Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline68 $
eDreams68 $
Tripadvisor68 $
Snaptravel
ZenHotels.com
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρο δωματιο, όμορφα διακοσμημένο. Καταπληκτικό πρωινό με πολύ μεγάλη ποικιλία και όσα δοκίμασα απλά πεντανόστιμα.
Ευγενέστατοι και εξυπηρετικοί τόσο το προσωπικό όσο και οι ιδιοκτήτες. Πολύ καλή τοποθεσια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
3  Ευχαριστούμε, Nektaria3010
Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2019

Εξαιρετικό ξενοδοχείο στο τουριστικό κέντρο της Παλαιόχωρας.Δωμάτια ωραιότατα και πρωινό κορυφαίο .Κανονικά θα έπρεπε να να το λένε μεσημεριανό γιατί περιλάμβανε τα πάντα, πρωινό,φαγητό κανονικό, γλυκά όλα σε μπουφέ .Δεν ειναι τυχαίο οτι ολη η Παλαιόχωρα περνάει από κει για καφέ ,χυμό ή να τσιμπίσει κάτι στο "πρωινάδικο" οπως το αποκαλούν.Η ιδιοκτήτρια εξυπηρετικότατη κ ευγενέστατη( καλλιτέχνις γαρ) μια που τα έργα της κοσμούν κ τα δωμάτια του ξενοδοχείου και δίπλα μάλιστα έχει και το ατελιέ της.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, periklis k
Η κριτική έγινε: 1 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ομορφα,καθαρά και προσεγμένα δωμάτια!είναι μέσα στο κέντρο της Παλαιόχωρας κοντά στη θάλασσα!το πρωινό σερβίρεται μέχρι τις 12...και είναι άφθονο...από ομελετα αυγά μπέικον μέχρι και κέικ πορτοκαλόπιτα και καταιφι....το προσωπικό πολύ ευγενικό και φιλικό!το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Anaisko
Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εαν θελετε να μείνετε Παλαιόχωρα να μείνετε εδω!!! Υπέροχο μέρος πεντακάθαρο απίστευτη υποδοχή με κρασί κ φρούτα και γλυκά στο δωμάτιο!Επίσης φοβερό δωμάτιο και φοβερή φιλοξενία!!! Πραγματικά αξίζει κ με το παραπάνω!!πανέμορφο χώρος!!καλλιτεχνικό το κάθε δωμάτιο!! Αν βρείτε δωμάτιο σας το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!! Εμείς εδώ θα ξανα έρθουμε κ θα το συστήνουμε κ σε φίλους!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Christina B
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2017

Από τα πιο καθαρά δωμάτια που έχω επισκεφθεί. Καθημερινή αλλαγή πετσετών και κάθε δεύτερη ημέρα σεντονιών. Το δωμάτιο ήταν πλήρως εξοπλισμένο ώστε με βρέφος 7 μηνών να μην μου λείψει τίποτα και να νιώθω όπως στο σπίτι μας. Φιλικότατο προσωπικό και γενικά υπήρχαν όλες οι προϋποθέσεις σε συνδυασμό με το εξαιρετικό πρωινό που προσφέρει να χαλαρώσεις και να περάσεις πανέμορφες διακοπές!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Πεντακάθαρο, πολύ κοντά σε θάλασσα με εξαιρετικό σέρβις και πολύ προσιτές τιμές
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, xronis212