“ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ”

Μαρίνου Ιταλικό εστειατόριο
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗ ΣΤΑΛΙΔΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ

Καταπληκτικό φαγητό κ σέρβις....τελεια ατμοσφαιρα.. το συστήνω ανεπιφύλακτα... Η καλύτερη ποιοτητα με φρέσκα υλικα

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Ευάγγελος Κ

Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2020

Απογοητεύτηκα εντελώς και υπέφερα από το στομάχι μου. Η πίτσα ήταν καλή, αλλά όχι όπως συνήθως, μάλλον χρησιμοποίησαν προκατασκευασμένο ζυμάρι, επειδή είχαν μόλις ανοίξει, ενώ είχε λίγο τυρί και μπόλικη τυποποιημένη σάλτσα με πολύ σκόρδο και βαριά γεύση. Το απαράδεκτο ήταν το mixed grill ...Πραγματικά ότι είχε μείνει από χθες....Όλα μπαγιάτικα και ξαναζεσταμένα...Μην υποτιμάτε τη νοημοσύνη μας και μη μας θεωρείτε δεδομένους δεν είναι χαρακτηριστικό σωστού επαγγελματία και θα γυρίσει εις βάρος σας.

3  Ευχαριστούμε, Yaschatzi
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020

Πράγματικα το προτείνω ανεπιφύλακτα! Θα φάτε και θα περάσετε καταπληκτικα! Ποιότητα, γεύσεις αλλά και εξυπηρέτηση αξίζουν 5 αστέρια! Τα πιάτα τους υπέροχα όλα, τέλεια ψημένα και σε τεράστια μερίδες. Μας εξυπηρετησε μια πολύ ευγενική, ευχάριστη και εξυπηρέτικη κοπέλα και παρόλο που το κατάστημα ήταν γεμάτο κόσμο η παραγγελία μας ήρθε πολύ γρήγορα. Ευχαριστούμε πολύ! Σίγουρα θα ξανά έρθουμε!!!

Ευχαριστούμε, _L8531XR
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2020

Τέλεια πίτσα,με πολύ όμορφη ατμόσφαιρα και κατάλληλο για ένα ήρεμο φαγητό με οικογένεια!Πίτσα γίνεται σε φούρνο!

Ευχαριστούμε, _D4988RO
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο και φιλικο περιβάλλον με χαμογελαστους ανθρώπους,το φαγητό ήρθε στην στην ώρα του ...γευστικοτατο ...οι τιμές φυσιολογικές

Ευχαριστούμε, Giantrvl

Μαρίνου Ιταλικό εστειατόριο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σταλίδα, Νομός Ηρακλείου

Μαρίνου Ιταλικό εστειατόριο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!