“Αγενές προσωπικο”
Κριτική για: Sunset Taverna Stavros Crete

Sunset Taverna Stavros Crete
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ειρωνικό και αγενέστατο προσωπικό. Πήγαμε να φάμε, καθησαμε κ όταν ήρθαν για παραγγελία κ τους είπαμε για φαγητό μας την είπαν που δεν ξέραμε ότι 4 με 6 κάνει διάλειμμα η κουζίνα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, _O4213NI

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020

Ποτέ δεν κόβει απόδειξη και φυσικά δεν δέχεται πληρωμή με κάρτα (πότε επιτέλους θα τους κάνει έλεγχο η εφορία?). Αγενέστατο προσωπικό. Δεν πρόκειται να ξαναπάω!

2  Ευχαριστούμε, evagelia8
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν η πολλοστή φορά που επισκεφτήκαμε το μέρος γιατί η παραλία είναι όμορφη, πάντα υπήρχε άσχημη αντιμετώπιση ειδικά από το μέρος της Γαλλίδας αλλά και από κάποια παιδιά από το προσωπικό. Την τελευταία φορά άρχισαν οικογενειακά Μάνα Κόρη και ο Άντρας της να μας επιτίθενται λεκτικά ( και όχι μόνο ).
Δε θα αναλύσω το λόγο που έπαθαν υστερία και άρχισαν να φωνάζουν είναι πάνω κάτω γνωστά σε όλα τα Χανιά διαφορά γεγονότα.
Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι γιατί το μαγαζί αυτό έχει 4 αστέρια και γιατί ,όπως κ εμείς βέβαια πηγαίναμε παρά τα δείγματα ψυχολογικής αστάθειας που έχουν δείξει οι ιδιοκτήτες , πάει ακόμα τόσος κόσμος.
Εμείς χρειάστηκε να έρθουμε σε σοβαρό τσακωμό για να πάρουμε πια την απόφαση ότι αυτό το μέρος είναι όχι απλά δυσάρεστο αλλά και επικίνδυνο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
59  Ευχαριστούμε, Sofia T
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουνίου 2019

Υπέροχο φαγητό εξαιρετικό σέρβις η ιδιοκτήτρια ιδιαίτερος και αυθόρμητος χαρακτήρας το οποίο μας ενθουσίασε θετικά επίσης το μέρος ειναι μαγικό αξίζει να το επισκεφτείτε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
6  Ευχαριστούμε, Γιώργος Ο
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πανε σπίτι σου Γαλλίδα..... χειρότερη ιδιοκτήτρια και αγενεστατη δεν έχω ξανά δει.... έχει καταβάλει ένα απίστευτο μέρος στα Χανιά μας και αντί να σέβεται το γεγονός αυτό αντιθέτως απαξιεί και συμπεριφέρεται με το χειρότερο τρόπο.. ειδικά στους ντόπιους! Σήμερα μάλιστα μας έδιωξε από το τραπέζι που καθόμασταν 4 άτομα από νωρίς με τον καφέ μας, για να βολέψει κάτι ξένους που ήρθαν για φαγητό και προφανώς αυτοί θα έκαναν περισσότερη κατανάλωση από μας.. Ενώ να προσθέσω ότι υπήρχε άδειο τραπεζι παραπέρα, η Γαλλίδα όμως ήθελε να δώσει το δικό μας και μας έδιωξε! Κρίμα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
41  Ευχαριστούμε, Passenger543190

Sunset Taverna Stavros Crete: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ακρωτήρι, Νομός Χανίων

Sunset Taverna Stavros Crete: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!