα παιδια το ευχαριστήθηκαν.

Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, vlvasiloglou
Ο/η CretanPearlR, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Cretan Pearl Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ Πελάτη!

Ευχαριστούμε για την πολύτιμη κριτική σας μετά από την επίσκεψή σας στο Ξενοδοχείο μας. Μας χαροποίησαν ιδιαίτερα τα θετικά σας σχόλια για το προσωπικό μας, τις παροχές του Ξενοδοχείου μας και τη διασκέδαση σας με την οικογένειά σας.

Ευελπιστούμε να σας έχουμε πάλι σύντομα κοντά μας, ώστε να σας προσφέρουμε νέες αξέχαστες εμπειρίες διακοπών στο Cretan Pearl Resort & Spa!

Με τους θερμότερους χαιρετισμούς μας από τα Χανιά και όλη μας την ομάδα στο Cretan Pearl Resort & Spa

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2017

Επισκεφτήκαμε το Cretan Pearl Resort & Spa στις 2 Ιουλίου 2017 για 6ήμερη διαμονή. Το ξενοδοχείο ήταν εξαιρετικό καθώς και οι χώροι του.
Βρίσκεται στην άκρη μιας βραχώδους ακτής με θαυμάσια θέα στο πέλαγος. Παρότι δεν κάνεις μπάνιο κάτω από το ξενοδοχείο, σε απόσταση 2- 3 χλμ υπάρχει η παραλία του Σταυρού ( η παραλία που γυρίστηκε ο Ζορμάς) απάνεμη, η παραλία του Καλαθά και του Ταρσανά επίσης απάνεμη. Η πόλη των Χανίων απέχει περίπου μισή ώρα.
Η Καθαριότητα, καλή τόσο στους εξωτερικούς όσο και στους εσωτερικούς χώρους. Τα δωμάτια καθαρά ευρύχωρα και με κανονικό ψυγείο (όχι minibar).
Το προσωπικό του ξενοδοχείου, η ευγενέστατο και πρόθυμο να σε εξυπηρετήσουν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.
Το εστιατόριο σε πολύ καλή τοποθεσία με υπέροχο ηλιοβασίλεμα μέσα στη θάλασσα. Το πρωινό και όλα τα γεύματα είχαν μεγάλη ποικιλία. Οργανωμένο spa και γυμναστήριο.
Μικρές παρατηρήσεις: Απαιτείται καλύτερη σήμανση στα τελευταία χιλιόμετρα πριν από το ξενοδοχείο γιατί χάνεσαι μέχρι να φτάσεις.
Σαν γενικό συμπέρασμα για την τιμή που δώσαμ,ε ήταν υπέροχο.

Διαμονή: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Alexandros_Giotis
Ο/η Cretan Pearl R, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Cretan Pearl Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Ιουλίου 2017

Αγαπητέ Αλέξανδρε,

Ευχαριστούμε πολύ για τις πολύ θετικές εντυπώσεις που αφήσατε απο τις διακοπές σας στο Cretan Pearl Resort & Spa και οι καλές σας συστάσεις μας είναι πολύτιμες!

Στόχος μας είναι η συνεχής βελτίωση και η άψογη εξυπηρέτηση των φιλοξενούμενών μας, και η εύστοχες παρατηρήσεις σας θα ληφθούν σοβαρά υπόψη απο τη διεύθυνσή μας, με την ελπίδα να σας φιλοξενήσουμε πάλι σύντομα στο Ξενοδοχείο μας.

Με θερμούς χαιρετισμούς απο τα Χανια΄και όλo το προσωπικό του Cretan Pearl.

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικο ξενοδοχειο! Ολα ηταν υπεροχα.. Πολυ καλη εξυπηρετιση και αψογο προσωπικο.. Πολυ καθαρο ξενοδοχειο.. Το φαγητο ηταν προσεγμενο.. Η Κατερινα Βλαχακη μας φερθηκε με τον καλυτερο τροπο στο μπαρ της πισινας οπου χαλαρωναμε! Ειχαμε ολες τις ανεσεις
ευχαριστουμε!

Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, jennnak
Ο/η Cretan Pearl R, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Cretan Pearl Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Ιουλίου 2017

Αγαπητέ Πελάτη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Cretan Pearl Resort & Spa για τη διαμονή σας στα Χανιά!

Οι καλές σας εμπειρίες στο ξενοδοχείο μας είναι η ανταμοιβή στις προσπάθειές μας για παροχή υπηρεσιών υψηλής ποιότητας σε ένα φιλικό και άνετο περιβάλλον φιλοξενίας. Ευελπιστούμε να είστε πάλι σύντομα κοντά μας.

Θερμούς χαιρετισμούς απο όλη την ομάδα μας στο Cretan Pearl Resort & Spa

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2018

• Διαμονή: Ιούνιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ο/η Cretan Pearl R, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Cretan Pearl Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Ιουλίου 2018
Μετάφραση Google

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ο/η Cretan Pearl R, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Cretan Pearl Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Ιουλίου 2018
Μετάφραση Google